דיון התיירות

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Barcik, ‏4/9/06.

1. Gady Member

אם כבר דיברו על אצטדיונים, אין כמו על אמסטרדם ארנה, עם הגג הנפתח.
    אתם יודעים שלוקח 17 דקות לפתוח/לסגור את הגג?
    אצטדיון פשוט מדהים.

מדבר כאחד שהיה שם.

2. THE STRETFORD END Member

אף פעם לא הייתי בארה'ב למרות שאח שלי היה גר שם במשך 6 שנים(ניו-יורק,קונטיטקט ואטלנטה-בזמן האולימפיאדה)
    כל פעם הוא היה אומר לי לבוא ושלהוציא טיסה כל השאר עליו,אבל תמיד העדפתי לטוס למנצסטר,
    עוד לפני הצבא ועד היום כל הטיסות שלי(וכבר הפסקתי לספור אותן)היו למנצסטר לפעמים בשילוב עם לונדון,
    ועד כשכבר טסתי למקום אחר-ברצלונה גם זה היה בגלל יונייטד(גמר גביע אירופה),

רק לפני כמה שנים בקיץ בזמן חופשה מעונת כדורגל הייתי שבוע באיה נאפה,עוד לפני שהישראלים גילו אותה(אז כולם נסעו ליוון)ללא ספק גן עדן,

מחר בלילה אני טס פעם נוספת....למנצסטר כמובן.

3. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

*35 דקות. לפחות ככה אמר המדריך בסיור שאינ הייתי בו.
    ובאמת האמסטרדם ארינה איצטדיון מדהים, אולי בגלל שחוץ ממנו האיצטדיון היחיד שהייתי בעולם זה האורווה פה בפ"ת אבל באמסטרדם ארינה יש הרגשה מיוחדת.

בכלל הולנד עיר מאוד קסומה עם אנשים חביבים שעוזרים. בריסל והבלגים הרבה פחות חביבים, מלא מלא מוסלמים בבריסל והכל מלוכלך ואתה מרגיש שם כמו בעזה.

גם מברצלונה לא התרשמתי במיוחד, הרבה מאוד בניינים וארכיטקטורה ואפילו באחד המוזאונים שהייתי בהם תלו שם דגל פלסטין, האנשים שם הם כן חמים אבל האוכל שם מזעזע.

את איסטנבול דווקא אהבתי, הרבה ים שמש השוק שם מאוד יפה, האנשים בשוק היו נחמדים, תיירים מכל העולם. בכלל עיר טובה לנופש-עדיף על ירידה דרומה לאילת.

ניו יורק גם עיר קרירה כזאת, כל הנשים השחורות הגדולות שם בכל פינה בעיר, הריח של העיר ובייחוד לפני הכריסמס מתי שאני הייתי בהחלט קורץ וקסם, אבל האנשים זוועה.

פלורידה הייתה הרבה יותר חביבה,האנשים בדיסינוורלד שבאורלנדו שלעצמה עיר מדהימה, נחמדים ויש בפלורידה קהילה רבה של יהודים ואפילו השטורים שם הבריונים הקשוחים ביותר נחמדים מאוד ואדיבים.

שיקאגו היא עיר סימפטית פחות, כל פעם שאתה נוסע שם בכביש נשקפת סכנה לחייך, הנהגים שם נוסעים בצורה מופרזת שאין כדוגמתה ודווקא את אלה שעוצרים לאט עוצרים. דווקא ווינסקונסין חביבה מאוד רק שקר מאוד שם רוב השנה עם שלג עז וקור של -40 מעלות לפעמים לפחות ככה היה שאינ הייתי וחוץ ממלחמת שלג אין מה לעשות שם.

עוד שלושה חודשים אני נוסע לפאריז ובשנה הבאה אני אהיה במשלחות לפולין, אני מקווה עוד שנה וחצי להיות גם באוסטריה ושוויץ אחרי שהחמצתי ובגדול את המונדיאל האחרון.

4. cazzo Il Capocuoco

בטח כבר אמרתי,המקום הכי יפה שהייתי בו היה איסטנבול,אפילו הגלידה של פירנצה ובית העיירה של סיינה לא משתווה לעוצמה של העיר הזאת.

5. Gady Member

גם אני הייתי בסיור אופיר, כנראה זכרוני מטעה בי.
    בכל מקרה אצטדיון מדהים !

