דיון התחזית - עונת 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏11/8/17.

1. DRORIKO Member

בצערי יום שבת אחד ב-2018 הייתי כל כך משועמם שעברתי על כל השרשור הזה. אז קודם כל כמעט כולם פגעו ביורדות, אף אחד לא ספר את הפועל חיפה(לגיטימי לגמרי). הרוב כמובן הימרו שב"ש תיקח. היו פה שניים שאמרו שמכבי חיפה תיקח ואחד שחשב שהיא תסיים שניה. אני מבקש מהמנהלים לחסום אותם בבקשה.

Noam77 אוהב/ת את זה.
  2. Butragueño מנהלים

אין לי אפשרות לחסום את עצמי, מתנצל.

* צוין אגב שחיפה תגיד למקום השני מגארבז' טיים של עונה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. oFiRzZz Member

לחזור מהבאסה של טרנר, לרפרף בדיון הזה, לראות איפה כולם חשבו (גם אני) שנסיים ואיפה בסוף סיימנו.
    למרות הסוף המאכזב, עשינו עונה גדולה.

4. Love Is Red Member

אני מצטער, מכבי חיפה אלופה והפועל באר שבע במקום 3 ומטה זה העמה יעמיק שלי, לא משהו אישי נגדך או בעד יעקב שחר, נטו עמה יעמיק שעובד כבר עונה שלישית ברציפות :-D
    ולמען האמת אני צדקתי בקשר לעולות וגם בקשר לשחקן המאכזב (קוואנקה) אז לא מגיע לי חסימה :-D

5. ייא Member

מה התשובה ל2 השאלות האלה?
    מי יהיה המאמן הראשון שילך הביתה?
    11.כמה מאמנים ישארו בקבוצות שלהן עד סוף העונה

6. Love Is Red Member

6 מאמנים נשארו:
    יוסי אבוקסיס, דראפיץ' את ברדה (אבל הם נחשבים למאמן אחד מבחינתי), ברק בכר, יורדי קרויף, חיים סילבס וניר קלינגר.

7. ייא Member

מרשים שכמעט חצי נשארו, כמה היה אשתקד?
    ומי הראשון שפוטר העונה? מימר?

8. Noam77 Member

סבירסקי :)

9. DRORIKO Member

תכלס אלכס יצא הכי תותח בשרשור הזה

10. Raulito Madridista

אני לא גדול בהימורים למרות שמדי פעם מתפלק לי ולכן אני לא אשכח איך במונדיאל 2006 אני וחבר שמנו כל אחד 10 שקל והרווחנו איזה 150 כ"א, וזה מה שהימרנו ופגענו - חילוף ראשון בספרד-צרפת - יהיה של ספרד - ארגוניס יקטוף קריזה| צהוב ראשון - צרפת, בגלל פטריק ויירה והאגרסיביות| תיקו במשחק של קוסטה ריקה| ובעיטה ראשונה לשער במשחק ברזיל-גאנה - תהיה של ברזיל כי הנבחרת הקטנה עוד תתרגש ותרעד.

זו הייתה התחזית שלי:

1. הפועל באר-שבע - V
    2. מכבי ת"א - איכשהו, בצליעה
    3. מכבי חיפה
    4. בית"ר ירושלים
    5. עירוני ק"ש
    6. מכבי פ"ת
    7. בני-יהודה
    8. הפועל רעננה.
    9. מכבי נתניה
    10. הפועל חיפה
    11. מ.ס אשדוד
    12. בני-סכנין
    13. הפועל אשקלון - V
    14. הפועל עכו - V

הייתי קרוב - הפועל רעננה, אשדוד וסכנין(להחליף את המיקום של שתיהן), ואם היו עוד כמה מחזורים אז גם הנבואה שלי לגבי בית"ר הייתה מתגשמת. כרגיל, מכבי חיפה מפילה אותנו בפח, הפעם באמת חשבתי שיש לה סגל שחקנים טוב יותר ואני חושב שגם הפסימיים לא חשבו על מאבקי הישרדות פה ושם. טעיתי בגדול לגבי מכבי נתניה(ובני-יהודה גם כן - ושם מדובר בעבודה גדולה של מאמנים) וגם הפועל חיפה שהיא כמו התרנגול עיוור והגרגר. לגבי זהות האלופה לא היה שום ספק.

יתר השאלות:

גביע המדינה - אחרי שני הפסדים בגמר האמת אני הולך עם מכבי ת"א - טעות שפטרנו.
    - העולות מהלאומית: משאלת לב שלי - הפועל ת"א והפועל רמת-גן.
    - הקבוצה המפתיעה: עירוני ק"ש שהכל יתחבר לה אצל סילבס בתקווה שיהיה לו שקט - ממש לא.
    - הקבוצה המאכזבת - מכבי חיפה לא תהיה חלק מהמירוץ אבל לא תהיה מביכה. נניח שמכבי פ"ת - נניח.
    - שחקן העונה: נאווקמה, עד כמה שזה צפוי, בתקווה שלא יימכר בשלב מוקדם - אז זהו - שלא.
    - מאמן העונה: ברק בכר עם אליפות שלישית ברציפות ואולי גם שלב בתים היסטורי בליגת האלופות - בערך.
    - השחקן המאכזב - אלירן עטר לא אותו שחקן של האליפות הראשונה במכבי ואנשים לא מבינים את זה. קוואנקה שברירי - פרגנו לי.
    - המאמן הראשון שיילך הביתה - שלומי דורה, ולאו דווקא בגללו, יימאס לו מהבית זונות בעכו. אולי מימר אפילו ו\או נעים.
    - 5-6 מאמנים יישארו בכיסאם עד לשריקת הסיום - בכר, קרויף, לוזון, קלינגר, אבוקסיס ודראפיץ' - 5 מתוך 6.
    - הרמה בכדורגל הישראלי תישאר מאוד בינונית, אין מה לעשות.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. אבי סנדור Member

נפלתי מוקדם עם ההדחה של ב"ש מהאלופות, אבל סך הכל מרשים-בית"ר, בני יהודה, רעננה, אשדוד, אשקלון, עכו והפועל בול.
    הכי אני מבסוט שאני היחיד שצפה שחיפה תגיע לפלייאוף תחתון..היה לי ברור לאור הציפיות.

12. Drama2 הסמל מעל הכל

הערכתי יתר על המידה אותנו ואת ק"ש, וואקמה לא עמד בציפיות.
    קואנקה היה קל. גם עלי מוחמד. קניקובסקי לא ה-תגלית אבל נתן עונה טובה ולפי דעתי יתקדם.
    הפועל חיפה באמת הייתה הפתעה, אבל מעל המצופה.

לא הערכתי מספיק את נתניה, לא הייתה לי אמונה בשוער וההגנה שלהם אבל זה השתלם להם בסוף (אפשר לסייג לטובתי בכך שהוייבך לא היה חתום אז)

לירן אוהב/ת את זה.