דיון ה-fm 2005!

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י נדב, ‏7/11/04.

1. Apu Member

הליגה הישראלית אין תחרות.. חיפה רבע גמר ליגת האלופות נגד ליברפול 2-0 משחק ראשון..

2. BOSS Member

נוו אז בואו נשחק, תגידו מי אתם רוצים שיארח (בפיפא יש לי תקלה בזה אז אני מקווה מאוד שלא במנג'ר אז ננסה)
    ולא ראיתי את זה בגלל שזה היה בהולנדית!! משום מה זה לא התחלף לי לאנגלית אבל בסוף הסתדר.

3. Emil Member

יש לי בעיה מעצבנת במנג'ר, אולי למישו זה היה ויכול לעזור

אני מתחיל משחק, שומר, יוצא, וכשאני נכנס חזרה אני עושה LOAD והקובץ אפילו לא מופיע כדי שאני אוכל להטעין את המשחק מחדש (אבל הוא אכן קיים בתיקיה)

???

4. נדב Member

תפתח תיקייה חדשה בתיקיית המשחק בשם User Data ובתוכה עוד תיקיה בשם Games,
    תעביר את השמירה לשם והבעיה נפתרה.

היה את זה כבר...

5. Emil Member

וואלה לא שמתי לב ששאלו את זה כבר
    תודה בכל מקרה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

6. city Member

יש לי בעיה במנג'ר.
    לפעמים כשאני בא לשמור אז הוא מתחיל לשמור ובאמצע השמירה יוצא מהמשחק ועולה הודעה:
    "fm ביצע פעולה לא חוקית והוא יסגר".
    גם לפעמים הוא יוצא בלי שאני שומר, סתם נתקע לכמה שניות ואז נסגר.
    מישהו יודע למה ?

7. אוהד_חיפאי Member

מצטרף לבעיה של סיטי..
    גם לי זה יוצא באמצע המשחק!

למה?
    מה אפשר לעשות?

8. shmulikwe Member

לקנות מחשב יותר טוב.
    אני התחלתי עונה עם רומא והבאתי רק את ארון לנון מלידס בחמש מאות אלף. דרך אגב, ממליץ עליו בחום! שחקן ענק!
    הפסדתי בתחילת העונה למילאן אבל ניצחתי שלוש קבוצות וכרגע אני מקום רביעי. ניסתי להביא את בורוט סמלר הסלובני שהוא גם מצויין (מבאיירן, חלוץ) בחמש מליון והם לא הסכימו אז נחכה לינואר כדי להתחזק. קייבו םצוע לאיזה שלוש חודשים. ההרכב שלי:
    ------------פילוצלי-------------
    קאנדלה----פאררי--מקסס-----פאנוצ'י
    -------------דה-רוסי------------
    דאגוסטינו(מידו)-------------מאנסיני
    -------------טוטי----------------
    ------קאסאנו--------מונטלה-----
    אני רוצה משחק מהיר עם הרבה חופש פעולה כשההוראה היא לשחק לרוב דרך המרכז כשטוטי הוא פליימייקר

9. Javier Zanetti Member

אני אוטוטו מתחיל עונה שנייה.
    בעונה הראשונה זכיתי בגביע די בקלות ,עם ניצחונות 2-0 ו3-1 על מילאן בחצי הגמר ו4-0 ו3-1 על אודינזה בגמר.
    בליגת האלופות דווקא התחלתי יפה , עליתי בקלות , הבסתי את באיירן ברצלונה ואלופת קפריסין(לא זוכר את השם) , אבל בשמינית הגמר יובה ניצחה אותי בהפרש שערים.
    באליפות היה מותח עד הרגע האחרון , במחזור אחד לפני האחרון פגשתי את פארלמו , והיה לי פער של 4 נקודות על יובה.
    לוקה טוני לא הפסיק להבקיע , היו לו 24 שערים בליגה לפני שהוא פגש אותי , לא נזהרתי מספיק והוא הבקיע צמד ובישל עוד שניים והפסדתי הפסד מביך 4-2.
    מילא , אבל המשחק הבא שלי היה נגד יובה בדלה אלפי , שיש לי בסך הכל נקודה אחת יותר מהם.
    השקעתי ממש בטקטיקה ובשמירות האישיות ובסוף הצלחתי להוציא(או ליתר דיוק יובה הצליחו להוציא) תיקו 2-2 בדלה אלפי , ובופון עוד היה איש המשחק.

