דיון התקשורת 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא נכנס לדיון האם גריליש נכון או לא.
    הם רצו את גריליש...ולא הצליחו לסגור איתו. זה הדיון.

אתה חושב שזה רכש רע, בסדר, אולי צודק גם. לא רלוונטי לנקודה שאני מנסה להעביר כי אם הם רצו אותו אז הם חשבו שהוא מספיק טוב, זה מה שמשנה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. סמואל אטו Member

למה שתהיה סטגנציה? רוב השחקנים יש להם עוד קריירה ארוכה לפניהם והרבה פוטנציאל למצות. יש להם רק עוד לאן ללכת ולהתקדם.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה יוצא מנקודת הנחה שכולם נשארים והכל בסדר שנים קדימה. הנחה מסוכנת.

4. k_700 Member

אני כבר 4 שנים שומע שבחלון הבא הכוכבים של טוטנהאם יסגרו בריאל מדריד וברצלונה.

אתה יודע לא מנהל אותם פראייר.
    לוי זה בית חרושת לניהול משאים ומתנים.
    כשהקבוצה הזאת נותנת בראש באירופה "ומפתיעה" התגי מחיר של השחקנים מאמירים למחירים שקבוצות בכלל לא רוצות להכנס לפינה הזאת של בוא ננהל מו"מ קיץ שלם עם אדון לוי רק כדי שהכל יסגר בתנאים שלו כולל כל הזובור.

יחד עם מעבר לאצטדיון יותר גדול יהיה אפשרי גם להרחיב את הפאן בייס שלהם לעוד מחוזות ובכל זאת זה לחיות בלונדון, להרוויח לא רע.
    נראה שגם השחקנים מאוד מגובשים ביחד, אוהבים לשחק ביחד.
    לא מפתיע שאתה לא שומע שחקנים ממורמרים שרק רוצים לברוח משם.

כשיש לך מאמן איכותי ביד אז כל המערכת בדרך כלל מתקתקת ושחקנים כנראה רוצים להמשיך לשחק במערכת כזאת.
    גיל אתה יוצא מנקודת הנחה שהמון שחקנים שם כבר קרובים למיצוי או פגשו את התקרה וזה ממש לא מרגיש ככה.
    לא מבחינת הגיל ולא מבחינת הרעב.

5. alexshw Member

אריקסן כבר עושה בעיות. ופוצי לא ישאר שם לעד. אלא אם הוא פראייר מטורף.

6. k_700 Member

אני מת לראות אם פוצ'י זוחל לאולד טראפורד סטייל האלה מהקרטל משובר שורות,
    ממש לא אהיה מופתע אם הוא יסרב בנימוס.

7. סמואל אטו Member

לא פחות מסוכן מלעשות רכש יקר רק בגלל שאתה חושש שאולי אחד מהם יעזוב בקרוב(ובעצם מראה להם את הדלת החוצה).

8. alexshw Member

בקיץ אם היו מציעים לו לדעתי היה הולך על זה. לפני שהאריך חוזה בחיפזון לדעתי.
    במהלך העונה ברור שהוא לא ילך לשום מקום. בכל זאת הוא מאמן בצמרת.

הייתי ממנה אותו עוד ב - 2016 אם שואלים אותי. בדיוק גם כשמרסיאל ורשפורד פרצו.

9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוב השחקנים שם כבר בפיק. טוטנהאם כבר לא הקבוצה הצעירה שהייתה לפני 3 שנים. כמה "פוטנציאלים" יש שם בדיוק? אני יכול לספור על אצבע אחת - דלה אלי.

