דיון התשקורת 08/09

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏6/7/08.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כתבתי מכתב לפיפ"א

2. קינג לדלי Member

בופנה בופנה !

3. Becks Member

את הדעה שלי על הרעש רשמתי השבוע בדיון של גביע הקונפדרציות - "הרעש בהחלט מעצבן, קשה מאוד לראות משחק אתו אבל זאת כנראה תרבות העידוד בדרום-אפריקה וחייבים לכבד אותה". אני לא מבין מה פיפ"א יכולה לעשות עכשיו בנידון. זה לא יהיה מוצדק לאסור על האפריקאים להכניס את הזמבורות רק בגלל שהם מפריעים לצופים האירופאים להתרכז במשחקים. אנחנו יכולים עכשיו רק לבוא בטענות לפיפ"א הטיפשים שקבעו שהמונדיאל בשנה הבאה יהיה בדרום-אפריקה, בלי שום קשר לזמבורות אני חושב שזו הייתה החלטה עלובה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/6/09
  4. AronB Member

אין ספק שההחלטה לארח את המונדיאל בדרא"פ היא החלטה עלובה שנראית כמו החלטה פוליטית משהו. החלטה של עסקנים באירגון של עסקנים.

5. Robin Hood Member

החלטה פוליטית או לא החלטה פוליטית, דרום אפריקה היא מדינה ראוייה לארח את אליפות העולם, והגיע הזמן שגם אחת מהמדינות האפריקאיות יארחו את התחרות הזאת. חרף הציפיות המוקדמות, דרום אפריקה נראית מוכנה למדי לתחרות, למרות שאין ספק שיש צורך לבצע שיפוצים נוספים בכל הנוגע לתחבורה הציבורית. לבינתיים פיפ"א מרוצה למדי, במיוחד בהתחשב בהערכות השונות בשנים האחרונות. הזלזול המגוחך הזה שלכם מריח מאוד לא טוב לדעתי. מאיזו בחינה לא מגיע לדרום אפריקה לארח את המונדיאל?

נערך לאחרונה ב: ‏20/6/09
  6. Igi Member

7. THE STRETFORD END Member

עד לאן תקשורת הספורט בארץ יכולה להתדרדר?
    האמת,אם אשכרה מעסיקים ומשלמים משכורת לכותב וכתבות שכאלה אז כנראה
    שהתהום עדיין רחוקה.

8. אבו Member

כתבה מפגרת לגמרי. קאנטונה אוברייטד? פעם ראשונה שאני שומע על דבר כזה, לא שווה התייחסות בכלל.
    פיגו אוברייטד? הזוי לגמרי, אחד השחקנים הגדולים בספרד בשני העשורים האחרונים. האיש שיחק עם שתי הרגליים בצורה מדהימה, פנטסטית. מה שזוכרים לו זה המעבר? גם, אבל בתור נייטרלי, אני ממש לא שוכח לו את הכדורגל הנהדר שהוא הציג במשך הקריירה שלו. ממש לא אוברייטד.
    באלאק? זה שהוא הפסיד בהרבה גמרים, אולי מעיד על היותו יותר 'חסר אופי' או 'לוזר', מה הקשר אוברייטד? ממש לא.
    בקהאם? אולי אנדרייטד. רונאלדיניו?!?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

מלר, לאן הדרדרתם. מה זה הדבר הזה.

9. Ryan Giggs11 Member

כל פעם אתה שואל את עצמך, די יותר מזה אי אפשר לרדת ואז בא ליצן כזה או אחר ושובר שיאים.
    חבל שבארץ כל כך הרבה ליצנים מקבלים את הבמה ואשכרה מקבלים כסף בשביל כאלה שטויות.

10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אוי כמה שטויות. בעיקר החלק על בקהאם-"על הקריירה בנבחרת חבל להרחיב, לטובתו". באמת חבל להרחיב, אם תציינו שהוא האיש שהעלה את אנגליה למונדיאל 2002 ובמונדיאל עצמו כבש את השער הכי חשוב, שהוא זה שבמונדיאל 2006 במשחק הנוראי מול אקוודור הצליח לסחוב את הנבחרת לניצחון, שגם במונדיאל 1998 הזכור לרע הוא הבקיע שער נהדר מול קולומביה במשחק בו אנגליה עלתה לשמינית הגמר-זה עלול לגרום לאנשים להבין שאין לו מקום בדירוג הזה.

לגבי קאנטונה-הכותב צודק בכך שלא בטוח שמבחינה מקצועית הוא גדול שחקני יונייטד בכל הזמנים. מכאן ועד הכי אוברייטד המרחק גדול.

11. FaN_MU Member

12. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים לגבי רונאלדיניו, שמאז ומתמיד אמרתי שעושים ממנו הרבה יותר ממה שהוא (אם השם שלו לא היה כזה אקזוטי, והשיער, השיניים וכו', אז הוא היה הרבה פחות מוערך). ממש לא ברמה של הגדולים באמת, ואני עוד לא מדבר על השנה האחרונה שלו בבארסה ועל איך שהוא נראה במילאן.

קאנטונה מבחינה מקצועית לא היה שחקן גדול כמו שמצטייר כשמדברים עליו, אבל הגדולה שלו היתה באישיות שלו וברוח שהוא נתן לקבוצה שלו. ככה שאי אפשר לומר שהוא אוברייטד, בדיוק בגלל הדברים האלה הוא נחשב לאגדה, ולא מבחינה מקצועית.

כל שאר הבחירות לא ראויות לתגובה אפילו.

13. Dimitar Berbatov Member

רונאלדיניו ממש לא אוברייטד. מה שהוא עשה בבארסה בשיאו מדהים. כמובן שלנו יש זכרון קצר ורונאלדיניו אפס ליד מסי ורונאלדו עכשיו, אבל מבחינתי הוא מהגדולים בעשור האחרון. לא ברמה של זידאן וראול, אבל בהחלט ברשימה אחת עם פיגו, רונאלדו (גם הברזילאי גם הכפוי טובה השני), מסי, קאקה..

בקהאם אוברייטד.. אני כבר מעדיף את התואר הקודם שהדביקו לו. הכדורגלן הבינוני הטוב ביותר בעולם

נערך לאחרונה ב: ‏20/6/09
  14. דנידין Member

תקופת השיא של רונלדיניו הייתה מהממת, אבל קצרה. אף אחד לא שם אותו כאיזה מראדונה, לכן הוא לא אוברייטד. הוא פשוט שחקן גדול שירד, זה הכל.

15. George Best Member

מה, אתה רציני?
    היו כ"כ הרבה דיבורים על רונאלדיניו ומראדונה שהשמן (הראשון) היה בשיאו.