6. spurs229 Member

אין מילים על הארנה!
    הייתי שם בשני משחקים ויש לי משם את חוויית הכדורגל הגדולה ביותר שלי, 6-2 נגד נאק (ביציע הכבוד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx , כשיש קשרים לא צריך פרוטקציה...). האיצטדיון כמעט תמיד מלא, רק חבל שדחפו את השרופים לאיזה פינה למעלה שדי משתיקה אותם.
    האיצטדיון ביפה ביותר שראיתי (עדיין לא הייתי באורווה בפ"ת).
    לגבי הזמן, הוא לא משחק תפקיד אצל ההולנדים.
    בכלל אני אוהב את אמסטרדם בגלל הריח המשכר.

נערך לאחרונה ב: ‏19/12/06
  7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

הריח ממסטל מן הסתם.. מעניין ממה...

8. בית"רי מלידה Member

9. XabiAlonso Member

מישהו היה פה במקרה בעיר אטלנטה שבמדינת ג'ורג'יה בארה"ב ויכול לתת לי חוות דעת על העיר???

10. The-Gunner Member

אח שלי ביקר בה (רק כי הוא היה צריך לטוס ממנה), וממה שאני יודע, אין שם משהו מעניין, חוץ מנמל תעופה מרכזי ומפעל ענק של קוקה-קולה.

11. בית"רי מלידה Member

12. בית"רי מלידה Member

New in America: Not Muslim, No Taxi
    BY YOUSSEF IBRAHIM
    January 8, 2007

Islamic taxi drivers at Minneapolis-St. Paul International Airport are refusing passengers carrying alcohol and blind folks with seeing-eye dogs because the animals' saliva is sacrilege according to Sharia law.

The enterprising Muslims during the past year have stranded 100 passengers a month, sometimes for more than an hour, according to the Metropolitan Airports Commission, since three-fourths of the 900 taxi drivers servicing the airport are Somali Muslims who have decided to participate in the new discipline.

It stated that "Islamic jurisprudence" prohibits taxi drivers to carry passengers with alcohol "because it involves cooperating in sin."

http://www.nysun.com/pf.php?id=46220

איפה ליברמן כשצריך אותו באמת? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

13. האימפריה עוד תחזור Member

כמה טיפים לנוסעים לארה"ב
    באמפיירסטייט:תכנסו מוקדם כי התור שם נמשך שעתיים (ולפעמים יותר)
    הבית הלבן ואי החירות (איפה שפסל החירות)-תזמינו מקום 3-5 חודשים לפניי
    הקפיטול-תשאירו את בקבוקי השתייה במלון או תחביאו אותם מאחורי איזשהוא פסל/שיח שם כי אסור להיכנס לשם עם בקבוקים
    וושינגטון DC-תבדקו טוב טוב איפה המלון שלכם כי יכול להיות שאם הוא רחוק מהמרכז אז השכונה לא בטוחה
    מוזיאונים במול של וושינגטון-הכניסה חינם אבל הדברים הטובים שם הם לא, אז תכינו כסף מראש
    אנדרטת וושינגטון-תבואו מוקדם בבוקר בשביל להזמין כרטיסים כי הכרטיסים נגמרים מהר
    גשר שער הזהב-תבדקו מה מצב הערפל שם קודם כי כל יום בכל זמן יכול להיות שם ערפל בלי שום קשר למזג האוויר בשאר סן-פרנסיסקו
    אלקטרז-תזמינו כרטיסים יום לפני כי זה כמעט תמיד עמוס
    GPS-אל תקנו אם אתם נוסעים במערב ארה"ב ובאזור ניו-יורק כי אין בכלל קליטה ובכלל בניו-יורק אל תסעו עם אוטו

14. בית"רי מלידה Member

בוושינגטון DC אל תצאו מהמלון בלילה, ואל תיסעו בסאבוואי בלילה.זו עיר עם אחוזי פשע בשמיים.

שכירת רכב - תמיד יותר זול בשדה התעופה.

GPS - רק לא בחנויות אלקטרוניקה של ישראלים...

במוניות, תיזהרו מהנהגים הפקיסטאנים. חארות!

15. האימפריה עוד תחזור Member

ד"א קבלו המלצה למלון בניו-יורק
    astor on the park
    לא רחוק מברודווי, תחנת סובווי לא רחוקה, ליד סנטרל פארק, רחוק מהדאון-טאון ההמוס
    ונוף יפה לגביי החדרים הם קצת צפופים אבל במילא בניו-יורק לא מבין איך אפשר להישאר הרבה זמן במלון

קבלו תמונה שצילמתי מגג המלון סנטרל פארק ודאון טאון מנהטן

http://img134.imageshack.us/img134/4304/triptotheusa493ia7.th.Xxx