דיון לגיונרים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏20/5/18.

1. alexshw Member

בוקר טוב. כבר בסגל הנבחרת.

2. alexshw Member

3. alexshw Member

היה איתו סיפור מפורסם שהוא הודיע על פרישה בגיל 21 בגלל פציעה בברך, אבל כעבור שנה הצליח להשתקם בעזרת מועדונו צ'לסי וחזר לשחק.

golding, Sturridge ו-Gianzola01 אוהבים את זה.
  4. alexshw Member

חבר חדש לעילאי אלמקייס

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

6. oranfu Member

דיווחים שבאיירן רוצה את לאמפטי.

7. k_700 Member

יכול להיות שיחוק גדול שלהם. אחרי שטיאגו עזב לא מאמין שהם ישחקו עם קימיך יותר בעמדת המגן ככה שיש שם ספוט פנוי.
    מעניין למה ברייטון מתמחרת אותו רק ב25 מליון אירו(שזה מה שדסט עם הסעיף שחרור שלו עולה פחות או יותר).
    צד אחד לאמפטי וצד שני דיוויס, אין צרות בעולם הזה.

8. oranfu Member

הם אומרים בריש גלי שהם רוצים מגן ימני, זה ברור שקימיך עובר להיות קשר.

למה ברייטון מוכנים להסתפק ב25 מיליון יורו?
    אולי הם חושבים שיש לו תקרה מסוימת.

אני כבר רשמתי פה לדעתי שלא סתם לא רואים מגנים כל כך נמוכים ברמות הגבוהות. עם כל כמה שהוא מרשים, מגן כל כך נמוך זאת נקודת תורפה משמעותית.
    צריך לזכור גם שהוא כמעט לא שיחק ועבר רק לפני פחות משנה ב3 מיליון.

9. k_700 Member

לא חסרים מגנים נהדרים בהיסטוריה בגובה של 165 ס"מ(אפילו בבאיירן היה אחד גדול בערך בגובה הזה), זה מחיר נמוך מאוד.
    תזכור הוא אנגלי, הוא בן 20 ומאז שעבר לשם לפני חצי שנה הוא גם השחקן הכי טוב ויציב בברייטון.
    אין לו כמעט משחקים של פחות מציון 7. עם חוזה עד 2023 לברייטון צריך להיות מספיק לבראג' כדי להקפיץ את המחיר למעלה.
    אין שם גם איזה סעיף שחרור כמו במקרה של דסט. לדעתי תמוה, זה מגן שאני מסוגל לראות אותו מצליח בגדול בקבוצות גדולות וכאמור השבוע הוא יהיה בן 20, עשור של כדורגל לפניו.

10. oranfu Member

הוא ממש צוציק.
    יש לו בטוטאל 14 משחקים בבוגרים בקריירה.
    ראית אותו רק במערך של 3 בלמים.

הוא מאוד מרשים, אבל הוא עדיין הימור גם בסכומים כאלה.

חלק מהעניין, לדעתי, שאני לא יודע כמה מועדונים גדולים יהיו בשוק למגנים ימנים בשנים הקרובות:
    לליברפול יש את טרנט.
    לצ'לסי יש את ג'יימס.
    ליונייטד יש את AWB.
    לטוטנהאם יש את דוהרטי.
    המועדונים הגדולים היחידים שהם אולי אופציה זה ארסנל וסיטי.
    סיטי כמובן ישלמו המון אם יהיו בעניין שלו, אבל אני לא חושב שארסנל ישלנו יותר מהסכום המדובר בכל מקרה.

אז באנגליה לא יהיו יותר מדי אופציות לעשות עליו כסף יותר גדול.

11. k_700 Member

סיטי כל שנתיים מביאה מגן בהרבה כסף, כמו הוראת קבע בבנק. עם חוזה עד 2023 אתה לא צריך לדאוג שלא יהיה לו שוק.

אני מאמין שגם אנחנו יכולים לחפש מגן נוסף. הינה מנסים לעשות הכל כדי להפתר עכשיו מדאלוט. אם AWB נפצע יש לך שיפצורים מהסוג של פוסו מנסה/וויליאמס לעמדה הזאת, לא מעבר.
    לצ'לסי יש כרגע את גיימס, שנה גרועה שלו וגם הם יכולים למצוא את עצמם בקיץ הבא בשוק למגנים ימנים(וזה לא תהיה הפעם הראשונה שהם יביאו בחזרה בהרבה כסף שחקן שהם כבר זרקו).

הוא שיחק גם מגן במערך של 4 בברייטון*.
    יותר מזה, אני חושב שגם כווינג בק הוא מרשים מאוד בהגנה. הוא מסתמך על המהירות שלו לחזור אחורה אבל הוא מצליח לסגור המון חורים ולנקות הרבה כדורים במאבקים ישירים. הגודל שלו זה לא בעיה, הוא חזק מאוד ומהיר למרות שהוא נמוך(קצת מזכיר את אברה בהיבט הזה למרות שהוא הרבה פחות מרשים בהתקפה כמובן מעילוי ברמה של אברה).

אני אומר בסך הכל שעם חוזה עד 2023, כמעט 100 אחוז הופעות מרשימות, דרכון אנגלי , בן 20, אני מצפה מהם להשיג קצת יותר ממה שפאקינג אפשר להוציא על לואיס דאנק.
    הרי את לואיס דאנק שלא שווה יותר מ3 מליון פאונד הם ידעו לתמחר בלי בעיה ב20-25 מליון פאונד.
    ציפיתי לקצת יותר עם הטאלנט הכי גדול שלהם שמוגש על מגש של כסף חם מהתנור לבאיירן מינכן.
    אחלה עסקה באיירן תעשה פה, 0 סיכון עם פוטנציאל בשמיים.

