דיון התשקורת 10/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏13/7/10.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לירן שכנר עיוות את שמו של השחקן החביב עליכם? נדב יעקובי אמר שהקבוצה שלכם לא ראויה לשחק מול ברצלונה אלא אם תנשק את כפות רגליהם ותשתחווה בפניהם בעלייה למגרש? שגיא כהן האשים את המנג'ר של קבוצתכם בהפסד של מדינות המרכז במלחמת העולם הראשונה?

אתם כבר יודעים איפה להוציא עצבים...

2. Ryan Giggs11 Member

"שגיא כהן האשים את המנג'ר של קבוצתכם בהפסד של מדינות המרכז במלחמת העולם הראשונה?" :aaarofl: :aaarofl: :aaarofl:

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוצים לטוס לראות כדורגל בלונדון וברצלונה?

זה אולי נשמע לכם כמו פרסומת, ומקסימום כותרת לידיעה עם חידון נושא פרסים, אבל זה לא זה ולא זה. זו כותרת לידיעה סטנדרטית שנמצאת אי שם בלב אתר ערוץ הספורט, ופשוט שולחת אנשים לאתר מסוים בו הם יוכלו לקנות כרטיסים למשחקים באירופה. זה הכל. פרסומת במסווה של ידיעה. מיותר לציין שהמחירים מופקעים ושלא מדובר באיזה סיוע מיוחד לגולשים. משחק ליגה בגרמניה לא עולה 60 יורו, אז משחק ראווה של המבורג נגד צ'לסי?

4. פול סקולס Member

גם אותי זה הפיל. :aaa021:

מבחינתי זה הדיון שהכי כיף לכתוב בו, גם אם הדברים חוזרים על עצמם.

5. THE STRETFORD END Member

שגיא כהן אמר לפני גביע העולם שדוד וייה לא חלוץ לרמות הגבוהות
    ואני אומר ולא בפעם הראשונה,האיש גאון,שנים שהוא מדבר שטויות ועדיין משלמים לו בכדי שימשיך להגיד זאת באולפן ערוץ הספורט הישראלי.

6. Ryan Giggs11 Member

ומן הצד השני של הקצוניות ביציע העיתונות אוחנה אומר שוייה יותר טוב מרוני(אני מניח שהוא מסיק את זה עקב המונדיאל-הרי אוחנה בטוח ראה את 38 משחקי הליגה של מנצ'סטר יונייטד ואת 38 משחקי הליגה של ולנסיה).

אגב יציע העיתונות, לפני הגמר אם אינני טועה יונתן כהן היה בתוכנית(לא בתור המנחה)והציג דעות מאד מעניינות כנגד ספרד שהסכמתי עם חלקם אבל היה מצחיק לראות איך ישר אוחנה,זהבי ומלר(אם אינני טועה)צעקו עליו רק כי העז לדבר נגד ספרד.
    ערוץ של עלובים.

7. Igi Member

וייה באמת יותר טוב מרוני, בתחומים מסויימים של המשחק. בדיוק כמו שרוני יותר טוב ממנו בתחומים אחרים. זה לא אותו סוג חלוץ ודווקא בגלל ששניהם באותה עמדה מבחינת אוחנה בהחלט לגיטימי להביע דעה כזו.

8. Ryan Giggs11 Member

העניין הוא שאין לי ספק שההחלטה שלו מסתמכת על 4 משחקים של אנגליה+7 משחקים של ספרד ולא על סמך משחקי הקבוצות של שני השחקנים.

9. GiladG2 Member

תיכנתתי כבר את המוח שלי לעבור ל mute כל פעם שאני רואה את אלי אוחנה, כדאי לנסות, זה חוסך בריאות. לא צריך באמת לשים לב למה שיוצא לו מהפה.

10. THE STRETFORD END Member

אוחנה הוא עוד דוגמא שלא כל שחקן עבר גדול הוא מאמן גדול,
    במקרה שלו גם לא כל שחקן עבר גדול הוא פרשן מצויין.

להתנסח בחריפות הוא ידע תמיד,
    כשהוא מדבר על כדורגל עולמי התוכן לא שווה הרבה.

עוד אחד שמצטלם טוב עבור ערוץ 5 ומה זה כבר משנה מצידם שהוא מבלבל את הביצים,העיקר הלוק.

שבוע שעבר ראיתי את יונתן כהן ביציע העיתונות "עומד בגבורה" מולו ומול הקו הברור שערוץ 5 מנסה לשווק לישראל,
    צדיק בסדום.

11. שלו Guest

מה עם סלאבה? יא-אללה.

12. GiladG2 Member

סלבה עדיף על הפרשנים המלומדים של ערוץ הספורט. מלבד קבוצות ושחקנים ברזילאים, הוא לא מבין, הוא לא מתיימר להבין, והוא שם בשביל לברבר שטויות. למל"ם. 

13. שלו Guest

הוא גם יודע שלוקאס לא משחק בקביעות בליברפול.
    באמת, אני לא מבין למה הם מחזיקים אותו. חוץ מלצווח מצחוק בלי סיבה, לדבר שטויות ולדחוף את הברזילאים שלו בכל הזדמנות, הוא לא מועיל בכלל.

14. WellNeverDie Member

סך הכל יש המון תלונות ומצב השיפוט לא משהו. אבל אני הכי פחות מתעצבן בשידורים של ספורט1/2. לא שהם ברמה, אבל הם הכי פחות גרועים לדעתי - העניין שהם מעלים את הווליום של השדר האנגלי לאורך חלקים מהמשחק מאוד עוזר לדעתי.

לראות ספרדית או צ'מפיונס עם שגיא כהן זה סיוט. שברתי כבר אגרטל אחד בגללו בעונה שעברה, וכל משחק שמתחיל קצת לשעמם אני ואבא שלי פשוט מקללים אותו בלי הפסקה, עד לרמה של בורות מוחלטת. זה נחמד להוציא עצבים על הטלויזיה, שווה לנסות.

15. Ryan Giggs11 Member

מצדי שצ'רלטון יביאו את שני האנשים הכי לא קשורים למקצוע לשדר. לא משנה מי ישדר את המשחק הם כבר עדיפים בהרבה רמות על ספורט5 כי בצ'רלטון אתה מקבל תמורה לכסף.