דיון התקשורת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏7/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. golding מנהלים

אני באמת לא מבין למה לבזבז מזמנך בלקרוא משהו ששכנר כתב. מדהים שהליגה הכי מסוקרת ופופולרית בעולם (לכל ההיפסטרים האיטלקים, לא התכוונתי לומר שהליגה האנגלית הכי טובה) נמצאת בידיים של חובבנים חסרי כריזמה והבנה פה בארץ. נכון, לפחות אנחנו מקבלים שידורים על בסיס שבועי, ועדיין המחשבה שזלצר, לוין, שכנר וכל יתר הבורים הם שיעבירו לנו את השידורים צורמת לי.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני לא טועה, יש אפשרות להזמין לוויין עם ערוצים מכל העולם, ואתה רואה ספורט מתי ועם מי שבא לך (הכוונה לשדרים/פרשנים).

אולי מישהו יכול להרחיב יותר, אני לא התעמקתי בזה אף פעם כי החבילה בצ׳רלטון כן נוחה לי, וברגעים שהיא לא = איכות טובה באינטרנט.

3. alexshw Member

כל דבר יכול להיות כמובן אבל הימור על יונייטד מחוץ לטופ 4 די פרוע.
    צריך כנראה עוד עונה כמו האחרונה של מוריניו מבחינת הרס עצמי.

4. golding מנהלים

זה דורש ממך להתקין צלחת לווין אחרת, ולהשתמש בממיר מיוחד שדרכו מגיעים השידורים בדרך פיראטית (עשיתי את זה בעבר, זה עלה לי כ100 ש״ח בחודש אבל התמורה הייתה שווה כל שקל למי שאוהב ספורט).

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הכל יחסי. תחשוב על אוהדי הליגה הספרדית שאת המשחקים שלהם משדרים אייל ברקוביץ' שמבחינתו כל קבוצה שאינה ברצלונה לא שווה כלום, איציק זוהר שעוצר באולפן בדרך לאיזה פאב ויורם ארבל שלא מבין איך טוואטחה נהיה המגן השמאלי של ריאל מדריד. בצוות של צ'רלטון יש טובים יותר (זלצר) ופחות (לוין), אבל מבין שלושת ערוצי הספורט הישראליים הם ללא ספק המקצועיים ביותר, שלא בוחרים פרשנים רק כי הם היו שחקנים גדולים או כי הם "צבעוניים שאומרים את האמת" (=בהמות שכל הזמן מפיצות רוע ושנאת זרים).

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

״מן הפח אל הפחת״ זה גם סוג של פרספקטיבה, בהחלט.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעיניי זה ממש לא פרוע. אני לא חושב שיש כרגע קבוצה חזקה באמת באנגליה, יש הרגשה שמי שהמומנטום יסחוב אותה יכולה לסיים 1-4.
    ההימור הכי טוב לטופ 4 הוא 3 הגדולות מבחינה תקציבית ועוד זאת שתמיד שם (ארסנל), אבל אם תחליף שתיים מהן בשתיים אחרות, אני לא אופתע מאף אחת האמת.

8. alexshw Member

הליגה צמודה ומרתקת כמובן זה עדיין לא אומר שאיכויות של נגיד 6 קבוצות צמרת הן שוות.
    יש באמת 3 קונטנדריות אמיתיות, על פניו 4 אבל אתם יודעים טוב מאוד למה היא לא תהיה.
    אם מוריניו בא עם הגישה של העונה אחרונה, אם הוא יתעקש לסיים קריירת אימון כמאמן רציני אז כן יונייטד תסיים מחוץ לטופ 4.
    אני חושב שהאליפות תחזור בסבירות רבה מאוד לעיר מנצ'סטר ושתי הקבוצות יהיו בעניינים.

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/16
  9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

יש לנו כרגע חצי הרכב וורלד קלאס (וגם זה בערבון מוגבל-לך תדע אם זלטאן לא יתפרק בפרמיירליג, איך פוגבה ישתלב, אם שואו יחזור לכושר של לפני הפציעה ואם מרסיאל ייתן עונה כמו הקודמת כשבינתיים הוא נראה רחוק מזה. המנייה הבטוחה היחידה היא דה חאה), חצי הרכב גרוטאות, ומאמן גדול שצריך להמציא את עצמו מחדש. זה יכול להתחבר נהדר, אבל אי אפשר להגיד שתסריט שזה לא יתחבר הוא פרוע.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם צ'לסי קונטנדרית לפי הרכש הנוכחי אז או שעשו שם סאבוטז למוריניו או שקונטה גאון כדורגל. זה כמעט אותו הסגל שנראה כמו פח אשפה בעונה שעברה. סיטי ומנ יו פייבוריטיות קלות, אני יכול להסכים עם זה. הפערים קטנים מאוד בעיני עד שנקבל נתונים חדשים שילמדו אותנו עוד קצת על הקבוצות.