12. oranfu Member

אם ואם ואם.

ואתה חושב שהוא ירצה ללכת להיות מחליף באחד המועדונים האלה אם בכלל הם יחליטו לשים עשרות מיליונים (שים לב שאתה מדבר על לשים יותר מ25 מיליון על מגן מחליף...)?

לא מעניין מה מוכנים לשלם על דאנק, זה רק האנגליות משלמות פרימיום על אנגלים.

13. k_700 Member

אתה קורא לזה מחליף.
    אני קורא לזה הזדמנות ואולי אפילו כמגן בכיר באחת הקבוצות האלה.

כמובן שללאמפטי המחיר שישלמו עליו לא צריך לשנות, אם יש לו הזדמנות לעבור עכשיו לבאיירן מינכן ולהיות המגן הפותח שלהם הוא צריך לדחוף לזה גם אם המחיר יהיה 2.5 מליון פאונד פלוס בונוסים.

העניין הוא שזה לא דלת שנסגרה כי לצ'לסי היום יש את ג'יימס ולמנצ'סטר יונייטד יש את ואן ביסקה.
    מספיק שאחד המאמנים של המועדונים האלה יפוטרו כדי שאחת מה כבר תחפש מגן ימני פותח חדש כבר בקיץ הבא.
    סיטי כמו שעון שוויצרי תחפש בקיץ הבא מגן ימני חדש כי הקיץ הזה התרכזה בלחפש מגן שמאלי, שני בלמים וקיצוני.

יש לו חוזה עד 2023 שזה מבטיח לפחות עוד קיץ אחד של לבראג' גבוה מבחינת ברייטון והמחיר שלו.
    כמובן שמבחינתו המחיר שמשלמים עליו לא צריך להזיז לו והוא כמובן ישמח מאוד לעבור עכשיו לבאיירן מינכן ולהיות עם שוט למגן הפותח שם.
    אני מדבר מנקודת המבט של המועדון המוכר.

14. oranfu Member

שמתם על התותח AWB 50 מיליון והמאמן הבא כבר יחפש מגן אחר במקומו?

צ'לסי ויתרו על לאמפטי לפני פחות משנה. לא נראה לי שיחזירו אותו. מה גם ששוב, יש להם מגן צעיר ומאוד מבטיח על העמדה הזאת.

קיצר, לא רק שספק אם באמת יהיה להם שוק למכור אותו באנגליה, ספק גדול מאוד אם תהיה יותר מאחת שתהיה בעניין אז גם יש גבול כמה אפשר לדחוף את המחיר שלו כלפי מעלה.

25 מיליון זה אחלה מחיר. אף מועדון גדול לא צפוי להתעניין במגן ימני בקרוב (חוץ מסיטי) ואם בקיץ הבא לא תהיה התעניינות הם כבר מסתכנים בלהגיע לשנה האחרונה שלו וסכנה רצינית שיילך בלי כסף.
    זה באמת שווה את זה למועדון כמו ברייטון?

יתרה מכך, איך זה ייראה אם הם יימנעו ממנו לעבור לבאיירן עבור שחקנים צעירים אחרים שהם ירצו לנסות לשכנע לחתום אצלם?

15. k_700 Member

אני לא יודע מאיפה אתה אומר את כל זה עם מספיק בטחון.

אף מועדון גדול לא רוצה מגן אבל רק מליון מועדונים קנו מגנים בקיץ האחרון כולל מועדון מאיטליה ששם 40 מליון יורו על מגן צעיר מוכשר...אוקי, אחלה הנחת עבודה.

כן, חדש לך שאם סולשאייר עף מפה מאמן אחר יכול לרצות לחזק את העמדה הזאת? מה חדש? מאמן אחר יכול להחליט שהוא רוצה מגן התקפי ובין כה וכה יש לנו רק מגן ימני אחד בסגל, זהו.
    תוסיף לזה את הצורך של מועדון אנגלי באנגלים והוא גם צעיר עם חוזה עד 2023. אחלה ROOM ללהשיג עליו עסקה מבטיחה בעתיד אם היה וימשיך להרשים כמו שהוא עושה בכל שבוע בחצי שנה האחרונה.

מאיפה אתה יודע מה יובנטוס למשל תצטרך לעמדה הזאת בעוד קיץ? מה עם פסג? מה עם צ'לסי ואם ג'יימס לא ירשים? הם לא ממש העזיבו אותו, הוא פשוט לא רצה להאריך שם חוזה ועזב. זה לא יהיה המקרה הראשון שהם מתחרטים ומביאים שחקן שלהם שעזב כשחקן צעיר. וגם אם ג'יימס מרשים אזפילקווטה זה כבר חצי רגל בקבר. מאמין שגם הם יחפשו לחזק את העמדה הזאת בשנתיים הקרובות.

ברור, 25 מליון אירו זה אחלה מחיר, בשביל באיירן מינכן. 0 אחוז סיכון מבחינתם.
    בטח כשהם שיגים פה מגן צעיר בן 20(מחר) שבכל ההופעות שלו בחצי שנה האחרונה רק הרשים.