דיון התקשורת 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סמואל אטו Member

לא טענתי לרגע שטוטנהאם לא צריכה לעשות פעולות בשוק ההעברות.
    הטענה שלי היא שיש דברים חשובים יותר משוק ההעברות כדי לשפר את הקבוצה, ושבמצב אליו הגיעה טוטנהאם(בזכות עבודה נכונה) קשה מאוד לחזק את הסגל הקיים ביכולות הכלכליות הנוכחיות שלה.
    אין לי ספק שטוטנהאם ניסתה לרכוש שחקנים לחיזוק הסגל(אני די בטוח שקראתי על הצעה של 40 מיליון על מרסיאל שנדחיתה), אבל אני לא חושב שזה אסון גדול שזה לא קרה.
    דמבלה אולי יעזוב, אולי ישאר. אלדרווילד כנ"ל.
    אולי אפילו לא מצאו תחליף בשוק הנוכחי, אבל ה 5-6 שחקנים האלה(פלוס שחקנים קצת יותר מבוגרים בעלי חוזים ארוכים יותר מעונה אחת) יכולים וצריכים להוות את הגרעין המרכזי שסביבו בונים ומשפצים בעונות הקרובות. הם השחקנים החשובים של טוטנהאם ולא איזו פנטזיית מנג'ר שאף אחד פה לא יודע אם אפשרית או תתממש.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאוד אוהב את קיין וחושב שהוא התפתח לחלוץ מעולה. לראייה המספרים הנהדרים שלו שמשתפרים מעונה לעונה (אנחנו מדברים כאן על חלוץ שבפוטנציאל שלו מסוגל לסיים את הקריירה כמלך השערים בכל הזמנים של הפרמיירליג). אבל לא, אני לא שובר את השוק עבורו.

בסוף צריך להסתכל מעבר למספרים האישיים, בטח בהעברות בסדר גודל כזה, בטח במועדונים בסדר גודל כזה שדורשים אקסטרה. כשאתה giant כמו ריאל מדריד אתה רוצה שהפנים של המועדון יהיו יהלומים בסדר גודל היסטורי כמו רונאלדו, ניימאר, מבאפה, וכדו'. בסופו של דבר, בריאל - מאז ומעולם - הנכסים הגדולים ביותר היו הכוכבים הגדולים ביותר. על זה מושתת כל הרעיון של המועדון הזה ולמעשה הייחוד שלו מהשאר. תמיד הכי נוצץ.

פוגבה - ברגע החתימה אני חושב שהיה שווה לשבור עליו את הבנק. לו כשחקן היו את כל הנתונים להתפוצץ (לא בכל יום גודל שחקן עם מכלול היכולות שיש לו יחד עם כל הבאזז מסביב), אבל היה לי ברור כבר אז וגם רשמתי את זה בדיון של יובנטוס שהוא עשה טעות מקצועית גדולה עבור הקריירה שלו שהוא בחר לעזוב ליונייטד של מוריניו בגרסתו הנוכחית. עוד עונה גדולה ביובנטוס וייתכן שהוא היה עובר לברצלונה או ריאל.

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/18
    oranfu ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  3. k_700 Member

מה זה 100 מליון היום?
    אני לא רואה את לוי דורש עליו משהו שהוא פחות מ200 מליון פאונד, בגלל זה אף אחת לא מתקרבת.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  4. oranfu Member

טוטנהאם צריכים עוד איכות בהרכב הראשון לטעמי. עוד איזה קשר יצירתי.

אבל גם בלי זה, הם צריכים לשדרג את הסגל עצמו.

הם בנויים על עליונות פיזית, כושר משחק. כשהסגל שלהם דיי קצר, זה משאיר מעט מקום לתמרון. כשלוקחים בחשבון שגם לא מעט שחקנים שלהם היו במונדיאל עד השלבים האחרונים, לא נחו בקיץ ולא עשו הכנה מלאה לעונה - זה מתכון לבעיות.

אני לא יודע כמה בסגל שלהם לא הגיעו כבר לפיק שלהם. לדעתי קיין בפיק שלו, הוא לא יהפוך לחלוץ של 40 שערים בליגה בעונה (הערכה זהירה כי בכל זאת הוא לא מפסיק להבקיע, אלוהים יודעת איך).
    גם אריקסן לדעתי הגיע לפיק שלו בעונה שעברה.
    יש להם את לוקאס מורה ואולי עלי (שאני לא בטוח שגם ממנו כבר לא ראינו את המקסימום שיש לו לתת).

אז אולי בשביל באמת להתמודד על אליפות צריך להוציא הרבה יותר מ-50 מיליון, אבל יש בעיה עם ההסתכלות הזאת. מכיוון שטוטנהאם זה לא יונייטד ולא סיטי, מועדונים שבהם לכסף אין משמעות ואין גבול, הדרך היחידה שלהם לעשות קפיצת מדרגה היא להתבסס בטופ של הליגה. עוד עונה באלופות ועוד עונה באלופות. ועוד אחת ועוד אחת ועוד אחת. הסכומים שזה מכניס ישירות ביחד עם הסכומים שזה יכניס בעקיפין (כרטיסים, חסויות, הגדלת בסיס האוהדים...) הם קריטיים.

אז כמו שנאמר, אם הם לא עושים ה-כ-ל על מנת לבסס ולחזק כמה שיותר את מעמדם בטופ4, הם יורים לעצמם ברגל. העלייה שלהם ביחד עם המערבולות ביונייטד, הקריסה של ונגר וגם ה-יויו בצ'לסי פתחו הזדמנות.
    לא יעשו הכל על מנת למקסם את ההזדמנות והם יחזרו בעתיד הלא רחוק להיות אברטון מעט משודרגת.

owen11111, Clichy, golding ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  5. בן פורגס Member

היי חברים,
    מצטער על ה"צ'יפ פלאג" אבל קשור לנושא ולא ראיתי שהופיע עד כה.
    מתחילת העונה התחלנו (אני, שרון דוידוביץ' ואסף כהן) פודקסט על הליגה הטובה בעולם שנקרא "בשירות הוד מלכותה".
    ללא מימון, ללא תשלום (לצערנו..), רק מאהבת הליגה והעניין בה.

