דיון התקשורת הרשמי לעונת 10/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏9/7/10.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

דני ענבר ובכלל ערוץ הספורט נהרסו עם השנים,פעם הייתה שם אווירה של חדשנות והרבה אהבה לספורט,אם הזמן כשהתחיל להיות להם חסר העניין של הכסף הם התחילו כמו כולם לרדוף אחריו(בצדק או שלא בצדק אני לא בא להגיד את זה בהודעה הזאת) ואז לאט לאט הלכו והתדרדרו,כמובן שהם (ערוץ הספורט) עדיין הכי טובים והכי מקצועיים אבל הם כבר הרבה פחות טובים ממה שציפינו מהם

2. eran levy Member

הם הכי טובים מפני שהם היחידים, זו לא חוכמה גדולה.
    למרות שהם יודעים להביא צבע, יש להם כתבות רקע טובות ואת "חמישיות", הם היחידים. אם הם לא היו היחידים התוצאה היתה הרבה יותר טובה. אם הם לא היו משתלטים על תקשורת הספורט בארץ (בהצלחה רבה, יש לציין) היה נוצר פתחון פה לגופים אחרים, אולי קטנים יותר, שהיו מביאים איכות אחרת. זה קשה כשהיריבה היחידה היא צ'רלטון.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ערוץ הספורט ממש לא נמצא במצב טוב, הוא נמצא במצב רע, המזל שלהם הוא שצ'רלטון מקבלים ציון 0 בהפקה, כתבות, אולפנים ושות', וזה הדבר היחידי ששומר את ערוץ הספורט באוויר..קבלו את הרשימה של צ'רלטון ותבינו למה הם לא רואים את ערוץ הספורט בתכנים והכל כשלערוץ הספורט בתאכלס נשאר ליגת האלופות עם 85 אחוז ואת הליגה הספרדית שבתאכלס כשאין משחק של בארסה נגד ריאל פשוט לא מעניינת.

ליגת העל בכדורגל - המון שידורים
    הליגה האנגלית והגביע האנגלי - המון שידורים
    הליגה הגרמנית והגביע הגרמני - לא הרבה שידורים וחבל
    הליגה האיטלקית (למרות שזה מחולק 50/50 עם ערוץ הספורט וב-10 מחזורים האחרונים של העונה ועד לסיום ערוץ הספורט נתן פוש ענק והביא הרבה משחקים וחלקם מעניינים יותר ולא רק את יובה/אינטר/מילאן)
    הליגה האירופאית - כל מחזור יש איזה 4 שידורים וערוץ קיבוץ מאולתר ושכונתי
    הליגה הרוסית בכדורגל - 2 שידורים בשבוע
    הליגה הבלגית (אלוהים יודע רק מתי נקבל משם שידורים למרות שתאכלס אם הם רוצים בכיף הם יכולים למצוא זמן לשידורים)
    הגביע הספרדי בכדורגל
    הליגה הספרדית בכדורסל
    NBA
    הליגה הגרמנית בכדוריד
    ליגת האלופות בכדוריד (שידרו את הפיינל פור)
    יורוליג בכדורסל
    הליגה הברזילאית - שלל שידורים
    הליגה הארגנטינאית - שלל שידורים
    משחקי ידידות
    מוקדמות יורו ומונדיאל היריבות הישראליות והבית של דרום אמריקה
    WWE
    דיאמונד ליג
    דוג פייט
    כדורגל חופים
    כדורעף חופים
    ג'ודו
    טניס

המזל של ערוץ הספורט הוא העובדה שצ'רלטון מקבלת ציון 0! בכל הקשור להפקה, אולפן, כתבות צבע, שדרים ופרשנים שזה מה שמשאיר את ערוץ הספורט בחיים, כי בתאכלס ערוץ הספורט עם ליגת האלופות, הליגה הספרדית בכדורגל, ליגה איטלקית, יורובאסקט בכדורסל, יורוליג, מכבי ת"א באירופה, הפועל ירושלים באירופה, גביע הטוטו, גביע המדינה ועוד טיפה ישראליות באירופה (וצ'רלטון לקחו את בני יהודה) עם כל הכבוד לא כל כך מתחרה עם השלל הזה...

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תראה כמה שידורים יש בצ'רלטון, למה הם צריכים אולפן? הם משקיעים את כל המשאבים וההוצאות שלהם בשידורים נטו ורכישת תכנים חדשים, מבחינתם, באמת שלא צריך אולפן, המוצר שלהם כך או כך שווה כל שקל.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל אולפן, הפקה, שדרים וכו' זה חלק מהערוץ, מצד אחד התכנים מצוינים אבל המעטפת שלהם היא ריצפה, ועדיין אם תשים לב, זה המעטפת הדבר היחידי שמחזיק את ערוץ הספורט באוויר עם חדשות הספורט, אולפן ליגת האלופות/קיבוץ גביע המדינה/תוכניות סיכום לכדורגל בארץ כאלה ואחרים/אולפן יורוליג וכו'...

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נכון, ערוץ הספורט משקיע במעטפת כי אין להם שום דבר להציע מבחינת תכנים (כמובן בהשוואה לצ'רלטון).
    במהלך העונה, צ'רלטון מלאה ועמוסה בשידורים ישירים, אני חושב שלרוב האנשים (אלה שיש להם את הערוץ יכולים להעיד, אני לא כזה) יותר חשוב שימשיכו להשקיע במשחקים ותחרויות מאשר שישקיעו באולפנים, לא כזה נחוץ.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בתור אחד שיש לו צ'רלטון אני יכול להגיד לך שאכן הם מלאים בשידורים כמו שרשמתי את הרשימה אבל מצד שני יש להם אנשי מקצוע שגורמים לי לשאול את עצמי למה אני משלם להם כמו מוטי חביב, רפעת טורק (ולא אני לא גזעני), מאיר איינשטיין, ניצן שירזי (ברוך השם הוא מצא קבוצה) ואייל לחמן (חי בסרט שהוא נשיא קונגו עם הכדורגל האפריקאי והבלגי שלו).

