דיון התקשורת הרשמי לעונת 10/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏9/7/10.

1. ykeren2 Member

כולם זוכרים את המקרה שאייל ברקוביץ תופס לאיציק זוהר את הביצים במשחק בין מכבי ת"א לחיפה , מי יודע איפה זה היה ? בלומפילד או ר"ג ? למישהו יש קישור ?

2. רון עמיקם Member

בלומפילד, חצי גמר, 1996

3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

דווקא לדיון תקשורת העברתם? דווקא מתאים ל"שאלות מטומטמות שמטרידות אותכם".

אנחנו 7 שעות לפתיחת המשחק, נכון לעכשיו - אין שידור של אקטובה-הפועל תל אביב. למה? הקזחים עושים בעיות. האם נצליח לראות בכל זאת את המשחק? ייתכן שכן, האוהדים וערוץ הספורט עוד לא אמרו נואש. היו כבר מקרים שהודיעו על שידור ממש שעות ספורות לפני בעיטת הפתיחה.

חבל שעוד פעם נתקענו עם אקטובה והתקשורת הקזחית המעפנה הזאת שכדורגל ממש לא בראש סדר העדיפיויות שלה.

4. kfiros Member

לפי וואלה יש שידור בספורט 5. הלוואי וכך יהיה..
    הבעיה שכרגע רק לפי וואלה וזה לא מופיע בשום מקום אחר.

אני לא מבין למה מחכים עם הדברים האלה לדקה ה-90! לא פעם ראשונה שזה קורה וזה ממש מרגיז

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/10
  5. Fanatic Member

נכון לעכשיו, גם למשחק של מכבי נגד אולימפיאקוס מחר אין שידור.

6. Blanco 7 Member

http://www.atdhe.net/

יש באתר הזה הרבה שידורים של הרבה מאוד משחקים. תבחרו את המשחק של אקטובה - הפועל.

99% שהאתר הזה יעבוד.

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

^ האתר הזה הביא לינק לערוץ ישראלי בג'סטין טיוי, שמשדר את המשחקים מישראל. הבעיה היא שהמשחק בישראל לא משודר והם לא מעודכנים בכך, לכן הם מפרסמים את הלינק. גם באתר MYP2P שנחשב לאתר הכי מוביל בתחום הולכים לפרסם בקרוב לינקים לספורט 5.

נמאס לקרוא את כל ההשמצות של האנשים חסרי הידע באתרים כמו ONE שמאשימים את ערוץ הספורט. זאת ממש לא בעיה של ערוץ הספורט שהפועל הוגרלה מול קבוצה מקזחסטן, שעוינת לישראל ואין להם כל כך סיבה לתת לישראל ככה שידור. בכלל, נראה שהמשחק גם לא ישודר בקזסחטן ...

לגבי מכבי אולימפיאקוס מחר, הסיכויים לשידור הרבה יותר גבוהים. יוון זאת יוון, אולימפאקוס זאת אולימפיאקוס. אני אומנם לא יודע בוודאות, אבל אניי בטוח שיהיה שידור באחד מערוצי נובה ספורט שנקלט כמעט בכל צלחות הלווין ובאינטרנט ישדרו את המשחק לטובת אוהדי אולימפיאקוס, כך שאוהדי מכבי יהנו גם כן. אם משחק אימון של א.א.ק נגדנו שודר באינטרנט, קשה לי מאוד להאמין שלא יהיו לינקים למשחק של מכבי מחר. לגבי הפועל-אקטובה, הסיכויים לראות משהו דיי נמוכים כרגע.

הנה בMYP2P עדכנו שכרגע אין שידור.

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/10
  8. Ariel Member

למיטב הבנתי, אין עוינות בין ישראל לקזחסטן- אלא להיפך. מדובר בפרטנריות החזקה באיזור שיש עימה קשרי נפט ומסחר ענפים.

בנוגע לשידור- אין זה סוד שערוצי הספורט, שגוזלים כ-100 שקלים נוספים בחודש מאדם, אינם מספקים את הסחורה. אותם ערוצים מנסים "לחסוך" ולקנות משחקים בכמעט חינם- במקום להשקיע. למשל המשחק של בני יהודה בארמניה הוצע לערוץ הספורט ב-500 דולר(!!) בלבד, והוא סירב לרכוש את זכויותיו!

באשר למשחק הערב- אין לי שמץ אם המשחק משודר בקזחסטן, כנראה שכאן הבעיה העיקרית. אם אכן כך הדבר, כפי שכתבת, כל הלינקים והאתרים חסרי כל משמעות כיוון שהם ניזונים מה"שמועה" שהמשחק ישודר בערוץ הספורט הישראלי.

9. Number 8 Member

לא מזמן הגעתי הביתה אחרי כל השבוע שלא הייתי מעודכן...
    מה נסגר עם אולימפיאקוס נגד מכבי?

10. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

כרגע אין שידור בישראל.

לא בדקתי לעומק, מאוד קשה לי להאמין שלא יהיה שידור ביוון. סביר להניח שאחד מערוצי נובה ספורט ישדרו את המשחק, ואז הדרך לשידור אינטרנטי עם מלא לינקים פשוטה ולא יהיה לינק אחד מעפן כמו שהיה היום עם הפועל תל אביב.

רק שתבין, אפילו משחק אימון מעפן בין א.א.ק אתונה לבין הפועל באר שבע שודר באינטרנט מערוץ נובה ספורט 1, אז מוקדמות ליגה אירופה לא ישודרו? קשה לי מאוד להאמין.

שוב, אני לא מדבר מידיעה ברורה. המשחק מצויין בMYP2P לכן סביר להניח שיש שידור ביוון.

11. Ariel Member

דייקת להפליא! המשחק ישודר בנובה ספורט 1. צריך להיות ממש פראייר בכדי לא לשדר משחק רדיוס של אולימפיאקוס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

כרגיל, שוב מחכים כאן לרגע האחרון. אבל הפעם יהיה שידור גם באינטרנט, ובאיכות טובה!

12. Number 8 Member

אפשר קישור?
    תודה מראש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/10
  13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

במידה והחוק כאן מתיר הבאת לינקים (למרות שהלינק לא נחשב פיראטי, משום שהמשחק לא משודר בארץ וגם אם ישורד הוא יהיה בערוץ פתוח) אני אביא לינקים שעובדים סמוך לפתיחת המשחק באשכול הישראליות באירופה.

כרגע זה עוד מוקדם לדעת איזה לינק ישדר ואיזה איכות תהיה הכי טובה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. שגיא Guest

בספורט5 מדווח שהמשחק של מכבי תל אביב ביוון ישודר בערוץ ספורט 5 מתשע וחצי.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בשעה טובה, אומנם זה משחק ללא קהל והאווירה בו תהיה אפסית, אבל זה משחק מעניין מול קבוצה חזקה, חייב היה להיות שידור.

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/10