מכרתי את קילי גונזאלס שנבחר לשחקן השנה באיטליה תמורת 21 מיליון יורו , ואת ורון תמורת 17 מיליון יורו.
    קניתי את רונאלדיניו תמורת 71 מיליון יורו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ,את פרדיננד עוד באמצע העונה תמורת 19,את יאנקולובסקי תמורת 10.75 , את דה סאנטיס ודדה בבוסמן.
    חוצמזה עוד 6 חודשים אני כבר יוכל להחתים את טוטי בבוסמן , אני כבר עושה רעש בתקשורת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx
    הסגל שלי כרגע :

פריי
    דה סאנטיס

זאנטי
    פרדיננד
    מטראצי
    דדה
    זה מריה
    קורדובה
    בורדיסו
    פאריסי

דאווידס
    קמביאסו
    יאנקולובסקי
    ואן דר מיידה
    סטאנקוביץ'
    רונאלדיניו

רקובה
    אלוה
    מארטינס
    אדריאנו

וזה ההרכב הפותח :

--------------------פריי--------------------
    דדה---------מטראצי-----פרדיננד------זאנטי
    -------------------דאווידס-----------------
    יאנקולובסקי-------------------------סטנקוביץ'
    --------------------רונאלדיניו--------------
    --------------אדריאנו--------אלוה-----------

נערך לאחרונה ב: ‏14/11/04
  10. Apu Member

מישהו יודע איפה אפשר להוריד תמונות של שחקנים?

11. נדב Member

אני התחלתי עונה עם ליברפול... הולך לי מצויין בליגה, בליגת האלופות הוגרלתי יחד עם ברסה פ.ס.ז' ופאוק,
    במשחק הראשון ניצחתי את פאוק 4-2, במשחק השני את ברסה 2-0 במשחק השלישי את פאריס 1-0 ואז הגיע המשחק השני נגד פאריס וניצחתי 6-1 (בדיוק אחרי ההפסד ליגה הראשון שלי למידלסברו 3-0 בריברסייד).
    קניתי את חואן סבסטיאן ורון, כמעט מכרתי את איגור ביסקאן וסה"כ אני עדיין במצב טוב בליגה למרות שהיה לי מחזור של 2 מחזורים קטנים עם הפסד למידלסברו 3-0 ותיקו 1 עם פורטסמות' באנפילד...

