דיון הקהל הרשמי/ נראה קהל במגרשים?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י עומר, ‏24/10/05.

1. ozi Member

נצרת עילית, אשדוד ומכבי פ"ת אומנם לא מביאות כמות קהל גדולה, אבל שום קבוצה אחרת שתחליף אותם בליגה לא תעשה את זה (אולי חוץ מהפועל חיפה). אפילו למשחקים של הפועל ב"ש מגיעים עכשיו ממוצע של 200-300 צופים. אשדוד לעומת זאת, יכולה להביא מעל 3000 צופים למשחק שזה לא הרבה, אבל עדיין פי 10 מ-300. הנקודה שלי היא שכרגע יש את 12 הקבוצות שמביאות הכי הרבה קהל בישראל, וכל הרכב קבוצות אחר רק יפחית את הכמות.

2. השחקן ה-13 Member

אם חיפה תמשיך לברוח לליגה ומחזור 17 הפער כבר יהיה 10+ אז תיההי ירידה חדה בקהל..
    רק אם הליגה תיהיה צמודה תיהיה עלייה והתמדה של אותם צופים להמשיך להגיע לכל משחק

*אתה בטוח שביתר-הפועל היו 16 אלף?!?! נראה לי בקושי 10 היו שם...מוזר

3. אלי מתחן Member

מה עם הפועל ק"ש והפועל ירושלים?
    ואיך ראית 10 אלף אני לא יודע, טדי זה לא בלומפילד, המזרחי והמערבי שהיו מלאים זה בערך 13500 ועוד 1500 אוהדי הפועל

4. M_T_A Member

הכמות במקרה הזה חשובה לא פחות ואפילו יותר מהאיכות כי אם יהיו לך 1,500 אוהדים שמעודדים 90 דקות עם דגלים, שלטים והרבה רעש יגידו "אלה אין להם קהל כולה 1,500".
    ואם יש לך קהל שממלא איצטדיונים גם אם חצי יושבים כל המשחק זה ייחשב הרבה יותר

5. רון עמיקם Member

אלה נתונים של וואן, שם לא בדיוק יודעים מה הקפסיטי של המגרשים. אז לטובת כולם:

בלומפילד: 15,473.
    טדי (מאושר): 19,000 (במשחק ביום ראשון היו לכל היותר 13,500 איש).
    קרית אליעזר: 14,002
    נתניה: 6,750
    אשדוד: 7,250
    אורווה: 6,401
    נצרת עלית: 4,752
    סכנין: 5,014.
    כפ"ס: 5,800
    ראשון: 5,700
    ר"ג: 39,573
    ב"ש (מאושר): 12,400

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

רון, כתבתי שאני לא מתכוון להתייחס לעיתונים מעריב וידיעות, בכל הקשור לנתוני צופים וקהל, כי עיתון שכתב שלו רוצה לתת לאוהדי הפועל 10 על כך ששרו אומרים מכבי נאצים ושאר הנאצות בטדי (תיכף תגיד לי שלא שמעת מעולם על השיר: שמעון מזרחי הוא יתום נכון? רק על השירים של אוהדי הפועל מגיע להם לקבל 0 אחד גדול! קומץ של אנשים שצריך להעיף מהמגרשים וכן לשקול הגלייה מהמדינה שהם כל כך אוהבים לשנוא), רמז עווה אליך, לא שווה את התגובה - מעריב העיתון של הפועל תל אביב. כנ"ל עיתון ידיעות שאף על פי היותו מנסה להיות נייטרלי כל הזדמן, לפעמים יוצא בפרו מכבי ת"א/מכבי חיפה. אולי הקאיקאטי של המגרשים הוא לא הכי מדויק שבעולם אבל עדיין...הוא די קרוב לכך.

נערך לאחרונה ב: ‏25/10/05
  7. אלי מתחן Member

אתה אוהד מכבי אז אתה גם לא יכול לקרוא לעצמך אובייקטיבי ב100% נכון? (לא שיש לי טענות לגבי מה שרשמת)

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיותר לציין שאני לא מדבר על הקהל שלי נכון? ומיותר לציין שהקהל שלי לא מאחל לאף אחד למות בפיגוע (אוהדי בית"ר), או להישרף במחנות השמדה (אוהדי מכבי) ושלל קללות אחרות על כל דמות שניה או שלישית בספורט הישראלי ובמדינת ישראל נכון?

9. robson Member

עומר, גם אוהדי מכבי ת"א לא טליתות שכולן תכלת וגם הקהל של הקבוצה שלי, אין מה לעשות אבל שירה שלמה של יציע שלם של "נאצים" ו"תשרפו בגהנום" זה שומעים רק אצל הקהל ה"אינטיליגנטי" של הפועל..
    באמת גועל נפש ומשום מה יש כאן תמימות דעים שהקהל האדום הוא הכי מרגש שיש.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

10. M_T_A Member

אנחנו מקללים את הפועל לא מעט אבל אני אומר לך באחריות שבחיים לא תשמע אותנו שרים להם נאצים\תישרפו בגיהנום\תמותו.

