דיון התקשורת - 2019/20

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י danielone, ‏24/7/19.

1. Maccabi_Haifa Member

יש מצב שהוציאו את לחמן לחלת?

Sent from my SM-T830 using Tapatalk

2. Telkiyski Member

יפה.
    מה שמצחיק זה שעכשיו, בקורונה, זו הסיטואציה שהכי נוחה לערוץ הספורט לעומת המתחרים שלהם.
    הרי אצלם תמיד 80% מהתוכן היה דיבורים וקשקושים והיתר היה אשכרה שידורים (וגם זה של ליגה סקוטית או כל מיני 8-0-ים של פסז' על טרואה וכאלה).
    עכשיו זה תור הזהב של כל המגרש פתוח, חמש באוויר, סיפורים לפני השינה ושאר החרטות שלהם.

חייל שוקולד אוהב/ת את זה.
  3. Ajax Amsterdam Member

וואלה אהבתי את מה שהוא אמר, חבל שהוא מעיד על היוצא מן הכלל בקרב השחקנים הישראלים. רק אצלנו קפטנים בוגדים בקבוצה
    "???????? ??????? ?? ????? ?? ??????? ????"

Maccabi_Haifa אוהב/ת את זה.
  4. Maccabi_Haifa Member

דברי אמת וטעם

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  5. RubberSoul Member

מה אסי רחמים אמר לכתבת בסוף?

6. DRORIKO Member

יעקבי עכשיו משדרת ליגה בילארוסית. תוך כדי השידור הוא אומר שסגרו את כל הליגות בבלארוס ושיש לחץ ציבורי לסגור גם את הליגה שהוא משדר. תוך כדי התמונה כל הזמן נתקעת בגלל בעיות לווין. ועוד לא דיברנו על הכדורגל עצמו. בואו נגיד שכשיעקבי היה ילד זה לא המשחק שהוא חלם לשדר.

7. DRORIKO Member

שמעו סיפור. איזה מישהו בפייסבוק פנה אלינו בקורבה של יובה לפרסם מאמר די מצ׳וקמק שלו על דיבאלה. הוא כתב שם כל מיני שטויות כמו זה שדיבאלה שנה שעברה שיחק וינגר ועוד. קיצר מאמר לא מקצועי. דחינו אותו בנימוס. מי שיתף את הפוסט שעה אחרי? אסף אקרמן.

8. DRORIKO Member

קצת נוסטגליה מתקתקה

אם אני מבין נכון זה היה בעונת 2002/03. לפי ריבאלדו במדים של מילאן.

9. WHITERM Member

??????: ??? ??????? ????? ???? ?????? ???
    הבן אדם שובר שיאים של ליצנות כל פעם מחדש.
    הרמות של הסרט אשר הוא חי בו הם מפחידות.

10. Telkiyski Member

ברור מה.
    עד לפני 15-20 שנה ישראל קבוע הייתה נבחרת של מקום 24 בעולם.
    כל טורניר היינו עולים.

alexshw אוהב/ת את זה.
  11. RubberSoul Member

כמובן לקראת 2003-04, קטעי הווידאו מסכמים את העונה שלפני

12. DRORIKO Member

אז זה מצחיק, כי למעשה כל הכוכבים שמופיעים בסרטון לא הגיעו לגמר.

13. Raulito Madridista

נוסטלגיה אדירה, אני אשכרה זוכר מאיזה משחק לקוח כל קטע של כל שחקן, אבל כל פרומו צריך להסתיים עם הנפת הגביע של אלופת אירופה התורנית, לא? אני גדלתי על הפרומו מ-2000/01 עם ראול חוגג צמד באולד טראפורד, אוליבר קאן שואג, האוהדת היפנית ביציע ורדונדו מניף את הגביע.

הגמר ב-2003/04 היה אחד "המוזרים" בתולדות המפעל, מי היה יכול להאמין שיגיעו פורטו ומונאקו? גם במהלך העונה עצמה זה נראה דמיוני. השמות הגדולים שם בפרומו, פגעו בול הייתי אומר. זוכר את ההמנון הזה מצמרר אותי כילד. אין ספק שערוץ הספורט היו חלוצים והיו מעולים בלעשות טלוויזיה. אני זוכר דברים אבל מה לעשות שהייתה לי אהבת נעורים קצת מוקדם לפני הכדורגל, מעניין אותי איך זה היה להיות אוהד מטורף כמו היום למשל (למרות שזה בלתי אפשרי), כבר בגיל 7-8 עם השחקנים, הדמויות והתקשורת של אז..

