דיון ה-Atmosphere

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏9/11/04.

1. THE STRETFORD END Member

spurs
    לפני 3 שנים הייתי במשחק של סטוק בבריטניה סטדיום נגד ברי,היא ניצחה 3-0 משלושער של מי שאז היה הכוכב שלה פיטר ת'ורן,
    בהחלט קהל משגע ונאמן יש להם,ההימנון שלהם "דלילה"(טום גונס שר את זה למי שלא מזהה) מעביר צמרמורת בדיוק כמו ה"לעולם לא תצעדי לבד" של ליברפול.

האצטדיון אומנם יחסית חדש(אפשר לראות אותו מהרכבת בדרך למנצסטר) אבל שונה מהאצטדיונים הזהים המדכאים של בורו,סנדרלנד,סאותהמטון,דרבי,לסטר.
    לפני המשחק ישבתי במועדון האוהדים מתחת לאחד היציעים,ילדים קטנים בתלבושת הקבוצה שיחקו סטנגה במסדרונות בזמן שהאבות שתו בבאר.

לסטוק יש קהל חוליגנים ידוע גם כן,הדרך היחידה להגיע לאצטדיון מהרכבת כשהייתי היתה מוניות בלבד כי אסרו על האוטובוסים להגיע לאיזור בגלל החוליגנים,שבוע לפני שהייתי מילוול התארחה שם והבלאגן היה כזה גדול שאף אוטובוס שעבר בסביבה לא נשאר שלם,
    אני זוכר משחק של שיטי לפני כמה עונות נגד סטוק בבריטניה סדיום,סטוק כבר ירדה ושיטי למרות שניצחה 5-2 אם אני לא טועה ירדה גם כן למרות הניצחון(מחזור אחרון),בסקיי הראו חלק מהבלאגן שהלך לפני ואחרי המשחק,לבנים עפו באוויר לכל הכיוונים.

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמובן, השיר דליילה, עם דגש על המשפט:
    I could see that girl was no good for me
    But I was lost like a slave that no man could free

שהבחורה היא כמובן, בחירה בלתי הגיונית אבל מתבקשת (ממש כמו הקבוצה). בהחלט חביב. סטרטפורד, למה לעזאזל הרחקת עד סטוק?

3. spurs Member

בתוכנית על החוליגנים בערוץ 8 נאמר שפירמת החוליגנים של סטוק היא פירומנית והיא ניסתה להצית שם באר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx אבל עדיין קבוצה אם קהל נפלא שהתקווה שלי זה שהיא תעלה לפריימיר
    אם כבר מדברים על קהל של חוליגנים אז צריך להתמקד בברנלי במשחק גביע השנה בין ברנלי לבלקבורן הייתה הערכות של משטרה כמו לפני מילוול ווסטהאם הם חוליגנים ומטורפים אבל קהל נחמד

4. toon-UPON-tyne Member

שום מה כל הקבוצות שונאים את ברנלי. היה פעם כתבה על היריבות המושבעות של כל קבוצה, יכלו לפתוח כמה ליגות עם כל הקבוצות שאוהדיהם שונאים את ברנלי.

5. THE STRETFORD END Member

הוטספר,
    סטוק נמצאת בסך הכל חצי שעה נסיעה ברכבת ממנצסטר,לכן באחד מהביקורים שלי בעיר הקודש כשיונייטד לא שיחקה והחלטתי לתת מנוחה לדילרים בקזינו נסעתי לראות משחק של ליגה נמוכה יותר(ולא בפעם הראשונה)יש לזה טעם של אנגליה של פעם הרחק מכל האורות הנוצצים של הפריימיר ליג,הכסף הגדול.....

לגבי ברנלי-בלקבורן העונה,שוב הייתי במנצסטר כשמשחק הגומלין נערך באיווד פארד,רציתי לנסוע לראות את הדרבי של לנקשייר אבל אי אפשר היה להשיג כרטיסים דרך האינטרנט/טלפון למשרד כרטיסים,פשוט לא מכרו כרטיסים לקהל הנייטרלי מחשש שזה יגיע לידיים הלא נכונות של קהל עויין שנכנס ליציע של קהל הבית
    אלא רק למחזיקי מנויים או כאלו שכבר קנו העונה מספר מסויים של כרטיסים למשחקי הבית של בלקבורן וכמובן שהיציע של קהל החוץ היה סולד-אואט,
    לכן נסעתי לראות את רוטצדייל נגד גרימסבי.

אוהדי ברנלי,עונה שעברה כשנסעתי לגמר הגביע נגד מילוול פגשתי באיזה פאב בקארדיף 2 חוליגנים של ברנלי שעשו את כל הדרך הרחוקה למרות שהקבוצה שלהם לא שיחקה רק בכדי להשתתף במכות אם יהיו בין אוהדי מילוול ליונייטד,הם אמרו לי כי הם יהיו בקיץ בפורטוגל באליפות אירופה ופיללו לבלאגן גם שם.