11. South Boy Member

זה די ברור שנעשה שם סבוטאז' רציני למוריניו, אם אני לא טועה צ'לסי לקחה הכי הרבה נקודות אחרי לסטר מאז תחילת השנה האזרחית כשמוריניו פוטר.
    צ'לסי קבוצה איכותית שסבלה מעונות אינדיבידואליות מזעזעות של הכוכבים שלה, עם מאמן קשוח כמו קונטה וחיזוק נקודתי ומצוין שהם עשו הם יכולים לאיים על התואר בנוסף לשלד הקיים, אולי חסר עוד בלם. בנוסף היעדר מסגרת אירופית משמעותית מאוד והסגל יהיה מרוכז כולו בליגה ולא יופעל עליו שום עומס יתר.

12. Scouser Member

צ'לסי בחיים לא לקחה הכי הרבה נקודות למעט לסטר בשנה האזרחית, זה אותה קבוצה שניצחה בערך 4 משחקי בית מאז שמוריניו פוטר והעיקר שהידינק התהדר ברצף משחקים ללא הפסד שרובם תיקו בבית מול נמושות.
    צ'לסי היתה מחפירה עונה שעברה והרכש עד עכשיו לא טוב. בהנחה שהם ישחקו עם חלוץ אחד, הם הביאו חלוץ שיהיה מחליף לקוסטה ואת קאנטה שמשחק על המשבצת של מאטיץ' (ואם שניהם ישחקו ביחד זו חתיכת קבוצה משעממת). ההגנה שלהם קטסטרופלית - כרגע יש להם 4 שחקני הגנה כשירים וההרכב שלהם חייב לכלול את איבנוביץ' כמגן. המצב שם הוא הכי רע ולא ברור איך לא החתימו שם לפחות 2 שחקני הגנה.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  13. South Boy Member

לא זוכר איפה קראתי את זה ויכול להיות שהנתון הזה לא נשמר עד סוף העונה אבל היה שיפור ביכולת אחרי שמוריניו עזב. את רוב השחקנים אנחנו מכירים ובשיא שלהם הם שחקנים טובים. הקישור שלהם בשיאו מצוין, אם וויליאן ישחזר את העונה שעברה והזאר יחזור לעצמו ביחד עם מקאללה 2.0 במרכז ופברגאס/מאטיץ׳ במשחקים בהם צריך יותר קשיחות ופיזיות במרכז השדה זה אחלה קישור למאבקי צמרת, ותהיה בטוח שבטשואי לא הגיע במחיר ששולם עליו כדי לשבת בספסל, אני מאמין שקונטה ישלב את שניהם ואם לא הוא לבטח יתן עדיפות לבלגי שאני מאמין שאם יקבל מספיק דקות יספק תפוקה מעולה. בהגנה אני מסכים שהם צריכים חיזוק ואני מאמין שעוד יגיע בלם, מספיק שאיבנוביץ׳ לא משחק והם בסדר.
    צ׳לסי השנה תדבר חזק ועם מאמן כמו קונטה הם לבטח ישתדרגו מהעונה שעברה, בנוסף לסגל שלהם אנשים נוטים להמעיט בערך העובדה שהם לא במסגרת אירופית ויתרכזו לגמרי בליגה.

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה המרכזית בצ׳לסי - ואני חושב שכך גם קונטה חושב על סמך הדברים שאמר עד כה - היא פסיכולוגית. הוא יצטרך לבנות את הביטחון של השחקנים בהדרגה, לגרום להם לרצות שוב לשחק אחד בשביל השני, לגרום להם שוב לאכול את המגרש ולשחק כיחידה אחת.

15. JohnTerry26 Member

לא, הבעיה הכי גדולה היא שיש חרא של הגנה. איבנוביץ'-טרי-קהיל זו השלישיה הכי איטית והכי לא מודרנית שיש לאיזושהי קבוצה עם שאיפות באירופה.
    והם הולכים לפתוח בהרכב עד שזומה יהיה כשיר ובלם חדש יגיע. בלי בלם אני מהמר שלא נעשה טופ 4, ואנחנו צריכים גם מגן.

מצב נושא:
הנושא נעול.