אבל ערוץ הספורט, זה בחירה שלהם, הם יכולים לקנות דברי תוכן...זה בעיה שלהם שהם משקיעים סכומי עתק על חארטות.

8. Fanatic Member

היום ערוץ ספורט 5 רכש את זכויות השידור של משחק הגומלין של מכבי ת"א מול מוגרן ביום חמישי.
    המשחק ישודר ביום חמישי בשעה 18:30 שעון ישראל בערוץ ספורט 5 הרגיל (55).

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/10
  9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסופו של דבר יותר חושב התוכן מאשר מה שמסביב

מה יעזור לך תוכניות על הליגה האנגלית למשל..אם אתה לא יכול לראות שום משחק?
    כנ"ל על ליגת העל..

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לי אין בעיה עם צ'רלטון אבל בהתחשב בעובדה שיש לי ספורט5, 5+ גולד ולייב אני מצפה מהם ליותר, האמת שללא משחקי הצ'מפיונס, חדשות הספורט, ישראליות באירופה, יורובאסקט בכדורסל ופיינל פור, כבר מזמן הייתי מתנתק מהם.

11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

בתגובה לקמפיין ONE נגד זליגת משחקי הישראליות לערוצים בתשלום, מפרסם משה גורלי, יועץ המועצת הכבלים והלויין לענייני ספורט את הצד של המועצה בעניין הזה
    http://www.one.co.il/Article/162283.html

קראתי את המכתב, מסביר קצת מאחורי הקלעים לכל אותם אנשים שחושבים שכל כך קל לשדר משחק ו"למה המשחק של בני יהודה לא משודר". הוא חידש ואמר שהשנה הגיעו להסכם - כאשר מדובר בשלבי מוקדמות של קבוצות ישראליות באירופה (להלן: זמן ההווה) משחקי הבית ישודרו בערוצים שישלמו הכי הרבה ומשחקי חוץ מחוייבים להיות משודרים בערוץ פתוח.

פרט זה כמובן מסביר למה המשחק של הפועל תל אביב אתמול ושל מכבי היום שודרו בספורט 5.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

משום מה לא ראיתי בכל הכתבות אלה מילה אחת רעה נגד צ'רלטון...אממממ מעניין למה.

עצוב מה ש-ONE הפך מזמן להיות, אינטרסנטיות על פני ספורט.

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

כי אין מילה רעה להגיד על צ'רלטון. צ'רלטון היא רשת בדיוק כמו ספורט 5. היא משקיעה כסף כדי להפיק ולשדר בעצמה שידורים של הישראליות באירופה. היא קונה זכויות יוצרים של הרבה ליגות בעולם, ענפי ספורט שונים, משקיעה בתכניות צבע (נכון, לא הפקות מקור, אבל עדיין) שונות, בתכניות תקצירים ועוד ועוד ..

הדיון הזה כבר התפתח כאן למעלה ואני לגמריי בצד של צ'רלטון "במאבק" נגד ספורט 5. מעדיף איכות וכמות על פני "חמישיות", "ליגה משלנו", "מתחממים", "יציע העיתונות" וכד'.

14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

בוואלה ישנו סקר שהצביעו בו, נכון לעכשיו, 7,278 אנשים.
    שאלת הסקר: באיזה ערוץ היית רוצה לצפות במשחק המרכזי בליגת העל?

התשובות:
    ערוץ 1
    ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ 56%

ערוץ 5
    ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ 44%

עצוב, באמת עצוב שיותר מחצי מכמות המצביעים מעדיפים את הפרשנות הזולה של דני נוימן, לאן התדרדרנו?

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני צריך לבחור איפה ישודר המשחק המרכזי אז אני בוחר בערוץ 1 על פני ערוץ הספורט ללא ספק.
    אז נכון שדני נוימן מדבר יותר שטויות מאשר שערים שהבקיע במהלך הקריירה שלו אבל בערוץ הספורט אנחנו נקבל את איציק זוהר/שלמה שרף כפרשנים שזה גם לא שידרוג כזה גדול(זוהר מדבר כ"כ הרבה שטויות ושלמה אמנם מבין את המשחק אבל כל פרשנות שלו נגועה ביחסים האישיים שלו עם אותו מאמן/שחקן/יו"ר) ובעמדת השדרן עמית הורסקי טוב יותר מניב רסקין(לא רע אבל שדר כדורסל ולא כדורגל) ועל יהורם ארבל לא צריך להרחיב, מה גם שבעוד שבערוץ 1 אנחנו נקבל את המשחק בחינם גם בHD אז בערוץ הספורט לכו תדעו אם יתקעו לנו את זה בלייב וגם על הHD אנחנו נצטרך לשלם, בקיצור ערוץ 1 ושערוץ הספורט הגנבים ישארו עם גביע הטוטו.

ובנושא אחר, אני לא מכיר לעומק את שאר אתרי הקבוצות האחרות אבל אין לי ספק שהאתר החדש של בית"ר הוא האירופאי ביותר מבין כל האתרים בארץ(האתר כרגע בהרצה ואמור להיות מוכן באופן סופי רק בחודש הבא).

http://beitarfc.co.il/