דיון התקשורת לעונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏12/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

תכלס, בגדול, לרודג'רס היתה עונה אחת שהיתה רעה. בעונה שלאחריה הוא פוטר אחרי חודשיים. פשוט היה ברור שהכיוון רע ולא משתפר. העונה הראשונה שלו היתה חיובית מאוד והשניה היתה אדירה.

2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

בחירה מגוחכת לחלוטין.

3. DRORIKO Member

לא ציטטתי נכון, מה שהוא אמר בדיוק זה "רוג'רס היה פסע מאליפות, אז העונה האחרונה לא היתה טובה" כלומר הוא התעלם לגמרי מעונת 2014/15

הציטוט של יחזקאל היה מדוייק

4. Raulito Madridista

בעוד שגיא כהן המשיך ללעוס וללעוס את החמצת הפנדל של ראדי(לפעמים כשהוא נתפס על מישהו הוא פשוט לא מוכן לשחרר) שלקח מאוד קשה את העניין ואף אמר דומע בראיון מול זריהן שהוא בהחלט הגיבור הטראגי והוא מתנצל - אבי מלר ידע לעשות סדר. '2-0 ועוד החמצת פנדל בכדורגל זה לא 3-0. בכדורגל אין מתמטיקה'. היה מספיק זמן לבאר-שבע לכבוש שער שלישי נוסף, מחצית שלמה למעשה. מילא הוא היה מחמיץ דקה 80. אגב באינסטגרם של ליגת האלופות שמו את התמונה של בן-שהר חוגג את השער שלו - מרגש.

מבין הכותרות באינטרנט:
    בספורט 5 הלכו על הרגש - 'הכי קרוב - הכי כואב'
    ב-One קלעו בול - 'ברמה אירופית', תרתי משמע.
    וואלה ספורט - סנטימטרים מנס
    ספורט1 - האתר עדיין לא התעדכן מספיק.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

אני מאד אוהב את שגיא,אבל שכשהוא נתקע על משהו גם דחפור לא יכול להזיז אותו(כמו במקרה של טב"ח למשל). עם איך שאני מכיר אותו אני בטוח שגם כשב"ש תשחק בליגה האירופית הוא יזכיר את הפנדל.

6. ייא Member

הוא לא יפרשן באירופית. תתכוננו לחורף עם סלבה

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

סלבה "מפרשן" רק בערוץ הקיבוץ. מן הסתם צ'רלטון יקדישו לב"ש שידור נפרד.

8. Ajax Amsterdam Member

מעדיף את ערוץ הקיבוץ של צרלטון, מה שחסר להם זה רק מודי בר און

9. DRORIKO Member

אגב הקטע של יעקבי נזכר לצעוק באיחור אחרי השער של הובאן היה קורע מצחוק והחזיר אותי למשחק של הפועל נגד פסז כשיעקבי נזכר לצעוק שעה אחרי השער של טועמה

10. ייא Member

יאמר לזכותו שגם אני קלטתי באיחור שזה גול. הסתכלתי רק על השופט וחיכיתי לפסילת שער על פאול. זה היה מאד מתעתע

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבין הפרשנים הישראלים, היחיד שאני סובל ואפילו קצת מחבב הוא שגיא כהן.
    נכון, הוא לפעמים מעצבן, מתפלסף ואפילו מחרטט לעתים. אבל, הוא היחיד מבין הפרשנים שלי לפחות הוא תמיד מוסיף משהו. הוא היחידי שלעתים גורם לי לשים לב לדברים שלא שמתי לב אליהם, ואני חושב שבאופן כללי יש לו הבנה טובה בכדורגל. לפחות הוא בקיא בכדורגל העולמי, בניגוד לרוב הפרשנים האחרים.

חייל שוקולד אוהב/ת את זה.
  12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא מאמין לך, אני דווקא מחזיק ממך מבין כדורגל. שגיא כהן הוא חתיכת נאחס מעצבן שלדעתי אין לו חצי מושג בכדורגל ורק בגלל שלפניי 10-15 שנים ההבנה הכללית בכדורגל של האוהד הממוצע הייתה פחותה מהיום אז הוא הגיע בכלל לעמדה של פרשן בכיר.

אתמול למשל הוא ניתח שעה את הגול של באר שבע, זקף אותו לזכות בכר, בעוד שכולנו יודעים שהיה מדובר במהלך די סביר ואולי אפילו פחות מזה שיצא ממנו משהו רק בגלל טעות קשה מאוד של שוער סלטיק. לא מסוגל לסבול אותו.

בכללי אין היום אחד שבאמת כיף לי לשמוע, גם את עמיחי שפעם חיבבתי לא. יום שני הוא כל כך עיצבן אותי עם האובר פרגונים לקהת, נראה שמצא מושא אהבה חדש אחריי שזהבי הלך לשדות זרים.

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההיצע של הפרשנים בארץ הוא לא איכותי, שגיא כהן הוא האופציה הכי טובה מבין הפרשנים הקיימים.
    אני באמת חושב שיש לו הבנה טובה בכדורגל, אבל גם הזכרתי שהוא מתפלסף ולעתים מחרטט, כמו אתמול.

oranfu ו-Telkiyski אוהבים את זה.
  14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

שגיא כהן עדיף על רוב הפרשנים הישראליים כי הוא מתייחס לכדורגל כראוי, כאל משחק שיש בו הרבה דברים שראוי להתעמק בהם ושאפשר גם לקשור אותם לתופעות חברתיות ותרבותיות, הוא נותן חשיבות לטקטיקה, וזה כבר עדיף על שלמה "השפיץ של הנעל" שרף ואלי "דברים כאלו כבר קרו ודברים כאלו עוד יקרו, ואין מה לעשות" אוחנה. הבעיה היא שהוא הרבה פעמים טועה בניתוחיו, מדבר בפופוליזם ואוהב לחתוך שחקנים ומאמנים ללא הצדקה (אין אוהד יונייטד אחד בארץ שלא זוכר את האמירה המזלזלת עלו על קאריק במשחקו הראשון בקבוצה, "דארן פלטצ'ר לעניים"). כשהוא הגיע לערוץ הספורט בשנות התשעים היה ברור למה לקחו אותו, כי רוב שחקני העבר היו דבילים מוחלטים ורצו להביא מישהו שיכול לתרום לצופה. היום יש דור של שחקני עבר חדשים שכבר יודעים לדבר ולעבור מסך, ויכולים לתרום הרבה יותר ממנו.

amn אוהב/ת את זה.
  15. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אורי אוזן.
    לטעמי אחד הפרשנים היותר טובים.

יש לא מעט שדרים/פרשנים שמזגזגים בין העורצים,שערוץ הספורט יעשה מהלך נורמלי פעם אחת. ועל הדרך יעיף את בוני.

מצב נושא:
הנושא נעול.