דיון התשקורת 09/10

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏21/6/09.

1. THE STRETFORD END Member

SkiMan

הקונפדרציות לא מהווה משקל וסימן לשום דבר באמת ככה שאין מסקנות מיוחדות ששווה להסיק,גם לא לגבי איטליה.
    סוג של אימון והכנה אולי של המאמנים אבל בזמן הכי גרוע שיש
    כשהשחקנים אחרי עונה ארוכה ומתישה,כשהם מתים לצאת כבר לחופשה שלהם
    בכדי לנוח פיזית ומנטלית,
    זה יותר הכנה לצוות המארגן בדרום אפריקה לבדוק שהכל דופק כמו שצריך לקראת הקיץ הבא.

נערך לאחרונה ב: ‏23/6/09
  2. אבו Member

3. AronB Member

לצערנו גם נכונה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

קמתי היום בלי הנגאובר אבל גוף מיובש לחלוטין אחרי לילה של שתייה מאסיבית, ומה טוב מלקום ב-6 וחצי בבוקר עם הבגדים של אתמול בלילה בחום הישראלי, מאשר לרוץ לשירותים לחרבן עם עיתון הספורט שזה עתה הגיע?
    ובכן, כשהעיתון הוא "ספורט הארץ" זה כבר נחמד יותר, אבל היום נאלצתי לראות משנת בכיינות נוספת של בן סהר, "צ'לסי לא נתנו לי הזדמנות" ושוב קיטורים על כך שקבוצה פצפונת שמשחקת במסגרות זניחות כמו צ'לסי העזה להשאיל אותו לקבוצות אחרות, מה זאת אומרת הלא דרוגבה היה צריך בעצמו לבוא ולבקש שיצוותו אותו עם עילוי כמו בן סהר, ועוד להעז להשאיל אותו לקבוצה זניחה כמו QPR, בלי אוהדים, מסורת בליגה העליונה, גועל נפש, הם בטח אנטישמיים.
    אדל טאאראבט שחקן לא פחות כשרוני מבן סהר והוא העונה גם כן הושאל ל-QPR, שוד ושבר, טאאראבט לא אמר כלום והפך לאחד מהמצטיינים בקבוצה, מרחק ליגה אחת מהפרמיירליג. שחקנים כמו ריו פרדיננד, דייויד בקהאם, פרנק למפארד ועוד גם הם ירדו כמה ליגות להתחשל, לא קרה להם כלום בדרך, להיפך - קחו שחקן ושימו אותו בליגות כל כך פיזיות והוא לומד להתמודד עם אלמנטים שברמות הכי גבוהות לא תמיד מתמודדים.
    הוא אפילו יכול להסתכל על גיא אסולין שגם כן משחק בליגה נמוכה יותר בספרד, אמנם קוראים לזה "ברצלונה B" וקל להתבלבל, אבל זאת עדיין לא ברצלונה.
    אני חושב שמה שהשארתי בשירותים היה יותר טוב ממה שבן סהר אמר ל"הארץ".

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו קטנוני היום...

6. avdz7 Member

היציאות של אלון מזרחי בסרטון הזה פשוט הורגות אותי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/laugh.Xxx

7. sagiv Member

ידיעה חשובה מהיום בתחום התקשורת - צ'רלטון רכשו גם את הזכויות של הליגה האירופאית (גביע אופ"א), שעד העונה היו בידיים של ערוץ הספורט.
    החוזה הוא ל-3 שנים

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/09
  8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר טוב.
    ערוץ הספורט לא שידר בעקביות משחקים משלב הבתים ומשלבי הנוק-אאוט ואני מניח שצ'רלטון יקפידו על כך יותר מאשר ערוץ הספורט שאיבד עוד ליגה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    אני מקווה שהערוץ הזה יקרוס, ערוץ הגנבים.