12. Joel Gion Member

אני סיימתי בינתיים את העונה השנייה(אין מה לעשות,ממכר) שלי עם יובה.בעונה הראשונה זכיתי באליפות די בקלות,הפסדתי בגמר הגביע למילאן ובליגת האלופות עפתי בחצי הגמר אחרי הפסד לארסנל.באותה עונה השחקן היחיד שהבאתי היה כריסטיאן פנוצ'י,תמורת 4 מליון יורו.
    בפגרה שבין העונה הראשונה בזבזתי את מעט תקציב הרכש שלי על וינסנט קומפאני,שהגיע אליי מאנדרלכט תמורת 10 וחצי מליון יורו כמחליף עתידי לטוראם.וזהו,זה היה הרכש היחיד שלי העונה.
    העונה התחילה לא טוב ואחרי עשרה משחקים הייתי במקום התשיעי,עם 2 נצחונות3 הפסדים וחמש תוצאות תיקו.בהמשך השתפרתי ובסיום העונה סיימתי במקום השני(אחרי מילאן).בגביע הודחתי ברבע הגמר,אחרי הפסד 0-5 לפיורנטינה,זאת אחרי 2-0 במשחק הראשון.אבל הדבר המרכזי באותה עונה היה הזכייה הכל כך מיוחלת בליגת האלופות(זו הייתה הפעם הראשונה שאני זוכה בליגת האלופות מאז מנג'ר 2002).אחרי שטיילתי בשלב הבתים הראשון הגרלתי בשמינית הגמר את ברוז'.ניצחתי 4-0 ו2-1 ועליתי לרבע הגמר,שם חיכתה לי ולנסיה.את האמת,די חששתי לפני המשחק הראשון מולם,אבל לא הייתה לי סיבה.פירקתי אותם 5-0 עם שלושער של זלטאן ועוד צמד של דל פיירו.בגומלין הפסדתי 4-2,אבל מה זה חשוב?אני בחצי הגמר מול מילאן.במשחק הראשון בסן סירו נתתי את אחד מהמשחקים הטובים בקריירה הקצרה שלי כמנג'ר.באתי לסן סירו לשחק מול קבוצה שהפסידה רק פעם אחת בליגה עד אז,ופשןוט קרעתי אותה לגזרים.עליתי עם מערך הגנתי שמבוסס על התקפות מתפרצות,וזה עבד מצויין.כבר בדקה ה15 טרזגה כבש את הראשון במתפרצת.עד המחצית הוא הוסיף עוד אחד.במחצית השנייה נדבד ודל פיירו השלימו את החגיגה,וגם שער של לוקה לא מנע ממני לרדת על אנצ'לוטי בתקשורת אחרי המשחק.בגומלין הפסדתי0-1 והמשכתי לגמר בסטאד-וולודרום,שוב מול ארסנל.
    משחק הגמר התחיל בלחץ שלי כאשר דל פיירו וטרזגה מחמיצים מול להמאן.בהמשך ארסנל השתלטה על המשחק ותקפה יותר,אבל הצלחתי לרדת למחצית בתיקו 0.במחצית הכנסתי את אוליברה(הוא פשוט מלך במשחק הזה!)במקום נדבד.בדקה ה60 זה קרה.טאקינרדי מסר כדור ארוך לטרזגה,שעבר את לאורן ומול להמאן שלך את הכדור פנימה.1-0.עד הסיום ארסל לחצו אבל ללא תועלת.גביע אירופה לטורינו!
    זהו,סיימתי כאמור את העונה השנייה שלי.בפגרה מכרתי את טודור,קמורנזי,חצי בעלות על מיקולי ולצערי גם את זלטאן(אבל מה לעשות שהזבל לא רצה לחדש את החוזה ודרש לעזוב?) לאינטר תמורת 22 מליון בלבד.אבל לא נורא,הבאתי מחליף לא פחות טוב.אני מדבר על אלברטו ג'ילארדיניו,שהגיע אליי בחינם אחרי שלא חידש את חוזהו בפארמה.עוד שחקנים שהבאתי הם אנדראה ברזאגלי(18 מליון מפאלרמו) ודניאל בונרה(13 מליון מפארמה).
    זה ההרכב שאני מתכנן לשחק איתו העונה:
    http://img32.exs.cx/img32/3082/17140.Xxx
    אורי היה גאה בהרכב הזה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx (8 איטלקים,כמו שהוא אוהב).
    זה הכל לבינתיים.מקווה שנהינתם.אם יהיה משהו מעניין אני אעדכן.

13. נדב Member

מה קרה לזלטאן איברהימוביץ' בשמירה שלך....?

14. Joel Gion Member

היה תותח בשנתיים האלה,כבש 50 ומשהו שערים אבל כמו שכבר כתבתי למעלה,סירב להאריך חוזה ודרש להמכר.מכרתי אותו לאינטר ב22 מליון בלבד...

15. נדב Member

וכמה הוא היה שווה?