אם טוטנהאם לא תעשה עונה טובה יותר מעונה שעברה, הרי זו בדיוק סטנגציה, והיא לא ניסתה לעשות שום דבר כדי לעשות עונה טובה יותר. יש גבול מסוים ללאן ה"תהליך" יכול להגיע בלי לשדרג את חומר השחקנים - עם כל הכבוד לתהליך של פוצ'טינו, אני שומע עליו כבר 3 שנים וטוטנהאם לא בדיוק קפצה מדרגה באף שלב, היא עומדת במקום. היא כבר 3 שנים הקבוצה שמסיימת בטופ 4 כל עונה ולא מהווה איום על אף תואר רציני ונשארת בעצם רק עם מחמאות מהנייטרלים. שום כוח בעולם ושום כמות של זמן לא יהפכו את טוטנהאם פתאום לקונטנדרית בלי לשדרג את חומר השחקנים, הדיון הזה מתקיים פה כל שנה כמו שעון.

מדברים הרבה על כוכבים שיעזבו או לא יעזבו, הסכנה האמיתית של טוטנהאם היא שפוצ'טינו יעזוב. אני לא מחזיק מפוצ'טינו כמו אנשים אחרים פה שבטוחים שמדובר באיזה מנג'ר טופ 3 באירופה, אבל אי אפשר לדעת איך העסק ייראה בלעדיו והוא צבר מוניטין מספיק טוב כדי לקבל הצעות ממועדונים כמו יונייטד, ריאל מדריד, צ'לסי וכו'. אני כבר הימרתי שזו העונה האחרונה שלו בטוטנהאם, הוא הגיע לתקרת הזכוכית וגם הוא יודע את זה.

oranfu, Mellow29, אלעד ו-3 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  10. סמואל אטו Member

אם אתה מסתכל על המיקום בטבלה אז כן טוטנהאם לא התקדמה. הבעיה שזו ראייה שטחית של המצב. על הדשא זו קבוצה אחרת לגמרי.
    השחקנים יותר טובים, יותר מנוסים, יותר מתואמים ויותר בשלים.
    קיין של היום זה לא אותו קיין של לפניי שנתיים ושלוש. זה אולי פחות סקסי מלרכוש איזה צרפתי מסחרר עם החיים, אבל זה לא פחות יעיל.

רוב השחקנים שם בפיק? לא מסכים עם זה ונתתי כבר רשימה של שחקנים שרק הולכים להתקדם ולהגיע לשיא שלהם בשנים הקרובות(כולל קיין).

מה הבעיה בזה שטוטנהאם לא מאיימת על התואר?

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/18
  11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסיבה ששחקנים גדולים לא עוזבים שם היא שהם לא כאלה גדולים כמו שעושים מהם וזו הסיבה שהם גם לא קרובים ללהתחרות על אליפות. אם היו גדולים כמו שעושים מהם, הצעה קונקרטית כבר הייתה מגיעה ממזמן. כמו שהגיעו הצעות עבור מודריץ ובייל בזמנו.

הדוגמא הכי טובה - דלה אלי. מצוין לשיטה של פוצ', לא מעבר.

Gianzola, golding, Walkon ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  12. alexshw Member

אריקסן אין לי ספק שיעזוב. טובי יכל לעזוב בקיץ האחרון.
    על קיין בחיים לא ישלמו מה שלוי ידרוש. הוא חלוץ תלותי מדי ובמחירים של קרובים ל - 100 מיליון פאונד אתה מצפה לחלוץ מגוון יותר.
    אלא אם קיין בעצמו ירצה לעבור ויעשה להם את המוות ואז נגיד עונה לסוף החוזה וכשערכו ירד בגלל זה, אולי. כרגע זה לא תסריט ריאלי.

13. Clichy COYG

@סמואל אטו
    אתה נתת רשימה של 5-6 שחקנים, וגם אם הם באמת עוד לא הגיעו לפיק שלהם (אני בספק לגבי חלק) - סגל של קבוצה מונה 22 שחקנים, אתה רוצה להגיד לי שאין מקום אחד בסגל שפוצ' חושב שצריך לשפר?
    לצורך העניין, כמו שציינו מוסא דמבלה כנראה יעזוב בסוף העונה, אז למה לא להביא את המחליף שלו כבר עכשיו? וגם בעמדת הבלמים יש את אלדרווילד שמסיים חוזה, ורטונגן שמתבגר בעוד שנה (ואוברייטד מוחלט לדעתי) ודאבינסון שעדיין לא הסתגל לגמרי. אז אין מקום לעוד בלם?

