דיון ה-Atmosphere

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏9/11/04.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשבכך הכוונה היא לבטיחות של שחקני הכנף, כמובן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

2. spurs Member

תודה מישוה יודע מה של שאר הקבוצות?

3. toon-UPON-tyne Member

במילבורן סטנד של ניוקאסל היו פעם יצעי עמידה.. אם אני לא טועה סיינטגיימס פארק הכיל בשיאו מעל 70 אךף איש.

4. eastlands Member

spurs- יציעי עמידה כבר לא קיימים בכול האיצטדיונים שציינת ,סטוק עברה מהויקטוריה לבריטניה שהוא אצטדיון ישיבה .
    בכל אופן יציע השרופים אחרי השער בסטוק - boothen end
    אברטון-gwladys stand
    ניוקאסל-gallawgate end
    וילה- holte end
    ווסטהאם- bobby moore stand

5. Hammers Fan Member

איסטלנדס, הבובי מור נבנה רק ב93' והיה מאז ומתמיד יציע ישיבה, זה לא מפריע לאוהדים גם ככה לעמוד בו, מדובר בגרעין הקשה של האוהדים- רק בעלי מנויים.

ספרס, למה אתה מתעניין דווקא בסטוק סיטי? האוהדים שלה מזמן לא אמתניים כמו שהיו בעבר...

6. spurs Member

בקבוצות האיצטדיון שלהם נשאר אותו דבר יציע העמידה של השרופים הפך ליציע ישיבה של השרופים ועל זה בעצם הייתה השאלה על שם יציע השרופחם
    סטוק מרתקת אותי אני לא יודע למה יש להם קהל אוהדים נפלא שמרתק אותי ביחד עם הקבוצה בכלל שבשנות ה80 הייתה קבוצת ליגה ראשונה לגטימית.
    gwladys stand הוא מאחורי השער?
    אני אשמח לדעת מאיפה הבאת את המידע הזה ,מאיזה אתר

נערך לאחרונה ב: ‏28/4/05
  7. eastlands Member

המידע נמצא בתוך אתר-footballgroundguide.co.uk , כל היציעים שציינתי הם מאחורי השערים , בדרך כלל יציע מאחורי השער נקרא end ויציע לאורך הוא stand, למרות שיש מקרים כמו אברטון ווסטהאם שיציע מאחורי השער הוא stand (לדעתי בגלל בחירה לשם שנשמע טוב יותר)
    רוב היציעים המפורסמים באנגליה מאחורי השער הם end ,כמו קופ אנד, סטרטפורד אנד , הולט אנד, גלגייט אנד , קלוק אנד ,שד אנד(צ'לסי) טרנט אנד(פורסט) טילטון רואד אנד(ברמיגהאם)

8. קינג לדלי Member

לילה כולם ישנים רק איסטלנדס שומע שם של יציע ומתחיל לירות ...אחרי הכל אין כמו "העץ אנד " מאחורי השער במגרש הישן של כפר סבא זצ"ל ואיסטלנדס השועל שמחסל ב1 בלילה נקניקיות כמו שמשון ויובב ביום רעב במיוחד יאשר זאת.

9. eastlands Member

העץ אנד - אכן היה יציע נדיר שבו גדלתי , אבל ברגע הראשון שדרכתי ביציע השרופים במיין רואד - הקיפאקס (אחחחחח איזה שם קיפאקס) כבר לא היתה דרך חזרה , הכל הפך להיות כל כך קטן וחסר משמעות ליד מפלצת הבטון עם המוטות הכחולים והמדרגות הקטנות שאי אפשר היה לראותם בזמן משחק , ורק לאחר התפזרות האוהדים אפשר היה לשבת ולהסתכל אך כולם הולכים הביתה ורק אני מסתכל על היציע ולא יודע מתי כל זה יגמר ויכול להיות שזה פעם אחרונה , ככה במשך שנתיים עד שבאמת הכל נגמר , ועד היום אני תקוע עם תמונות בראש של בטון ומוטות ברזל.

10. city Member

לפחות אתה הספקת להיות שם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מזמין אותך לחפש תמונות וסרטים מהשנה, ממשחק הגביע האנגלי בין סאות'המפטון למנצ'סטר יונייטד, שם נראה אוהד מדליק אבוקה וזורק אותה למגרש : )

אגב אם תשימו לב, גם באיטליה בסאן סירו לדוגמא אין עמידה, אבל עדיין אוהדים ביציעים של השרופים עומדים כל הזמן...

היש מצב שיש איסור לעמוד באנגליה ולכן גם אם יש מושבים במיוחד ביציעים איפה שהאוהדים ה"שרופים" יושבים, עדיין יושבים?

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/05
  12. eastlands Member

עומר-לא רוצה לשים לב לכלום באיטליה , אך אך בערב כזה אתה מזכיר את האיטלקים בפורום הקדוש הזה , בערב שקבוצה איטלקית ביזתה עוד מפעל אירופאי - פרמה בחצי גמר גביע אופא ורק 7000 איטלקים טורחים את עצמם להגיע למגרש , אן מצב להתיחסות כזאת מצד קבוצה וקהל אפילו בקפריסין היה מגיע יותר קהל למעמד חצי גמר ארופי , - של נעלך מעל רגלך כשאתה מדבר על קהל ומגרש אנגלי ולעולם אל תשוה בן אוהדים במולדת לבן "האוהדים" במגף

13. קינג לדלי Member

ככתוב "לא תערבב קודש בחול ".

14. THE STRETFORD END Member

מעזריאל תצא תורה!

15. spurs Member

ודבר ה' מטוטנהאם הוטספרס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx