דיון השידורים העולמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏14/7/10.

1. danielone Member

כן אני גם ראיתי את הכתבה הזאת בגלובס
    אבל ראיתי פרומו של ערוץ הספורט שכותב
    שזה ישודר אצלו מוזר !

2. danielone Member

בסופו של דבר ערוץ 10 ישדר רק את המשחק השני. את הראשון ערוץ הספורט שידר! ככל הנראה ערוץ 10 שילם מעל 100 אלף דולר.
    http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000626718
    בנושא אחר אני רואה בלוח שידורים של צ'רלטון שביום רביעי 02/03 במשחק בין הסיטי לאסטון וילה בגביע יהיה שידור משולב של סלטיק-גלאזגו ריינג'רס, שמינית גמר הגומלין. כאילו מוזר בשביל משחק אחד מהגביע הם קנו את הזכויות שידור לגביע הסקוטי ובסוף גם משולב.?

נערך לאחרונה ב: ‏1/3/11
  3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק כמו שהם קנו את הזכויות לליגה ההולנדית, גרמנית, בלגית, ארגנטינאית ועוד חצי מהתכנים שלהם שלא באמת מישהו צופה בזה: כדי שחלילה זה לא יהיה בערוץ הספורט

4. danielone Member

לליגה ההולנדית הם שידרו רק משחק 1 העונה! לליגת הגרמנית שידור בשישי וראשון בלי שבת. לליגת הבלגית פה ושם. והארגנטינית עכשיו התחילה עונה חדשה. אין מחלוקת על זה שהם קונים זכויות שידור בשביל שזה לא יהיה בערוץ הספורט אבל בסופו של דבר זה לטובתנו שזה לא בערוץ הספורט. וגם יכול להיות שבזכות זה שיש להם לוח כל כך עמוס... יפתחו בע"ה ערוץ נוסף בינתיים לא נותנים אישור אבל בקרוב הם מגישים עירור ונקווה לטוב!

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה לטובתינו? הם קונים זכויות ולא משדרים, איפה זה בא לטובתך בדיוק?

6. alexshw Member

אני נגד פתיחת עוד ערוצי ספורט, כי כבר למדנו שזה מוביל לתשלום יותר גבוה עבור אותו דבר למעשה.
    בגלל שהם בכוונה יפזרו את השידורים המעניינים בין יותר ערוצים.

נחיה גם בלי הרבה שידורים של ליגה הולנדית. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏2/3/11
  7. Muurad Member

וואו הם באמת הולכים לשדר סיטי-וילה משולב עם הרימאצ' בין סלטיק לריינג'רס?.. איזה עצבים הייתי משוכנע שיהיה אפשר לראות את הדרבי הזה כמו בנאדם...האמת שחשבתי שזה ישודר בערוץ של "וואן".

טוב נו, לפחות יש סטרימים טובים במשחקים של סלטיק.

נערך לאחרונה ב: ‏2/3/11
  8. danielone Member

לא הבנתה מה אמרתי? התכוונתי שטוב שהם קונים זכויות שידור. בשביל לקחת לערוץ הספורט כי ככה זה לא בערוץ הספורט! ואז אני מקווה שבגלל שיש לוח שידורים מפוצץ ולא מנוצל בגרוש. ככה יפתחו ערוץ נוסף של צ'רלטון. ואז אם הזכויות יהיו אצל צ'רלטון לא נצטרך להתחבר ערוץ הספורט. וכל הזכויות יהיו בצד אחד וכולם ידעו בדיוק במי לבחור!

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אם כך, אז לספורט 5 אפשר להשאיר ערוץ אחד בלבד. מעט מאוד שידורים ישירים, הרוב שידורים חוזרים, סיכומי מחזורים בכמה גירסאות ו"שירים ושערים".

10. danielone Member

מסכים אייתך לערוץ הספורט לא מגיע יותר מ-2 ערוצים. אבל לאחרונה לאחר עליית ערוץ "ONE". הם התחילו להתעורר ליגה צרפתית. סיכומים לספרדית וצרפתית תוכניות חדשת "בובה של לילה". "מתמסרים". ליגת הנוער בכדורגל שזה אומנם לא דברים גרנדיוזיים. אבל קטנים ליגות פוטבול מארה"ב דברים שלא כל כך מעניינים אבל לוקחים מקום בלוח השידורים הריק שלהם!