במידה ומעניין אתכם, אתם מוזמנים לשמוע את הפרק האחרון, או בכלל:
    סאונדקלאוד: פרק 5 - שיר הלל לווטפורד by בשירות הוד מלכותה | Free Listening on SoundCloud
    אפל פודקסטס: בשירות הוד מלכותה - Premier League Pod by Ben Porges on Apple Podcasts
    ספוטיפיי: בשירות הוד מלכותה on Spotify
    לשמיעה בדפדפן או בחירת אפליקציות נוספות: בשירות הוד מלכותה • A podcast on Anchor

למעקב אחר חשבון הטוויטר שלנו: https://twitter.com/Sport1pod

מוזמנים לשמוע ואשמח גם לקבל ביקורת אם אהבתם/לא אהבתם, למה וכו'..

שוב, סליחה על הקידום הלא ממומן, שיהיה לכולם פגרת נבחרות קצרה וקלה!

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אחלה פודקאסט. בכלל, זה לקח הרבה שנים אבל צ'רלטון הגיעו למצב שהערוצים שלהם נראים אחלה. הכתבות של דוידוביץ', פרומואים יפים, שכנר וזלצר משדרים מהאמירייטס. לכאורה זה טריוויאלי אבל למי שזוכר כמה חובבני זה נראה בשנים הראשונות...

שי, golding, alexshw ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  7. golding מנהלים

באמת אחלה, אבל קצת ארוך. 45 דקות זה המקסימום מבחינתי ובמקרה הזה חרגתי רק כדי שאוכל להגיד שזה היה ארוך מדי!

לגופו של עניין, לא מסכים עם שרון דוידוביץ׳, שאני מכבד ומעריך, בעניין השוערים. כמו אסף כהן, אני חושב שבשיטות משחק מסוימות הדרישה למשחק רגל איכותי היא לכל הפחות שוות ערך לדרישה לתכונות אינסטינקטיביות בסיסיות.

ואני עדיין לא מבין איך אפשר לערער על הקדמת הדדליין של חלון ההעברות, זה עשה רק טוב לליגה.

נחמד לשמוע מחמאות על צ’לסי (בפרט על סארי ואלונסו). אני מזכיר שאנחנו עדיין רק ארבעה משחקים לתוך העונה, יש מספיק זמן לקריסת מערכות במועדון פסיכי כמו שלנו.

בלי קשר, כיף לשמוע התייחסות לצ׳מפיונשיפ.

owen11111 ו-Cup of Tea אוהבים את זה.
  8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שמוקדם מדי להגיד שאי אפשר לערער על היתרון שבהקדמת הדדליין. אף קבוצה (מהגדולות לפחות) עוד לא עמדה במצב שבה קבוצה מאירופה סיבבה לשחקן שלה את הראש אחרי הדדליין, וזה המוקש האמיתי בדדליין החד צדדי הזה. חוץ מהדאגה הזו ברור שאין ממש חסרונות ברורים, או לפחות לא כאלה שלא שווים את את היתרון של לשים סוף לקרקס ההעברות בזמן שהעונה כבר התחילה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. k_700 Member

בדיוק, מה גם שלא באמת אפשר לבחון עדיין כמה כל הקבוצות בליגה באמת סגרו לעצמן את החורים.

אנחנו 4 משחקים לתוך העונה.

10. alexshw Member

אז גם ינואר זה קרקס.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

11. Sturridge Member

בינואר כולם באותה סירה. בקיץ אם אפשר למנוע מצב שחלק סיימו להכין את הסגל לפני שנבעט כדור וחלק עוד תקועות, אז למה לא.

12. alexshw Member

למה? מי קבע? שכל אחד יעשה מה שטוב לו.
    אם החלון אחיד אז לכולם הזדמנות שווה להשתמש בו.
    זכותה של קבוצה גם להתנהל בפאניקה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

13. Sturridge Member

אז עשו מה שטוב להם. לא מבין את הדחף להתנגד לכל שינוי.

golding אוהב/ת את זה.
  14. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/9/size475x318/860839.Xxx

כמה שווים השחקנים האלה במחירי השוק היום? ב"דיילי מייל" פורסם מחקר מעניין מאוד בו נבדקו מספר שחקני פרמיירליג בהתאם לשוק של היום. עלותו של אנדריי שבצ'נקו, עליו שילמה צ'לסי למילאן 29.4 מיליון ליש"ט, הייתה מגיעה לסכום מטורף של 144.4 מיליון. ניוקאסל, שצירפה את אלן שירר מבלקבורן עבור 15 מיליון ליש"ט "בלבד", הייתה צריכה לשפוך 125.1 מיליון וינייטד הייתה צריכה להיפרד מ-103.6 מיליון עבור וויין רוני בן ה-18 שהגיע מאברטון במקום 25.2. זו הטבלה המלאה. גם חואן סבסטיאן ורון, ריו פרדיננד הבלם היקר בעולם באותו הזמן(קיץ 2002), מייקל אסיין ופרננדו טורס בפנים. מעניין

cheddar אוהב/ת את זה.
  15. cheddar Member

לי דיקסון יופיע בתור פרשן ב Fifa 19
    מזכיר את איפסוויץ במשחק של יובה :lol:

מצב נושא:
הנושא נעול.