דיון התקשורת 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן אבל תחשוב על זה קצת יותר רע...אנחנו בפיגור או בשיוויון מעצבן במשחק שנהיה גבולי ועוברים לסיטי עם הגול הרביעי ב4-0 על ווסטהאם.
    זה מעצבן ממש.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני מאמין שהעורך יפעיל שיקול דעת.

3. k_700 Member

זה בדיוק מה שמפחיד איתם, השיקול דעת שלהם כל כך גרוע.

בקלות רואה אותם עוברים לכדור קרן דקה 90 ב3-0. לסיטי כשטרוי דיני ספק מוכשל ספק צולל ברחבה וגיל מפרכס בסלון.

תנסו את הסטרימים היום, חבל להתאכזב.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

השידור המשולב אתמול לא באמת היה משולב, עברו לסיטי בפנדל של אגוארו וזהו, גם מיד חזרו. די מיותר בכלל לשים את זה שם.

באופן יותר כללי, הטיעונים על עילה מקצועית הם לא באמת רלוונטיים, הולכים עם הרייטינג ורמת העניין. יש למנצ'סטר יונייטד בסיס אוהדים הרבה יותר רחב בארץ מאשר לסיטי וכנראה גם ארסנל, היא הקבוצה החמה כרגע, וכו'.

לא הרבה אנשים ישבו לראות את סיטי בבית נגד איזה נמושה. משחק בלי ערך ספורטיבי אמיתי וכשהמועדון עצמו לא באמת מעניין אף אחד.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא היה משולב כי היה גול אחד שם.
    אם היה נגמר 5-1 איך זה היה מרגיש לך?
    אני שמתי סטרים של סיטי וזה לא נראה כמו משחק בלי ערך, סיטי נראתה עייפה וווסטהאם הגנה בצורה טובה פרט לטעות שיפוט אחת שעלתה לה ביוקר. הנמושה הזאת אגב לקחה לנו 2 נקודות.

אגב, Pellegrini post-match from the Etihad: "The first intention was to play with Marko Arnautovic, but he woke up sick this morning. With three fast players in attack I felt we could have done more damage."
    אנדי קארול היה זוועה. מה הוא עשה על המגרש אני לא יודע, לפחות שהרננדז ישחק.

נערך לאחרונה ב: ‏28/2/19
    Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  6. alexshw Member

מה אנדי קארול עדיין עושה שם?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

7. בן פורגס Member

לכל המעוניין - פרק סיכום מחזור אמצע שבוע של "בשירות הוד מלכותה", פודקסט הפרמיירליג של ישראל!

בן פורגס, שרון דוידוביץ' ואורי אוזן מסכמים את מחזור אמצע השבוע - ליברפול מתפוצצת, טוטנהאם נפרדת ממאבק האליפות, סוגרים את סיפור קפה - סארי, קובעים את היורדות, זורקים שנתונים לאוויר וגם מניפסט על אריק קאנטונה

קישורים:
    סאונדקלאוד -
    ספוטיפיי - בשירות הוד מלכותה on Spotify
    אייטונס - בשירות הוד מלכותה - Premier League Pod by Ben Porges on Apple Podcasts

מה בפרק:
    0:00 - שיחות על מאבק האליפות, ליברפול מנ' סיטי ובעיקר טרנט אלכסנדר ארנולד
    13:30 - צ'לסי - טוטנהאם
    21:40 - היריבות על הטופ 4, ארסנל ומנ' יונייטד
    32:50 - ניוקאסל ואלמירון והקשר להפועל חדרה
    38:55 - קצת על היתר
    41:35 - לקראת המחזור הבא ושרון שר היהודים
    44:25 - פנטזי
    47:50 - אתם שואלים ואנחנו עונים
    52:50 - פרידה עם משפט לפנתיאון

תאזינו, תעשו subscribe, נשמח לתגובות!

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מושלם. מערכון שלדעתי היה באותה רמה של "להיות רוי קין" ומשום מה זכור הרבה פחות.

9. cheddar Member

יש מצב שאחרי החלטת VAR גם הלינקים של האתר הזה קיבלו כרטיס אדום. זה נראה כך במשחק המוקדם של ברייטון פאלאס

10. cheddar Member

הרגע שנגמר התקציב לאיזה שולחן או משהו באמצע שם מרגיש ריק מדי

https://i.imgur.com/htbt8gD.Xxx

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

זה פשוט מרתיח איך בערוץ שעובדים בו פרשנים מצוינים כמו אורי אוזן, אסף כהן, ואפילו זלצר-אבי נמני נהיה הפרשן הבכיר שמקבל את המשחקים החשובים. זלזול בצופים.

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

פרשן חדש בסקיי ספורטס: ג'ון או'שיי (פירשן הערב את המשחק של אירלנד).

13. Raulito Madridista

בספורט1 הקדשנו כתבה עשירה לבחירה הזו, אפשר לראות שהנוסטלגיה במיטבה ושהשחקנים עם אחוז ההצבעות הגבוה ביותר הם שחקני התקפה. אם היו מעורבים שחקנים בריטים גם כן אז המצב היה משתנה בהגנה: פרדיננד או טרי ולא קומפאני. בקישור אני מאמין שגיגס לא היה גובר על כריסטיאנו. אהבתי את הבחירה בהנרי.

מישהו שם לב לאתר Four-Four-Two? אני מנוי למגזין וטוב שיש כאלה אבל יצא לי לשוטט באתר ופשוט התאהבתי בכל ה-Quiz! והחידונים לפי זמן. בעיקר כדורגל אנגלי אבל לא רק ופשוט אינסוף נושאים - מבקיעי הליגה המצטיינים בעונות מסוימות, ההעברות היקרות, שיאני ההופעות של X באירופה, המאמנים, אלה ששיחקו הכי הרבה משחקים עם דרוגבה ועוד ועוד

14. Raulito Madridista

https://headstart.co.il/image/30cb8a70-ddc7-28bb-d1d6-df821a416abd.Xxx

הספר הרשמי "אגדות דשא - 50 השחקנים הגדולים בדור האחרון", שמומן דרך הד-סטארט ויצא לאור דרך הוצאת ספרי ניב - כבר בחנויות. בספר יש הקדמות קצרות, הסבר על שיטת הדירוג, ואחר-כך מגיע התאכלס. את הרשימה פותח אנגולו קאנטה שמדורג במקום ה-50. לא רוצה לגרום לספוילרים אבל אציין את הטופ10, מהסוף להתחלה: קאנטונה-הנרי-מאלדיני-זלאטן-אינייסטה-רונאלדיניו-רונאלדו-זידאן-כריסטיאנו רונאלדו-מסי. בנוסף ישנו דירוג חמשת המאמנים הגדולים ביותר - פרגוסון מנצח, חמש הקבוצות החזקות ביותר - ברצלונה של הטרבל, חמשת השוערים הטובים ביותר - בופון מקדים את קסיאס, וגם דירוג של חמשת משחקי הגמר - כמובן, ליברפול-מילאן ב-2005 ולקינוח חמשת הרגעים המשמעותיים בכדורגל - נציגות ל-VAR אבל בעיקר חוק בוסמן.

בשלב ראשון אני אוהב יותר לדפדף, לבדוק את כל קטגוריות הדירוג ומי 'מנצח', אבל יצא לי לקרוא והעבירו את המסר בדרך די יצירתית, אני ממליץ.

15. DRORIKO Member

מסתבר שלמשחק בין ישראל לאוסטריה נשלח שדר בשם אליסטר מאן. מישהו כאן מכיר אותו?

מצב נושא:
הנושא נעול.