משהו שעוד מעניין אותי, דור רומנו מיליונר ושם 50 מיליון שקל לקנות את ערוץ הספורט [הלוואי, זה נשמע טוב]. רוכש קודם כל מחדש את הזכויות של הליגה הספרדית, משדרג את האתר, נותן במה לעוד צעירים, אבל בשורה התחתונה: אם הייתי מנסה להחזיר את הטלוויזיה של פעם, נניח עם דגש על ליגת האלופות - ההופעות מוזיקה בסיום, פאנל מצומצם יותר שכן מובל על ידי אותם האנשים שהם נדב יעקובי, אבי מלר, מודי בראון על מפעל החיים שלהם, בפאנל שלפני לא היו סרטונים של פוגבה והאינסטגרם או דיבורים על התספורת של ניימאר אלא כן כתבות כמו 'להיות רוי קין' (והיום: 'להיות ארתורו וידאל'). האם היה לזה ביקוש?

14. Raulito Madridista

מהפייסבוק של אורי שרצקי, עורך 'שם המשחק':

"שם המשחק" מספר 13
    אחרי 12 חודשים בירושלים, מעל מוסך ומסעדת פועלים עממית ומצוינת שכמובן כבר לא קיימת, ארזנו את המחשבים, את עצמנו, את כל גיליונות העבר שלא מכרנו (והיו לא מעט כאלו) והעברנו את המערכת לתל-אביב, שם – כך האמין המנכ"ל האגדי יוסי גבאי – נצמח ונשגשג. כבר לא יתייחסו אלינו כמו לעיתון המוזר הזה מירושלים, שנראה אולי כמו מיליון דולר, אבל לא עושה שקל.
    סגן העורך והמעצב, תל-אביבים שניהם, היו בעננים. גבאי הרגיש שהוא הולך לתת מכה, אי אפשר היה לעצור את זה. על השפעת המעבר נרחיב בפרקים הבאים, אבל כבר אפשר לדווח שהמיקום היה פנטסטי: ליד ה"קופי-בר", מול הבניין שבו שכן המשרד של עו"ד שמעון מזרחי, מרחק הליכה מבית מעריב, אליו עוד נחבור. רק דבר קטן הדאיג אותנו מבחינה בריאותית – איזה ימים מאושרים היו אז – האנטנות הסלולריות שהשקיפו מקרוב קרוב על המשרד. זוכרים מה הכניס אותנו לפאניקה פעם?
    ולגיליון עצמו: ברוח הימים האלו – בהם אנחנו חיים בעיקר על השאריות של החיים הקודמים שלנו - הנה עוד פרויקט מיוחד, הפעם לכבוד פתיחת העונה: "המשחקים הכי גדולים של כל קבוצה". בשנים שאחרי הלכנו והשתפרנו, אבל גם זה היה לא רע בכלל – בטח בשביל פעם ראשונה. אז קראו לליגה הראשונה הליגה הלאומית, והיו בה 16 קבוצות. השש הבאות עלו בגורל: הפועל פתח תקוה, הפועל חיפה, מכבי תל אביב, עירוני ראשל"צ (כדאי לכולם לקרוא), הפועל באר-שבע, וכמובן – אני שלפתי את הכדורים - הפועל ירושלים. אם אתם אוהדים אותן, אני בטוח שתבלו. גם אם לא, יש פה כמה סיפורים מעניינים.

https://scontent.fhfa2-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/92462524_2808731959196544_4888430900410318848_o.Xxx?_nc_cat=106&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=FpVp1TfIMtAAX-ZN0kH&_nc_ht=scontent.fhfa2-2.fna&_nc_tp=7&oh=a6aa8d8841055ee60b521064fc524c4c&oe=5EADFDC2

הפועל באר שבע - מכבי יפו
    הפועל חיפה - בית"ר ירושלים
    מכבי תל אביב - מכבי חיפה
    [חצי גמר הגביע, 1983]

15. DRORIKO Member