דיון התקשורת הרשמי לעונת 10/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏9/7/10.

1. Muurad Member

כן יש לה מבט חודר כזה, מפחידה אותי כל פעם שהיא על המסך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx דווקא זה שהיא עם הגב אלינו ולא רואים אותה זה הפלוס היחיד שמצאתי בתוכנית, שתלוי באורחים והכימיה ביניהם יכולה להיות נחמדה, אבל לרוב תהיה דיי מעיקה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/11
  2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

היא פשוט נוראית. אני באמת לא מצליח להבין איך היא הגיעה לאן שהגיעה. אולי ידע ספורטיבי יוצא מן הכלל. אין לה שום דבר שנחוץ ממגישה והתכנית שאתם מדברים עליה, שכונה שמתאימה לוואן ולא לערוץ הספורט.

3. alexshw Member

למאיה רונן יש פרצוף ודיבור של אחת שלא יודעת מה זה נבדל.

4. Don Joan Roman Member

היא פשוט חברה טובה של אחד מבעלי הערוץ זו הסיבה היחידה שאני רואה שנותנים לדבר הזה להיות בטלויזיה ועוד להגיש תוכניות.

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מה שמצחיק זה שהיא דווקא כן יודעת ומי שלא יודע זה בעלה, חילופי תפקידים.
    מה שמאוד מעצבן אותי אצלה זה שהיא מדברת בחיוך, לא משנה מה היא אומרת/שואלת, אפילו כשמדובר במשהו שלילי או עצוב.

6. Doritoz FCBJ - RMCF

אם אני לא טועה היא הייתה כתבת ספורט בגלגל''צ או משהו כזה... ובלי להעליב אף אחד, היא נראת לסבית. חשבתי שהיא כזאת עד שהיא אמרה שיש לה בן זוג. אז ככה שזה לא היה לי הפתעה שהיא ידעה מה זה נבדל.
    חחח אני זוכר פעם אחת שבערוץ הקיבוץ שעשו לגביע המדינה היא הייתה בפאנל וגם היה שייע פייגנבוים והוא שאל אותה "מה לך ולזה?!" אז היא במבוכה ענתה לו "זה אהבה שלי"...