דיון התשקורת 09/10

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏21/6/09.

1. AW forever Member

לא קשור לכדורגל אנגלי אבל עשה לי בחילה על הבוקר, מתוך הדיווח ב"וואלה" על הדראפט בNBA:
    "(כספי) התקרב למרחק נגיעה מהגשמת אחד מהחלומות הספורטיביים הגדולים של המדינה כולה"

"יוכל הילד מיבנה, שחגג רק לפני שלושה ימים יום הולדת 21, להפוך לנציג הראשון של מדינתנו הקטנה בליגה של דייויד סטרן ולצרף אותנו רשמית למשפחת העמים."

"בזמן שאנחנו כססנו ציפורניים, החל הקומישינר דייויד סטרן להקריא את שמות השחקנים..."

מאיפה הביאו את הישי רז הזה? אפשר לחשוב שהכותרת זה "עמרי כספי נחת בשלום על הירח" או משהו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ככה זה עובד. הצלחה של ישראלי היא החלום של כל המדינה, ושחס וחלילה לא ידלג אפילו על אזרח תמים אחד, כי היא מביאה כבוד לאומי, וכו' וכו' וכו'. להצטרף למשפחת העמים בגלל שחקן NBA, בלאדי הל. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

3. George Best Member

לא בטוח שכספי ישחק באנ בי איי (למרות הבחירה), אבל שני דברים דווקא כן בטוחים:
    1.חצי מהתכנים של המהדורות המרכזיות של ערוץ 2, 10 ו-1 להיום השתנו בעקבות הבחירה בכספי...
    2.שידורים חוזרים של ההקרנה של הדראפט מבית משפחת כספי בשבוע הבא - בספורט 5 לייב.
    שבוע אחרי זה - בספורט 5+, ושבוע לאחר מכן ועד בחירת הדראפט של 2090 - בספורט 5.

אבוי...

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/09
  4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

התמונות מבית כספי אמש יהפכו לאחד התכנים הפופולריים שמשודרים ב-5+ גולד וכן מדי יום העצמאות. בנוסף, אחרי שנים שנותרה מזוקקת מתכנים בנוסח כזה, ליגת ה-NBA תהפוך לשידורי "מחר: עמרי כספי וסקרמנטו קינגס מגיעים לממפיס". ב-82 מהבקרים בעונה הקרובה, הכותרת של סיקור המחזור תהיה בתבנית דומה (שלוש דקות ושתי נקודות לכספי).

אין לי מלה רעה לומר על כספי. מדובר באחד מאותם ישראלים שראויים להערכה על כך שהם פשוט עבדו קשה והגיעו למטרה שלהם, בניגוד לכל מני עצלנים עלובי נפש מהכדורגל שקוראים לעצמם "ספורטאים". אבל בישראל, יומו הגדול של שחקן הוא יום אסונה של הליגה אליה הוא מגיע, לפחות ברמת הסיקור כאן.

כותרת ראשית: שלוש דקות לכספי בהפסד לקליבלנד. כותרת משנה: הישראלי תרם שתי נקודות ב-1 מ-3 מהשדה, הוסיף שלושה ריבאונדים, אסיסט ואיבד כדור אחד, אבל זה לא הספיק מול 73 נקודות של לברון ג'יימס

5. George Best Member

אני יותר חשבתי בכיוון של: 73 נקודות של לברון לא הספיקו מול שתי קליעות עונשין מוצלחות של כספי בניצחון הקינגס הלילה...

6. קינג לדלי Member

יש "התחיל במהלך" בכדורסל ?

אם לא אז בטח ימציאו.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רואה כותרות בכל האתרים על אבל עולמי בעקבות מותו של מייקל ג'קסון, ואני לא מצליח להבין את העולם האנטישמי הזה. בסדר, מת איזה זמר, אבל הלו, ישראלי ראשון ב-NBA!

8. THE STRETFORD END Member

אני לא קשור לענף המוזר הזה,כדורסל,לכן,
    הוא שחקן כזה טוב הכספי הזה בכדי להתמודד בליגה הטובה בעולם?

