דיון התשקורת, 07/08

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hotspur, ‏20/7/07.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה באמת היה הוא??
    החבר שראיתי איתו את המשחק יכל להישבע שנדב יעקובי בקהל! אמרתי לו "אתה מדמיין"...

2. spurs229 Member

בחדשות הספורט אמרו שראו אותו ביציע והוא אישר שאכן היה ביציע הספרדי.

3. SkiMan Member

היורו הסתיים אבל את הסיקור המחפיר של ידיעות אחרונות ליורו הזה יקח ל'זוועתון של המדינה' הרבה זמן להשכיח ממני לפחות. סיקור הספורט הכי מביך שקראתי בחיי, יום אחרי יום כתבות חובבניות מבית המדרש של אמיר אפרת ועמיר פלג. שני אינטרסנטים חסרי כל כישרון בכתיבה, שלא יודעים לכתוב טור אובייקטיבי לעיתון ספורט רישמי, מכניסים את ההעדפות האישיות המטופשות שלהם לכל טור, שלל טעויות מביכות בכל כתבה, התנסחות ילדותית ומפגרת של ילד בן 13 שמדבר עם אבא שלו על כדורגל. הבמה הגדולה שהם נתנו ליורו בעיתון שלהם לא מכפרת על הסיקור הביזיוני, לפטר את שניהם.

מצד שני עיתון 'ישראלי' - רונן דורפן ועמית לווינטל הציגו יכולת כתיבה מרשימה למדיי, בהתחשב בכל האלמנטים שמסביב (חינמון, מספר מוגבל של עמודים לספורט). הסיקור שלהם ליורו היה קצר יחסית עקב אילוצי מקום אבל בניגוד לזוועתון של המדינה הסיקורים אצלם היו עניינים ומהנים לקריאה של שני כתבים בעלי יכולת כתיבה מצוינת.

מעריב היו לא לשם ולא לשם בסיקור היורו הזה, הבמה שהם נתנו לפסטיבל הספורט הזה היתה קטנה מזאת של ידיעות אחרונות אך כמות הטעויות המביכות אצלם היתה קטנה בהרבה, והכתבות נכתבו בצורה אובייקטיבית ונקייה. אך בכל זאת חייב להעיב משהו על הסיקור - וזה כמובן הטורים הקבועים של רצון על היורו הזה. איזה בנאדם גרוע, איזה איש דיפרסיבי חסר כל הבנה בכדורגל. באמת רחמיי על האוהדים האיטלקים (ובדרך כלל ממש לא איכפת לי מהכדורגל האיטלקי או מאוהדיו). אני לא יודע אם הטור שלו היום לאחר הגמר היה שיא השיאים כיוון שאצלו כל טור הוא ביזיון מחודש אבל היום הפנינים שלו היו יותר מידי, מבחינתו היורו הזה בינוני והוא לא מבין על מה כל הרעש, הוא מציין שוהא לא ראה את משחקי חצי הגמר, הוא טוען שהיו יותר מידי שערים ואומר שמי שרוצה גולים יכול לעבור לראות כדוריד. לא אלו הטורים שאנחנו רוצים לקרוא על טורניר מצוין. דיי, תלך, תפרוש, עד מתי נצטרך לראות את הפרצוף המגעיל שלו על העיתון? עצם העובדה שנותנים לאיש הזה במה כזאת זה ביזיון לא פחות גדול מהסיקור של ידיעות אחרונות על היורו הזה!

4. קינג לדלי Member

אוףףףף החרגול יצרצר לנו במוח ללא הפסקה.
    צפו לצרחות אימה אפילו יותר גבוהות מהרגיל בשידורים מהליגה הספרדית...

5. פרנקו בארזי Member

למה גרנט שידר את החצי והגמר ולא חזן?
    במשחק האחרון בשלב הבתים יורם ארבל אמר "מעכשיו זה אני וחזן עד לגמר"

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

זה רק אני או שאין אתר שמכבד את עצמו שלא יצא בכתבת אנטי-אנגליה לאחרונה? נכון שרוב הירידות הן מוצדקות (אם כי לא תמיד קשורות לנושא), אבל אחת ספציפית הרגיזה אותי.

