דיון התקשורת

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏26/5/10.

1. WellNeverDie Member

אז נלך על התואר "הפרשן הכי פחות גרוע, למרות שגם הוא על הפנים". בנוגע לשדרנים - היה בסדר.
    בסך הכל לא שיש לנו אלטרנטיבות אחרות לפרשנים בארץ. אחרי המונדיאל נחזור לשגיא כהן בליגת האלופות ככה שאני יתגעגע לוובוזלות.

2. Gate700 Member

מה רע בשגיא כהן? סה"כ פרשן לא רע בכלל
    אותי יותר מפחיד לחזור לאייל ברקוביץ'

3. WellNeverDie Member

פרשן לא רע?
    אחרי 2 דקות של משחק הוא יודע הכל, הוא אומר המון שטויות וחושב שהוא מינימום אלוף עולם 5 פעמים.

נו באמת. אני צריך להביא דוגמאות?
    במשחק של יונייטד מול מילאן (גם באיטליה וגם באנגליה) הוא אמר כל כך הרבה שטויות.
    אחרי דקה וכמה שניותה הוא קבע בדיוק מה פרגי אמר לפארק ג'י סונג, מה התפקיד שלו ומה הוא אמור לעשות. אני לא אשכח כמה שטויות הוא אמר באותו משחק, ובכללי הוא אומר כל כך הרבה שטויות, פרשן פח.

אייל ברקוביץ' לפחות מצחיק אותי בטמטום שלו. בליגת העל פעם הוא צעק "וואו איזה גול!" ובזמן שהמצלמה מתמקדת על גוסטבו בוקולי, ואני קופץ וחושב שהכדור באמת נכנס, הוא צוחק ואומר "עבדתי עליכם!"

4. eran levy Member

אם אתה מעמיד את שגיא כהן מול ברקוביץ', אני מעדיף בכל מצב את שגיא כהן. הוא מדבר המון שטויות ומייחס לכל מסירת פס אלמנטים חברתיים וכלכליים, אבל ברקוביץ' הוא אדם דוחה. קשה לי עד היום להאמין שיש מי שמתייחס אליו בכבוד, לפרחח. ברקוביץ' בטלויזיה זה עלבון לצופים. בכל ערוץ.

5. Gate700 Member

אותי הטמטום שלו כבר ממזמן הפסיק להצחיק. לא יכולתי לשמוע אותו בגמר ליגת האלופות עם כל ה"אני לא מבין מה שחקן כזה מוגבל כמו קמביאסו עושה על המגרש" ו"אם אני הייתי מאמן הייתי עולה רק עם שחקנים בעלי אופי התקפי". חוץ מזה שבכל שידור הוא חייב להתלונן על האוכל שיש בעיר, על התה והעוגיות שמקבלים במחצית... הוא פשוט בלתי מסבל, בחיי שאני מעדיף את דני נוימן ושלמה שרף ביחד מפרשנים משחק על פניו.

שגיא כהן לפחות מבחינתי לא מפריע באיזושהי צורה למהלך המשחק, אין לי בעיה לשמוע אותו מפרשן, חוץ מזה שמספר האופציות השפויות שיש לנו חוץ ממנו לא בשמיים

6. WellNeverDie Member

כשחושבים על זה, זה ממש 2 סוגי טמטום שונים לגמרי.
    הטמטום של שגיא כהן מרגיז אותי, בעוד זה של ברקו מצחיק אותי.
    את ברקוביץ' שומעים גם בדרך כלל רק בליגת העל, ואת שגיא כהן בשידורי הצ'מפיונס ובשאר השידורים של ספורט5 ושלוחותיו - מה שמעיק עוד יותר.
    אם הייתי רק יכול, הייתי מעדיף לקלוט פרשנים מחו"ל. זה מה שנחמד בספורט1/2, הם שותקים בחלקים רחבים מהמשחק (בעיקר לא במשחקים שבין הקבוצות הגדולות, אלא קבוצה גדולה נגד קבוצה סבירה) ומגבירים את הסוואנד בשידור האנגלי.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה בושה , לא יכלו להשאיר את וייץ או איינשטין (מי שלא ישדר את הגמר) לשדר מהמגרש עצמו את המחשק על המקום השלישי ?

גועל נפש , שידור משחק מונדיאל מהאולפן.

8. שגיא Guest

מסכים, גם אני הופתעתי מזה עכשיו. אני לא מבין מה העניין.

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מה לא מובן?

איינשטיין ונוימן ישדרו את הגמר. וייץ ושליימה מספיק אגומניאקים כדי לטוס חזרה לארץ לפני המשחק הזה, כי הם משדרים משחקים "על רמה" .. מה זה בשבילם המשחק הזה?

בושה. היו כבר משאירים את הורסקי ובן שמעון. שומעים שזה שידור מהאולפן, הורסים ת'חוויה!

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

הערוצים בישראל די קמצנים. לך תדע, אולי עם עשו את זה כי רצו לחסוך בהוצאות ?

11. מראדונה Member

באמת נראה לכם שאם היו נותנים להם הוראה להישאר הם לא היו נשארים?!

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו יודעים שלא , אף אחד לא מאשים את השדרים , רק את הערוץ.

ומרוב חובבניות ואי תשומת לב ניר לוין לא ראאה שהיה שידור חוזר לגול כדי לבדוק אם היה נבדל , ומתלונן שלא שמו ריפליי לזה

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

האמת אני יוצא פה להגנת ערוץ 11. אני לא ממהר להאשים אותם. רמי וייץ מספיק אגומניאק בשביל להגיד להם בפנים "לא רוצה לשדר את המשחק הזה, שיום אחרי זה הקולגות שלי משדרים את הגמר". מבן אדם שיצא פעם -באמצע- שידור כי הוא קיבל תלונות בSMSים, אני לא מצפה להרבה.

אני בטוח שמתישהוא נקבל את התשובה לשאלה הזאת מכל מיני אתרים וטורים שמעבירים ביקורת על הטלוויזיה בישראל. לא בטוח שערוץ 11 חתך בהוצאות, אבל גם לא בטוח שכן ...

14. yonmu Member

לא מכיר את השדרנים, אבל לא משנה מי השדרן הוא אמור לשדר את המשחק, לא לסכם את הדרך של גרמניה במונדיאל. חוץ מזה, אני לא מבין מה הקשר בין נבחרת ישראל, כדורסל, ומסי, למשחק כדורגל בין גמרניה ואורגוואי. בלתי נסבל.

15. Igi Member

מתי זה קרה?