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

וכמובן שבוואן, אלה שנאבקים בערוצים בתשלום (כל עוד הם מבית ערוץ הספורט) ובכלל בשידורים של נציגות ישראלים שלא בערוצים פתוחים, ממהרים לייצר עבור צ'רלטון ידיעת יחצנות וגם מזכירים את שלוש הישראליות שיופיעו העונה במפעל. לוחמי הצדק, הה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

10. בועז Member

התפתחות הקרחת אצל מודי בר און היא המקבילה הפיזית-ביולוגית להתקרחות של ערוץ הספורט.
    פעם שניהם התגאו בשיער מלא וארוך. עם השנים עוד הצלחנו להעלים עין נוכח מפרצים שצצו פתאום, היום כבר אי אפשר להעלים עין, וכמו שהדברים נראים, בקרוב,
    קרחת משני הצדדים.

11. THE STRETFORD END Member

אני אישית שמח על הנפילה של ערוץ הספורט שבשנים האחרונות פשוט ירק על הצופים שלו פעם אחר פעם,
    קבלת החלטות מטופשת שלהם לאורך תקופה ארוכה וזו התוצאה,משנה לשנה לא רק התוכן האיכותי התדרדר
    עכשיו הם מאבדים את הזכויות לרוב הדברים הטובים.

לא שצארלטון בכל הנוגע לפרשנים והשדרים שלהם שווים משהו,
    זה עינוי לשמוע את כל מי שמשדר שם אבל דבר אחד בטוח,
    הם את המשחקים מכל מפעל שיש להם את הזכויות אליו משדרים וזה הבדל רציני לעומת ערוץ הספורט.

12. קינג לדלי Member

בשנה הבאה ערוץ הספורט הולך להיות הערוץ הספרדי.
    לקחו להם הכל והם ישדרו בסופי שבוע לפחות 4 או 5 משחקים מספרד אם לא יותר.

תתחילו לקנות גרעינים או שתקנו לווין.

אגב,לווין.
    המכרז יפתח כנראה בינואר ובינתיים זאת הולכת להיות השנה האחרונה של שואוטיים.
    נקווה שהם יקחו גם את המכרז הבא אבל שוטטתי באינטרנט והבנתי שאל ג'זירה וART הולכים ברצינות רבה על הליגה האנגלית.
    אני מתפלל שלא נקוצץ לכמה משחקים במחזור ולא לכולם.

13. Selby Member

מבחינה שיווקית הליגה הספרדית בעונה הבאה בהחלט תהיה גלגל הצלה עבור ערוץ הספורט, הייתי שמח להספיד אותם כבר עכשיו אבל לדעתי זה מוקדם מדי.

14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כרגע צ'רלטון נותנים בדיוק מה שערוץ הספורט נתן לפני עשור-אמנם בפחות השקעה באיכות השידור, אבל יש להם את ליגת העל, כדורגל אנגלי ואיטלקי, חלק מליגת האלופות, חלק מ-NBA-אלה התכנים שמהם ערוץ הספורט בנה את עצמו. ערוץ הספורט באיזשהו שלב פשוט הפך מערוץ שנהנה מספורט לערוץ שרוצה להתחרות בערוצים 2 ו-10, שהופך את כוכביו לסלבריטיז. בצ'רלטו כרגע זה לא נראה באופק, פשוט כי אין להם כוכבים. מי באמת מתעניין בלירן שכנר?

ואגב לויין, כל ערב שואוספורט משדרים קלאסיקות פרמיירליג, פשוט תענוג.

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/09
  15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרבה מאוד תלוי בשאלה איך יסתיים המאבק על הערוצים בתשלום. אם בסופו של דבר יקבעו שהם לא יכולים לשדר בערוצים האלה (שמשום מה נקראים רק 5+ לייב וגולד, למרות שגם 5+ הוא ערוץ בתשלום), ערוץ הספורט יצטרך לעשות חושבים ולראות איך הוא מתארגן מחדש.

זה מה שכל כך מעצבן אותי בוואן. עד שהם נכנסו לעסק והתחילו להסית אנשים בתואנה שהם עושים זאת "לטובת הציבור" (ולא בגלל שיתוף הפעולה שלהם עם חברה בשם צ'רלטון), היה לי ברור שאני מקווה שהמועצה תיכנס בערוץ הספורט. עכשיו, כשהפסד של ערוץ הספורט הוא ניצחון של וואן, אני כבר לא יודע.