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם קונים זכויות בשביל שזה לא יהיה בערוץ הספורט אבל אנחנו לא רואים מזה כלום אז מה זה שווה? עם כל הכבוד, מה שמשלמים לצ'רלטון ומה שמשלמים לערוץ הספורט זה אותו כסף. 50 שקלים בחודש.

ההבדל הוא שלצ'רלטון יש את הליגות: אנגלית, איטלקית, גרמנית, ארגנטינאית, בלגית, הולנדית, ליגה אירופאית, ליגה ספרדית כדורסל, כדוריד גרמני, ליגה רוסית, צ'מפיונשיפ, גביע אנגלי, גביע גרמני, גביע ספרדי, גביע איטלקי וליגת העל בכדורגל. ליגה ברזילאית. מוקדמות יורו 2012 ומשחקי הכנה.

אבל תסלחו לי, עם כל הכבוד, כל התוכן הזה, בחיים לא נכנס ב-2 ערוצים, וגם כשכן אפשר להכניס חלק מהתוכן בשעות שיש שידורים מהליגות האלה, ברוב הפעמים לא שמים את זה, אלא מראים שוב שידור חוזר...היתרון הכי גדול של צ'רלטון עם כל הכבוד זה שה-HD שלהם בחינם!

מה יש לערוץ הספורט? גולד אבל זה פח ולא שווה לבטל את זה כי הגולד וה-5+ לייב מגיעים במבצע של 50 שקל יחד והלייב לבד זה 5 שקלים פחות...חוץ מזה מה יש לערוץ הספורט עם 2 הערוצים שלהם? גביע הטוטו, גביע המדינה, יורוליג, מכבי ת"א ביורוליג ב-HD (שהערוץ אגב בתשלום), ליגת האלופות, הליגה הספרדית, ליגת העל בכדורסל, כדוריד, כדורעף, NBA, יורובאסקט כדורסל. ליגה צרפתית בכדורגל, אולי שכחתי עוד כמה דברים...אגב צ'רלטון מחויבת לתת לערוץ הספורט את המשחק המרכזי בליגה האיטלקית בשידור ישיר. עכשיו יש להם גם את כל הטורנירים של ה-ATP בטניס, ווימבלדון, גביע דיוויס, יש להם גם.

עם כל הכבוד, אם גוף אחד קונה זכויות שידור כדי שלשני לא יהיה ואז לא מראה לנו את זה, אי אפשר להגיד שזה טוב שהם לוקחים מערוץ הספורט תכנים? בכלל לדעתי, אם לוקחים את השידורים של שני הערוצים, אני בטוח שאפשר לדחוף מלא שידורים ישירים גם לצ'רלטון וגם לערוץ הספורט כשבמקום זה אנחנו מקבלים שידורים חוזרים.

12. danielone Member

יש לוואן רק את הליגה ולא את הגביע. ולאחרונה צ'רלטון קנו גביעים נוספים כמו הגביע האיטלקי ההולנדי והמדובר הסקוטי.

אני לא מתווכח אייתך. אני מסכים בכל מילה! רק אני מקווה שהערעור של צ'רלטון יעבור ויהיה לנו ערוץ נוסף (כמובן באותו מחיר) אני עוקב אחרי זה. כמובן שאם לא יפתחו ערוץ נוסף אז זה באמת מעצבן שהם קונים זכויות שאין להם איפה לשדר.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

על איזה עירעור אתה מדבר? אולי אנחנו לא משדרים על אותו גל...

14. danielone Member

צ'רלטון הגישו בקשה למועצת הכבלים והלוויין לפתיחת ערוץ נוסף. אבל הרגולטור דחה את זה. וצ'רלטון הגישו ערעור.

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

עומר, 5+לייב עולה 30 ש"ח. הזמנתי אותו והתקמצנתי על הגולד.
    בצ'רלטון, לעומת זאת, אין שום היגיון בלהזמין ערוץ בודד. אז ה-50 ש"ח שלהם זה כאליו מבצע.