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/05
  6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקפיץ את הדיון מתהום הנשייה, ולא לכבוד איזה מאורע מיוחד אלא סתם לכבוד קטע משעשע קטן של אוהדים אנגלים כפי שאני אוהב. היום לקראת סיום המחצית בין בירמינגהאם למנ. סיטי ניתנה לסיטי קרן. זו היתה אמורה להיות ההתקפה האחרונה של הסיטיזנס, בארטון התחיל לגשת לכדור אבל אז החליט להשתהות ולקשור שרוכים, וכשהוא בא להרים שוב השופט שרק לסיום המחצית ממש לפני שהוא בעט. הקהל של בירמינגהאם בתגובה פשוט השתולל כאילו הם זכו במונדיאל, אני נפלתי מצחוק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx .

אנקדוטה קטנה ומסכנה, אבל אין על ההומור שלהם :aaa12:

7. THE STRETFORD END Member

תיקון,
    הוא לא רצה לשרוך שרוכים,הוא סידר את הכדור לבעיטה אך ברגע שלקח כמה מטרים אחורה הכדור זז ל"בור"
    הקטן שבארטון הכין בכדי שיהיה לו יותר נוח להכניס את הרגל מתחת לכדור,הוא סידר את הכדור פעם שנייה
    ואז שרק השופט.

8. THE STRETFORD END Member

הקהל חוץ בברידג עבר מאמצע המגרש למאחורי השער,תמיד מוסיף יותר אווירה.

9. barakrom Member

לא הייתי שם מאז השיפוץ, העונה אגיע כדי להתרשם-זה חייב להיות מעניין

10. Rudess Member

תבוא לבקר גם בהייבורי בעונתו האחרונה.

11. barakrom Member

ברור, אם אני בלונדון-ברור, למרות שראיתי כבר 5 משחקים בהייבורי ופעם 1 יצאתי בהפסקה למלון כי הקור של תחילת ינואר שבר אותי

12. THE STRETFORD END Member

מחזור רביעי והדבר הבולט ביותר במחזורים האלה זה לא צ'לסי,לא יונייטד,גם לא בניון אלא כמות המקומות הפנויים דבר שלא היה כמעט בשנים האחרונות בפריימיר ליג.
    אתמול למשל ממה שאני ראיתי,וילה פארק,ווסט ברומיץ בדרבי מול בירמנגהאם,שיטי שרצה בצמרת מול פומפי,וויגן וסנדרלנד היו מקומות פנויים,לא מאות אם כי אלפים,
    הסיבה הברורה לכך היא ללא ספק מחירי הכרטיסים החסרי פרופרציה,
    לראות משחק באנגליה זה כבר מזמן לא מה שהיה פעם,יש איסור לעמוד,יש איסור על קללות מסוימות,
    יש מקומות שאסור לעשן,במשחקים רגישים לא מוכרים אלכוהול בתוך האצטדיון,באולד טראפורד אסור ללבוש חולצות או להביא דגלים שהם אנטי גלייזר(כי זה לא מצטלם טוב בטלוויזיה בשביל ההנהלה),
    אבל מעל לכל מחירי הכרטיסים הם הגורם הישיר לכך,
    צ'לסי דרשה 48 פאונד מאוהדי ארסנל לפני שבוע!זה יעלה לאוהדי יונייטד בעוד 2 פאונד כשהם יגיעו לגשר,
    וזו לא רק צ'לסי אלא גם שאר הקבוצות(למעט עדיין יונייטד אבל גם לשם זה יגיע בסופו של דבר),
    העליה במחירי הכרטיסים נכונה גם לגבי הליגות הנמוכות,
    האוהדים באנגליה החליטו כנראה לעשות לזה סוף והם מדברים ברגלים והמגמה הזו תימשך הלאה עד שמי שמנהל את הכדורגל באנגליה יבין שחייבים לעשות לזה סוף ולהחזיר את ההליכה למשחק כדורגל לכל דורש ולא רק לאלו שיש להם יכולת כספית.

כתבה בנושא שכדאי לקרוא:

אם לא יהיה שינוי עוד נהפוך להיות איטליה שם משחקים כבר שנים לעיני ממוצע קהל נמוך במיוחד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/8/05
  13. toon-UPON-tyne Member

מה שבמיוחד מפחיד זה שבדר"כ כשאנשים מפסיקים ללכת למגרשים גם אחרי שיורידו מחירים יהיה קשה להחזיר את האנשים למגרשים. באנגליה כרגע זה עוד בר תיקון אבל אם באמת עוד ועוד אנשים יחרימו תמגרשים בגלל המחירים המכה תהיה עצומה, הבועה תתנפץ ויהיה קשה לחזור למצב בימים טובים עברו.

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כרגיל, אחלה כתבות סטרטפורד. ברשותך, ערכתי את זה למסגרת שיהיה יותר קריא.
    זה בהחלט עצוב לקרוא על זה, אבל אני פחות פסימי מכם. למה?
    כי אני יודע שהכדורגל זורם בדם של האנגלים. אני די בטוח שירידת מחירים תגיע בסופו של דבר כי לבעלים לא יהיה מנוס מכך, והקהל ימשיך למלא את המגרשים.

15. cityblues beter dead than red

שיר קטן לשבת,לחימום האווירה:

("...To the tune of "King of the road" ("trailers for sale or rent

,Keano's a Munich twat, Alfie Haaland told me that

,He eats hedgehogs, Squirrels and rats

,Keano is a gypsy twat

But 2 hours of kicking shins

,And a quick root through the bins

,He's a Munich bastard

!So FUCK OFF KEANE