דיון התקשורת של היורו

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י לירן, ‏30/5/08.

1. Pipe Member

הם לא. ערוץ 10 ישדר 11 משחקים משלב הבתים, עדין לא ידוע איזה.

2. Julian Joachim Member

אני לא מאמין שחשבתי לקנות את הערוץ.
    עכשיו אני רק מבין שבעצם מדובר על 31 משחקים בסה"כ, כש-19 מתוכם ישודרו גם ככה בערוץ פתוח. זה אומר שהם מצפים שאנשים יקנו את החבילה בשביל 12 משחקים?

אני אסתדר עם הפאבים, חברים, לווינים וכו'...

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

קונה לחודש ועוד איך קונה. 50 שקל זה סכום שאני מוכן להקריב... בטח כשעל הפרק עומד הסיכון שאני אצטרך לראות את אחד המשחקים של איטליה באיזה שידור סיני הזוי במחשב.

4. Julian Joachim Member

אין לי מושג בן כמה אתה, אבל אם אתה יוצא מנקודת הנחה שחלק מהמשחקים אתה תראה בפאב גם ככה עם חברים אז זה כבר הופך להיות די מעאפן לקנות את החבילה. נכון שזו לא מעמסה גדולה מדי מבחינת כסף, אבל אם אני לא חייב לתרום להשתלטות של הפיי-פר-ויוו על כל חלקה טובה - אני לא אתרום.

5. תומר22 Member

אמרתי באחת ההודעות בעמוד הראשון שערוץ 10 ישדר 19 משחקים, ובתוכם יכללו בוודאות משחק הפתיחה וכל המשחקים החל משלב רבע הגמר.

ערוץ 10 ישדר משחקים נוספים משלב הבתים (כמעט בטוח שזה יהיה המשחק השני בכל ערב, ז"א המשחק של 21:45 ולא של 19:00). נשאר רק לנחש (או לבדוק עפ"י לוח הזמנים, למי שיש כוח) איזה משחקים ישודרו בערוץ 10 ואיזה בצ'רלטון.

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיקול כספי בטח שלא קיים כאן כי בכל מקרה גיחה אחת לפאב (מקסימום 2 אם אני יוצא ממש קמצן) כבר עולה יותר מהעלות של הערוצים.
    יש כמובן את אותו שיקול של העיקרון שלא לפטם את הכיסים של צ'רלטון ובמקרה כזה התירוץ שלי הוא שבכל מה שקשור לנבחרת, העקרונות מתבטלים. משחק קריטי של איטליה אני לבטח לא אראה עם חברים ("תאמין לי אחי! רק ברזיל!"), והסיוט הכי גדול שלי מפאבים הוא מצב שבו אני אצטרך לחוות את הדרך הארוכה הביתה במקרה של הפסד.

7. y56kh Member

ESPN משדר אני בטוח בכמעט 100%
    אבל צ'רלטון יכול להחשיך ערוצים בטלויזיה בלי ממיר דיגיטלי?

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי שום מושג למה אתה חושב ש ESPN משדרים. הם לא.

מה שאותי הכי מדהים זה איך השיטה בארץ עובדת פעם אחרי פעם כמו שעון. באים מכניסים עז, כולם צועקים, זה נרגע ובפעם הבאה כולם חיים עם העז הזו בשקט ועוד מרוצים. איך זה אף אחד לא קם ולא כועס ולא עושה רעש על זה שאנשים כאן צריכים לשלם בשביל לראות את משחקי היורו. וזה לא משנה אם זה רק 2 משחקים או 12 משחקים. למה זה צריך לעלות כסף. איך כל אלה שצעקו בפעם שותקים היום ומשלמים, כאילו זה נורמאלי. רק לידיעתכם, עד כמה שאני יודע באף מדינה באירופה התושבים לא צריכים לשלם בשביל לראות איזה מבין המשחקים ביורו. אף מדינה. אל תתפלאו כשבפעם הבאה תצטרכו, בשביל לראות את כל הטורניר (ולא משנה אם זה יורו, מונדיאל, יורו ליג, ליגת האלופות או מה שלא יהיה) שתצטרכו לשלם לכמה וכמה גופים.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ככה זה במדינה של פראיירים.

יהיו לינקים אני משוכנע לכל משחק, אני מאוד מקווה שהרוב לפחות ידעו להיות בעלי אופי ולא יכנעו לגזל. הכסף וה"רק" 50 שקל זה בכלל לא האישו, הרבה מעבר לכך.

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

תתפלא, לירן, כמה אנשים משלמים (הפעם הזו) בלי בכלל לחשוב על העניין. הם אפילו לא חושבים "זה נכון?", "זה מוצדק?", "ככה זה במקומות אחרים?". פשוט מקבלים את זה כאילו זה צריך להיות ככה ומזמינים. זה מה שמדהים אותי.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אותם אנשים אחר כך יתפלאו ויתלוננו מתי שיצטרכו לשלם בנפרד גם על הליגה הספרדית, איטלקית וגרמנית... אותם אנשים חושבים שזה בסדר.. הרי פעם אחת... כי זה בסך הכל לרכוש לחודש אחד אבל לא מבינים את ההשלכות של זה, אותם אנשים אשמים במצב שאנחנו נמצאים ושיהיה ברור, זה ממש לא ילך ויהיה טוב יותר.

12. REAL MADRID Member

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כל משחקי הולנד בספורט 1, כל שאר משחקי הבית בערוץ 10, כמה צפוי.

14. AviCo Member

משחק הגמר של הולנד ישודר בערוץ 10. (;

היה ברור שהמשחקים המעניינם יהיו בספורט 1, חבל..
    המדינה המפותחת היחידה באירופה שמשלמת כדי לראות משחקי יורו.

15. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת היא שיצאתי דווקא מרוצה מהשידורים של צ'רלטון במונדיאל האחרון.
    נכון הפרשנים והשדרים היו מתחת לכל ביקורת, האולפן המשעמם שכלל אנשי כדורגל בכירים כמו אריה מליניאק דודו זר ואושרי כהן בכלל לא צלח. אבל בכל זאת לצ'רלטון יש יתרון עצום וזה השקט.
    אבל במהלך השידורים לא נשמעה אפילו פרסומת מעצבנת אחת ועבורי זה היה פנטסטי. אין שום לגיטימציה לשדר כדורגל עם חסויות זה לא אמריקה פה.
    אז כן אני מעדיף לשלם את ה25 שקל שהציעו לי בהוט לחודש הזה לערוצי ספורט 1 וספורט 2, אני לא מתכוון לקחת את הסיכון של להפסיד משחק של גרמניה בשום צורה, לראות את מגוון משחקי היורו בין אם זה שוויץ-טורקיה או יוון-רוסיה או פולין-אוסטריה ולהנות. ומי שלא רואה מפסיד חווית כדורגל אירופאית שקורת פעם בארבע שנים שהכדורגל האירופאי נטול כל מגע דרום-אמריקאי, וכל זה לפחות מחודש אחד, אחת לארבע שנים.

בנוגע לשאר המדינות באירופה שהצפייה ביורו הוא חינם, הם סובלים מפרסומות רבות ובנוסף הנבחרת הלאומית שלהם משחקת שם(לפחות ברוב מדינות מערב אירופה הנבחרת הלאומית מעפילה ליורו) ולכן בוחרים לשדר את המשחקים בערוצים הפתוחים.