וואלה עשו כתבה על מסקנות מהיורו. אחת המסקנות הייתה שאיזה כיף שאנגליה לא עלתה, אפורים, חוליגנים, בונקריסטים, הכל נכון. פסקה אחר כך הגיעה שטות גמורה-"היורו הזה מסמל את נצחון הליגה הספרדית על הפרמיירליג". מעבר לטמטום המוחלט שבקביעת עובדות מפוצצות סטייל שגיא כהן (אולי זה גם ניצחון הליגה הטורקית על הפרמיירליג? הרי טורקיה הגיעה רחוק), זה גם לא כ"כ מדויק. אחרי הכל, האיש שניצח לספרד את הגמר משחק בליברפול והאיש שניצח את חצי גמר בארסנל, והיו עוד לא מעט נציגים מהליגה שהצטיינו. אבל מה? בימים כאלה הכי פופוליסטי להיכנס באנגלים (אני לא יודע כמה מזה נובע מבכיינות על פיטורי גרנט וכמה משנאה אמיתית), אז מה זה משנה שהאמת מראה אחרת.

הפכנו לשק החבטות של אירופה.

7. קינג לדלי Member

אני לא מתייחס לכתבות מהארץ.
    מחר מחרתיים אנגליה תהיה על הסוס ואותו כתב יכתוב שאיזה כיף לראות את האוהדים ברחובות...
    לאף כתב כאן אין דיעה מוצקה.הכל נכתב על פי השבוע האחרון.

משנים כאן דעות כל שני וחמישי.
    אוויר...

אגב ידידנו רון עמיקם כתב היום שזה שרצים להחתים שחקנים של כפר סבא מעצים את הכשלון ?
    האם הבחנתי בביקורת על אוחנה מר עמיקם ?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/7/08
  8. spurs229 Member

דוגמא לעיתונאי ישראלי:
    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/57/Anemoscopi.Xxx/421px-Anemoscopi.Xxx
    תמיד פונה לאן שנושבת הרוח.

9. eastlands Member

הכותרות בוואלה ןnrg ,וכנראה של עיתוני מחר במדינת הגמדים- מוני פאנאן נפרד ממכבי !
    אני שבור ,אני הרוס , למה ,למה לעשות לנו את זה ככה ,ללא שום סיבה ,חייבים לעצור אותו ,פעם אחת כבר הצלחנו ,אחרי שהבת שלו לא קודמה ,הוא איים בהתפטרות ולבסוף חזר בו ,מוני תישאר בבקשה.

איך לעאזזל אפסנאי מקבל כותרות , בושה וחרפה ,כל קייץ הליצן הזה תופס עמודים בעיתוני ספורט ארציים ,
    אין עוד מדינה בעולם ,שסדרן בהיכל ספורט מככב בכותרת , אגב המועמד להחליפו הוא "השועל" הכל אמיתי .

מוני תישאר .

10. קינג לדלי Member

זאת בת ? זאת הרכבת החדשה של תל אביב...

11. eastlands Member

אתמול הזהרתי ,וצדקתי כל מהדורות החדשות הבוקר ,כל העיתונים ,ניפרדנו כך -היתה דממה ,אכן יום עצוב .

חכו לאופירע היום בתוכנית לקט - המיטב עם מוני פאנאן ,ראיונות ביתי נשכחים ,כשברקע שירים יוונים ,ושוב תזכורת על התקציב של אולמפייקוס.
    בערב בערוץ הספורט - פרשנים מנתחים ,אביב לביא ,דליק וטוליפ . וטלפז מארצות הברית ,יום קשה לכולם .

12. Rudess Member

http://www.nrg.co.il/images/archive/300x225/948/696.Xxx

איסטלנדס , בטח יהיה גם בערוץ GOLD שבוע מוני פנאן.

13. TheLane Member

זה לא כל כך פנאן להיות הבת של מוני...

14. קינג לדלי Member

אני מוכן לספוג הכל ורק לא את זה...

http://www.nrg.co.il/images/archive/gallery/587/231.Xxx

אחת הולכת ונעלמת ואחת הולכת ?

15. TheLane Member

איך אחת כזאת מצלטמת ליד בקי גריפין? במקומה הייתי מצטלם רק ליד עננים.

בכל מקרה, סטינו מהנושא. מוני פנאן וההתנהלות שלו היא ביזיונית, אני מקווה שהוא סוף סוף יעזוב ויקח איתו את החמסות של הדון שימון.

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/08