דיון השופטים הרשמי

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י לירן, ‏10/6/10.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

שון - למה מי זה רונאלדו כשמקללים אותך 100,000 באיצטדיון הלאומי בקהיר? אתה מתייחס לזה כאילו אין כדורגל מחוץ לאירופה, כשדווקא ההפך הוא הנכון: שיפוט כדורגל במדינות "פרימטיביות" הוא עסק הרבה יותר מלחיץ. בנורבגיה ישלחו לך אימייל שמאיים ברצח. בקולומביה יחכו לך בסימטה וירצחו אותך ב-א-מ-ת.

אתה אומר שלשופטים אירופים יש את כמות הניסיון הגבוהה ביותר - ניסיון במה? בלעבור ליד רוני במנהרת השחקנים?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/6/10
  2. 亚历山大帕托 Member

לא ידעת שכל שופט שרואה את רוני או רונאלדו בפעם הראשונה הופך ל-star struck ובולע את המשרוקית?

3. GiladG2 Member

הטיעון שלך לא הזוי לגמרי, הנימוק שלך כן. אליסונדו הארגנטינאי לא "פחד" להרחיק את רוני נגד פורטוגל במונדיאל הקודם, למרות שכנראה פגש אותו לראשונה שעתיים קודם. לעומתו קנטלחו הספרדי (וגם האירופאי, במפתיע), העלה את איטליה לרבע הגמר עם הפנדל המומצא על גרוסו.

גם ב '98, זידאן הורחק נגד סעודיה לעיני הקהל הביתי שלו ע"י שופט מכסיקני אם אני לא טועה, שרגע השיא שלו עד אותו אירוע היה הדרבי החם של גוואדלחארה.

אי אפשר להכליל במקרה הזה. כל מקרה לגופו, ואפשר להיות חכמים רק בדיעבד. אני מעדיף עוד שני שופטים מניו זילנד והונדורס על חשבון אלן האנסון הפושע, ולא מעניין אותי באיזו זווית הוא עמד.

4. Pipe Member

אם תקרא טוב את מה שכתבתי תראה שלא התייחסתי ללחץ של הקהל יותר מדי כי דווקא האלמנט של הקהל הוא פחות קריטי בעיני בטורנירים כאלו. פרט לדרא"פ קשה לי להאמין שיהיו מקרים קיצוניים של "שיפוט ביתי" כי לא אמורות להיות סטיות גרנדיוזיות בין קהלים של שתי נבחרות בכל משחק נתון.

אל תכניס לי מילים לפה בבקשה. לא אמרתי שאין כדורגל מחוץ לאירופה אלא שהכדורגל ברמה הגבוהה ביותר משוחק באירופה. וזו לא עובדה שנתנת לערעור.

ניסיון בhandling כוכבי על. לא לתת לאגו האישי שלך להשתלט על המשחק, להבין את גודל המעמד. לעמדו בקצב המשחק. באינטנסיביות. לקבל החלטות על במה הרבה יותר גדולה. עם השלכות הרבה יותר גדולות. להיות בעין העולמית ולא רק במוסף השבועי של דובאי אספרס. עבור שופטים לא אירופאיים תקופת הלימוד תתרחש בזמן הטורניר. עבור אנשים כמו ווב, זה עוד יום עבודה. הוא שופט את רוני, ג'רארד ולמפארד פעם בשבועיים.

עוד דבר, אנחנו "מכירים" את השופטים האירופאים הגרועים. יודעים מי זה אוברבו, ידועים מה גראם פול מסוגל לעשות ויודעים שהאנסן הוא האיש שפספס את היד של הנרי. על השופטים הלא אירופאיים אתה לא יודע כלום. as far as you know, הם עשו דברים הרבה יותר גרועים ממה שאוברבו עשה.

5. 亚历山大帕托 Member

לך תחפש. פנדל כשר ב-100%. צריך להגיד שהוא זיהה שם פנדל למרות היותו ספרדי.

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך היה אקווילאני?

באשר לדיון אני חושב שהאמת נמצאת היכנשהו באמצע, הרי שאף על פי היותי אירופוצנטרי, הנני מוכן להודות שלא בהכרח השופטים האירופאים טובים יותר מחבריהם ביתר יבשות העולם. אך יחד עם זאת, הרי ברור לכולנו שפיפ"א אינה בוחרת את השופטים הטובים ביותר העומדים לרשותה, כי אם בוחרת שופטים משלל המקומות אשר היא משרתת אותם, ולא פחות מכך, הם משרתים אותה. הוי אומר, לא השופטים הטובים ביותר שופטים במונדיאל, אלא שופטים שייצגו את שלל המדינות שמייצגת פיפ"א.

נערך לאחרונה ב: ‏10/6/10
  7. 亚历山大帕托 Member

http://1.bp.blogspot.com/_9rJAv-jbxEo/Sy5KqnUOwuI/AAAAAAAAAMc/W1H7dWtSHE8/s400/Aquilani_Skull.Xxx

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמעט ושכחתי,

http://images2.wikia.nocookie.net/nonciclopedia/images/thumb/2/2a/Mazzettabyron.Xxx/300px-Mazzettabyron.Xxx

9. GiladG2 Member

חיפשתי, ומצאתי. הבוסים באיטליה לא הסתפקו בשופטים המקומיים, הם רצו להתרחב.

10. Pipe Member

GiladG2:
    אתה יודע מה המילה "הסתברות" אומרת? תפסיק לעוות דברים. לא אמרתי שכל השופטים הלא אירופאיים יפשלו. אמרתי שההסתברות שהם יעשו כן גבוהה יותר מהשופטים הלא אירופאיים.

אורי נגע בנקודה שלי. אני לא אומר שכל 28 השופטים צריכים להיות אירופאיים. אלא שזה אבסורד שרוב השופטים הם לא מאירופה. זו חלוקה שלא מבוססת על איכות אלא על עקרונות פוליטיים לחלוטין. לא הטובים ביותר, אלא המדינות המקושרות ביותר. אני סקרן לראות אתכם מגנים על ההחלטה לתת לשתי ניו זילנדים ושתי מקסיקנים לשפוט בטורניר בעוד שלכל מדינה אירופאית יש נציג אחד.

11. מראדונה Member

אין עוד נבחרת שסבלה מטעויות כמו איטליה.

12. GiladG2 Member

ואיך הגעת להחלטה הזאת? יש לך סטטיסטיקה שתגבה את זה?

13. GiladG2 Member

"מראדונה", את המילים היפות שמור בבקשה לחברים שלך. הנושא לא היה על נבחרת איטליה אלא דוגמא לטעות קריטית ששופט אירופאי עשה.

14. 亚历山大帕托 Member

:aaarofl:

1966.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת דיסקרטיות, מה כבר ביקשתי... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx