דיון:מי קבוצתכם האהובה שלכם בארצינו?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י devil figo, ‏12/8/02.

1. Guest

אני אוהד בית"ר, בלי סיבה מיוחדת ואני לא יכול לנמק. מגיל קטן אהבתי אותה כהקבוצה של העיר שלי, וזהו...

2. Batigol Member

טוב כמו שנראה לי שחלק יודעים אני אוהד את מכבי תל אביב!
    מגיל 7 אם אני זוכר נכון ואני לא יודע למה בחרתי דווקא במכבי תל אביב,הייתי צעיר אז ולא הבנתי בגרוש מכדורגל אבא שלי אוהד שרוף של מכבי חיפה לקח אותי למשחקים שלהם והיה נחמד אבל אז הוא לקח אותי למשחק של מכבי תל אביב-מכבי חיפה לא זוכר איך הסתיים המשחק מה שאני זוכר הוא שניצחנו בגדול ומאז נדלקתי על השדים הצהובים ותמיד הייתי צוחק על אבא שלי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx אלה היו זמנים......נקווה שהזמנים האלה יחזרו ואני יוכל לצחוק שוב על אבא שלי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

3. chaos Member

אני אוהד את מכבי חיפה....
    מאז שהגעתי לארץ לפני 7 שנים......
    יום אחד עשינו על האש באותו קיץ שהגענו אצל בני ודדים שלי, והייתה שיחה על כדורגל
    בני דודים שלי אוהדי בית"ר
    אבא שלי מכבי חיפה
    הם שכנעו אבא שלי שכנע יותר... ומאז אהדתי את מכבי חיפה (לפני עונת 95-6)
    לא ממש עקבתי על העונה הזאת רק ידעתי שסיימנו בסוף מקום שני
    המשחק הראשון שלי היה בתחילת עונת 96/7 מול פרטיזן בלגראד
    הפסדנו 1-0
    מאז כל עונה גדלה כמות המשחקים שהלכתי אליהם עד שעונה שעברה וגם העונה קניתי מנוי כבר
    ואני מרעננה.

4. lirancool Member

כמו שכולם יודעים(או רובכם) אני אוהד מכבי ת"א
    הכל התחיל, שהייתי בן 5 ראיתי בטלויזיה משחק של מכבי ת"א, אני אפילו לא זוכר נגד מי, זה היה אולי המשחק הראשון שראיתי והבנתי מה הולך בו(בערך...)
    פשוט התאהבתי בקבוצה, בגיל 8 כבר התחלתי ללכת למשחקים של הקבוצה,
    לפני כמה שנים, כמה חברים מהכיתה ניסו לשכנע אותי לאהוד את מכבי חיפה.
    זה היה בגיל 8 או 9, הלכתי למשחק של מכבי ת"א-מכבי חיפה, ופשוט מאז היא בשבילי היריבה הכי גדולה למכבי ת"א, כי חצי מהבית ספר אוהד חיפה החצי השני את ת"א, וכל השאר את הפועל ת"א, ובית"ר. ותמיד שיש משחקים נגד חיפה אני מתערב עם חברים שלי, בשבילי משחק מול מכבי חיפה יותר חשוב מדרבי.

5. Kgt1 Member

מכבי ת"א מאז שאני זוכר את עצמי מתעניין בכדורגל. מתי בדיוק? נדמה לי שזה היה בעונת 91-92 באיזה ניצחון 1-0 מול בני יהודה אבל אולי זו סתם המצאה של הדמיון.

6. ירוק בדם Member

ירוק בנשמתי, אמרת שאתה גר באופקים לא בב"ש

אני התחלתי מגיל צעיר מאוד לאהוד את מכבי חיפה
    שהייתי קטן אז לא ממש הבנתי בכדורגלוראיתי את אחים שלי כל הזמן עודו את מכבי חיפה כל משחק של מכבי חיפה ראיתי איתם וככה התחלתי להתאהב בקבוצה
    [/b]