דיון התקשורת והשידורים

הנושא בפורום 'יורו 2016' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏31/5/16.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

לא יודע אם רק זה בעיתון שחולק אצלי, אבל הפונט של לוח המשחקים של ישראל היום יצא מטושטוש ולא ברור. זה בערך הדבר הכי חשוב במוסף. אם זה קרה ככה בכל העיתונים שחולקו, זאת פאשלה גדולה.

בידעיות הוסיפו מידע מעניין לגבי כל שיטת משחק של נבחרת, אבל את המערכים כתבו מימין לשמאל (1-5-4) במקום משמאל לימין (4-5-1)

2. Raulito Madridista

רז שכניק כתב בידיעות אחרונות על יחסי האהבה שלו לנבחרת אנגליה וממש עבר איתנו טורניר-טורניר, כישלון אחרי כישלון. לטעמי זה לא מתאים לכתבה בעיתון אלא יותר לפוסט כמו בפורום. רז שכניק ועמיר פלג אגב הם שליחי העיתון ליורו. מעניין אם ישראל היום תשלח את דור הופמן. ב-One שלחו את ענבל מנור ולגבי ספורט 5 - מרתק. וואלה ספורט שלחו את אורן יוספוביץ'.

מהי התבנית של ערוץ הספורט לקראת המשחק? הרי בשעה שיש מגרש פתוח - ישוחק אחד ממשחקי היורו בשעה 16:00. יהיה להם תקצירים להראות לנו בכלל או שגם זה לא? יש אולפן בצ'רלטון כמובן.

ומילה אחרונה - הנה, אפשר לנצל את ערוץ הגולד ולפנק אותנו ככה בסופ"ש עם המשחקים הגדולים של היורו. איפה - ערוץ כושל. למה לא לשדר את הגמר בין צרפת לאיטליה מיורו 2000? או יותר נכון - כמעט כל משחק מאותו הטורניר, להכין כתבות צבע ישנות ועוד ועוד. זה לא מה שהיה פעם, תרתי משמע. אני זוכר למשל שיורו 2004 שודר בערוץ 10, אבל לא יכול להיות שלערוץ הזה אין זכויות של כלום. או סתם זריקת זין

3. danielone Member

במקום להקדיש 13 עמודים בסוף העיתון, היו יכולים להשקיע קצת יותר ולהוציא מוסף מיוחד.

ידוע לך האם הטוטו הוציאו חוברת מיוחדת?

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אורי קופר נשאר בארץ בעוד רז שכניק הוא שליח ידיעות אחרונות ו-YNET לפריז? באמת?

5. DRORIKO Member

כתבתי על בית השכניק לפני שבועיים. אני חושב שזה ששלחו אותו והשאירו את קופר בבית זה לא פחות מביזיון. במקום לשלוח את פרשן הכדורגל הבכיר שלך שולחים את ילד השמנת של העיתון. ההוא שהפך לפרשן כדורסל כשבלאט הגיע לגמר ה-NBA, ההוא שהפך למבקר קולנוע כשואלס עם באשיר זכה בגלובוס הזה, ועכשיו הקטע עם היורו. כנראה שכמו בכל חברה,גם בידיעות מה שקובע זה הקשרים ולא הכישורים.

6. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

ועמיר פלג? איך הוא קשור לענף הזה?

7. Raulito Madridista

עמיר פלג סיקר גם את יורו 2008 לפי מה שאני זוכר ואני משוכנע שעוד טורנירים גדולים. הוא בעיתון מאז 1990, תעשה לבד את המתמטיקה. לא שאני מצדיק את זה ששלחו אותו - אבל הוא תפס מעמד נכבד במערכת העיתון. אורי קופר - אולי משום שהוא עובד גם בחברת סקואטינג או משהו כזה ועיקר תעסוקתו היא לא הכתיבה ל'ידיעות' - אני משער שנבצר ממנו לנסוע והוא לא נלחם על זה אבל אין לדעת.

אגב, אני לא סגור על זה האם הסיבה היא היורו שיוצא לדרך היום ויש הרי משחקים גם ביום שבת וראשון(חג) שצריך לכתוב עליהם, או אולי האליפות ההיסטורית של ראשל"צ בכדורסל(לא באמת) - אבל שמתם לב שידיעות אחרונות הוציאו היום(שישי) מוסף ספורט בניגוד לבדרך-כלל? ממש הופתעתי.

Nave אוהב/ת את זה.
  8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

עמיר פלג עוד מילא. חבר בערוץ הטלוויזיה של וואן, בעל טור קבוע בספורט.

דור שמתי לב לזה. אני מניח שבהחלט מדובר על שילוב בין הזכייה של ראשל״צ לבין צורך לסקר 7 משחקים.

9. cheddar Member

באתר הזה Vpn עולה בסך הכל 7 דולר לחודש, חוץ מזה שיש גם גירסא חינמית , וזה עובד.
    Pricing | TunnelBear
    וזה גם יכול לעבוד על יותר ממכשיר אחד בו זמנית, אז תכלס כמה יכולים לעשות קנייה 1 קבוצתית.

נערך לאחרונה ב: ‏10/6/16
  10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כרגיל, דילאיי בשידור.

חייל שוקולד ו-oranfu אוהבים את זה.
  11. oranfu Member

הדיליי הזה מוגזם לחלוטין. פאייה עוד לא הרים כדור ווייץ כבר צעק גול. מה כל כך מסובך לסדר את זה מה?? זה הורס את כל הצפייה.

חייל שוקולד אוהב/ת את זה.
  12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מסכים.
    לא יכול להיות שעוד לפני המהלך כבר יודעים שיש שער, או בפנדל שהוא לא ניגש עדיין לבעוט ויודעים שכבר כבש.
    מוציא את החשק לראות ככה.

ואם בכל זאת נסיים במשהו אופטימי, אם אני מנסה להזכר איך היה נראה השידור של ארבל בטורניר הגדול האחרון לפני שנתיים ואיך של וויץ הערב..
    שמיים וארץ. אני עדיין בדיעה שכשהוא משדר משחק שמספיק מעניין אותו, הוא הטוב ביותר בארץ.

oranfu, Nave ו-Hapoel_Tel_Aviv אוהבים את זה.
  13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אגב, משיחה שיצא לי לעשות עם משהו שעובד בצ'רלטון,
    הם הבינו את הבעיה והחל מהמשחקים הבאים (כבר מחר) לא אמורה להיות את בעיית הדיליי הזה.
    נחיה ונראה.

oranfu ו-לירן אוהבים את זה.
  14. DRORIKO Member

הם הספיקו לתקן את זה כבר במהלך המשחק

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כן הוא האמת שטען שזה תוקן עוד בדקה ה 75 אבל כנראה שהייתי יותר מידי עצבני על הדיליי של שני השערים הקודמים...