11. ReL Member

אתם לא שמים לב לדבר אחד , אוהדי נתניה מכילים בין 85 אחוז ל100 אחוז מהכמות שמותרת לנו , 3200 הם הקיבולת של יציעי נתניה ואנחנו פשוט מכילים 85 אחוז לפחות מהקיבולת בכל משחק שהוא , לא משנה אם נגד סכנין או נגד ביתר .

בכל מקרה את ה3אלף אוהדים בכל משחק בית נתניה מביאה ללא קשר למיקום בה היא נמצאת , וזה מה שיפה בנו , גם אם זה בלאומית .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/10/05
  12. ReL Member

על מה אתה מדבר ? הפועל ב"ש? יש להם קהל נהדר שיכול להביא גם 10 אלף , הכל בגלל אלי זינו , הקהל של הפועל ב"ש לא רק שהוא גדול , אלא הוא גם ססגוני ואיכותי

13. אלסנדרו דל פיירו Member

אם בני יהודה היו משחקים בשכונה היו מגיעים הרבה נגד מכבי תאמינו לי.

14. Perry Member

אה ולשיר על אבא של גרשון שמת בתאונת דרכים זה בסדר?

ואנילא מצדיק פה שום קהל, לא של הפועל, לא של חיפה, ולא של בית"ר(מצטער על זה שאני לא מתייחס לקהלים של הקבוצות האחרות, אבל כולנו יודעים על איזה קהל מדובר בקטע הזה)

צריך לסיים פה את הדיון על הקהלים מבחינת איכות, הנושא פה על כמויות קהל ולא איכותם.

15. Daniel_Harush Member

אני למעשה משנה שעברה עוקב אחרי הצופים במשחקים , שנה שעברה המצב היה ממש ממש גרוע היו מחזורים שהגיעו ללא פחות מ15 אלף צופים בכל המחזור .
    השנה גם מחזור 6 משך מעל 42 אלף צופים בכל המחזור שזה שיא מאז 2004 .
    הקהל השנה חזר למגרשים בעיקר אצל הקבוצות הגדולות (בית"ר מכבי והפועל ת"א ומכבי חיפה)
    ואפשר לראות למשל את בית"ר שגם בשנה שעברה שהגיעו בכמויות גדולות למגרשים הביאה למשחק נגד בני סכנין 10 אלף צופים שגם נסתכל על שנה שעברה הביאו פחות מ6 אלף .
    מכבי ת"א שיפרה את כמות הצופים שלה גם במשחקי החוץ למשל למשחק מול אשדוד ההייתי בטוח שמקסימום 1000 צופים יהיו מהצד הצהוב אך הגיעו יותר מ2,500 שזה יותר ממכובד .
    וכנ"ל ל משחק בכפ"ס .
    הפועל ת"א מושכת אחריה הרבה יותר צופים מאשר בשנה שעברה והיה ניתן לראות את זה למשל נגד נתניה שהגיעו קרוב ל9,000 צופים .
    אפילו בני יהודה הפתיעה כאשר במשחק בינה לבין הפועל פ"ת באיצטדיון הארווה הציפיה מהנהלת פ"ת היתה לבין 300-500 אוהדי בני יהודה והגיעו כ2,000 למשחק חוץ של בני יהודה . אכן מכובד

יכול להיות שהכמויות הגדולות זה רק זמני בגלל התחרות שנפתחה פתאום אבל עם מכבי ,הפועל ובית"ר ינצחו הכל עוד פתוח והקהל ימשיך להגיע בהמוניו .

בקשר למחזורים הבאים בני יהודה,מכבי נתניה ואיחוד בני סכנין צפויות להביא יותר צופים במשחקיהן .

מבחינת הממוצע בנתיים בית"ר מובילה על שאר הקבוצות עם יותר מ12,500 צופים בממוצע למשחק ביתי וזה בעיקר בגלל המשחקים הגדולים שהיו בטדי בתחילת השנה .
    מכבי ת"א אחריה וחיפה מובילה במעט על הפועל ת"א .

אני ימשיך לעדכן אגב השבוע הגיעו 30,000 צופים בכל המחזור מחזור 7 - 30,000
    המשחקים:הפועל פ"ת 0 - 2 מכבי נתניה 2,500 צופים , הפועל ת"א 2 - 2 בני סכנין 9,000 צופים , מ.ס אשדוד 1 - 2 מכבי חיפה 5,000 צופים , נצרת עלית 2 - 0 מכבי פ"ת 1,500 צופים , הפועל כפ"ס 0 - 2 בית"ר ירושלים 4,000 צופים ,בני יהודה 3 - 1 מכבי ת"א 8,000 צופים .
    ממוצע למשחק:5,000 למשחק .
    את הנתונים אני לוקח מהעיתון .