אם הנימוק הוא מדיניות כלכלית אז זה לגיטימי, אחרת זה פשוט לא מובן. ליברפול בעונה יותר טובה מטוטנהאם מצאה לנכון לעשות חלק העברות יקר במיוחד, סיטי בעונה של אליפות קנתה שחקן בלבל של מאחרז. עם כל הכבוד לעונה (הנהדרת) של טוטנהאם, למה שהם יהיו פטורים מרכש?

oranfu ו-golding אוהבים את זה.
  14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיין תותח. הוא כבר ממזמן נותן גולים בכל וריאציה אפשרית, אבל אין בו חומר גולמי ששווה סכומים של סופרסטאר במגרש ומחוצה לו. אם היינו מדברים על סכומים של 100 מיליון פאונד, ייתכן והצעה הייתה כבר מגיעה, אבל לכולנו ברור שמצד אחד בשוק הנוכחי הוא שווה לטוטנהאם הרבה יותר ומצד שני יש כשרונות גדולים ממנו בשוק. אתה לא שובר את השוק על שחקן מהסוג של קיין. אתה שובר את השוק על שחקן מהסוג של ניימאר, מבאפה, ושות'.

אריקסן הוא (אולי) היחידי שיכול לעשות מקפצה נוספת לקריירה שלו לטעמי, וכך גם אלדרווילד במובן שונה מהדני שהוא לא דווקא ישתפר עוד כשחקן בשלב הזה של הקריירה שלו כמו שהוא יגיע לקבוצה שתתחרה על תארים (אין שום סיבה שכל הטופ בפרמיירליג לא יסתערו עליו כולל סיטי). לא מפתיע שדווקא עם שני אלה יש בעיות בחידוש החוזה, כשהבעיות מגיעות מכיוון השחקן ולא מכיוון המועדון (ראה ערך: דמבלה).

oranfu ו-Raulito אוהבים את זה.
  15. Raulito Madridista

תחילת הדיון היא היכולת של טוטנהאם להיאבק על אליפות בהתחשב במהלכים שלה בקיץ, אני חושב שלוקאס מורה למשל פתח את העונה נהדר ויתרום לה יותר מאשר בזמן ההסתגלות שלו, ובכל-זאת הייתי רוצה לראות אותה מעמיקה את הספסל, זה לא צריך להיות 'שחור או לבן' - כלומר לא חייבים או לזרוק מאה מיליון ליש"ט כדי להגיד 'עשינו', 'התחזקנו', אבל לא לצרף אף שחקן רכש זה קצת נראה לי מוגזם.
    נקודתית לגבי הארי קיין, מעניין אותי עד כמה היה אומר 'לא' להצעה כמו של ריאל מדריד למשל, נניח לא העונה אלא בשנה הבאה, וקשה להחזיק שחקנים בכוח, הם פשוט רוצים להישאר. אתה בכיסא של פלורנטינו, אתה לא שובר את השוק עבורו? הרי הוא מנייה בטוחה של גולים וזה בסה"כ מה שהוא צריך לעשות ולריאל מדריד יש בעיות בהתקפה והוא בן 25. בעבר ריאל מדריד קבעה את שיאי ההעברות על פיגו וזידאן שהתקרבו לגיל 30. קיין יכול לשחק עוד 7-8 שנים בטופ. אגב, איפה אתה ממקם את פול פוגבה שיונייטד כן שברה את השוק עבורו, שווה או לא? כשאתה כותב על 'סופרסטאר מחוץ למגרש', אז לפוגבה יש גינונים של כוכב אבל כמה זה שווה באמת?

מצב נושא:
הנושא נעול.