ושאלה שנייה,
    האם דני ענבר כבר מחדש את הויזה שלו לארה"ב בכדי לטוס ולעשות כתבה על כספי?
    בכל זאת צריך לצלם בחדרי ההלבשה,לצלם כמה שחקנים אחד על אחד כשהם אומרים שכספי לימד אותם להגיד פלאפל וחומוס,
    למצוא איזה כמה נערות מחוץ לאולם הכדורסל שיגידו שכל הבנות בעיר מתות עליו,
    להכנס לאיזה בר מקומי בכדי שכמה חברה על הבר עם כוס בירה ביד יגידו שלמרות הזמן הקצר שהוא בקבוצה הוא כבר אגדה
    ולהראות את כספי מניח תפילין או מנשק מזוזה או איזה ספר תהילים ואיך שהוא מכניס אותם לתיק האימון לצד כדור הכדורסל.

9. Rudess Member

Yes

:aaarofl:

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבדיחה שלך היום היא התסריט של הסרט שישודר מחר...

ספיקינג אוף וויץ', להלן לינק מעניין, קטע מהתוכנית החשובה תיק תקשורת:

http://www.the7eye.org.il/Tik_Tikshoret/Pa...oret_Lobby.aspx

11. THE STRETFORD END Member

זה דיון זה?
    2 דקות שבהם לא הבנתי שום דבר.

אם דני ענבר ורון קופמן אלה האנשים שמעבירים הרצאות לאיך תקשורת ספורט צריכה להראות
    במכללה המשותפת של ערוץ הספורט ו ווינגייט אז אני חרד לגבי האיכות של הדור הבא של עולם תקשורת
    הספורט.

שרצקי ראוי להורדת כובע אחד גדול כשהצליח להקים ירחון שמחזיק מעמד כבר שנים,
    איכותי יותר ופחות לאורך השנים אבל בהחלט עולם אחר לעומת שאר הזבל שמסתובב פה,
    זה בן אדם שכן היה שווה שילמד עיתונות ספורט.

12. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

חברה הילד אם הילד יהיה שחקן סקרמנטו הוא יעשה היסטוריה,אבל זה לא בטוח כלל וכלל.
    הוא יכול להיות רשום בקבוצה ברשימת הפצועים ובכלל לא להיות בסגל,יוכל לחזור לאירופה,או להישלח לNBDL שזו מעין ליגת משנה בה מפתחים צעירים שנבחרו בדראפט.
    אבל אם אם אם הוא יעשה את זה,מלך.

13. sagiv Member

אני יכול להבטיח לך שישי רז יותר הוא אדם יותר ציני מציני ושלא תמצא מישהו ששונא יותר את המיינסטרים העיתונאי הישראלי (בתחום הספורט).
    וגם שמדובר במומחה כדורסל המכללות הכי גדול בישראל, שאותו עניינו שאר השחקנים שנבחרו שם קצת יותר מעמרי כספי.

14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש משהו שאני שונא בכל מיני אתרים, כל מיני כותרות מתחכמות כאלה בשביל שתיכנס לכתבה. לדוגמא, לפני רגע פתחתי את האינטרנט ונכנסתי לסקייספורטס, ואז אני רואה את הכותרת הבאה: Johnson - I will justify fee. עניין אותי לראות מה גלן אמר, הרי לאיזה ג'ונסון אחר יש תג מחיר גבוה? אני ונכנס ו... רואה תמונה של רוג'ר ג'ונסון שחתם בברמינגהאם.

15. George Best Member

אף פעם לא הבנתי מה ההייפ סביב כספי.
    שחקן מוכשר ובינוני - טוב לאירופה, לא רואה שום סיכוי שיהפוך לשחקן לגיטימי באנ בי איי, אבל בחיים יש הפתעות ולכן ניתן לזמן להגיד את שלו.
    מה שבטוח זה, שבאירופה מסתובבים כשרונות הרבה יותר מבטיחים מכספי.