דיון מעמד הישראלי בעולם: בקודקוד - זהבי ורפאלוב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י סמואל אטו, ‏15/5/16.

1. Butragueño מנהלים

נתן שער מכריע מאוד, נכון. אני לא יודע כמה שערים מכריעים אחרים היו לו ביחס לורמוט או שכטר.
    אתה רוצה להיכנס לרזולוציות יותר קטנוניות? אין בעיה - כמה שערים מכריעים הוא כבש בנבחרת ישראל? איפה הוא היה נגד ווילס כשהיינו צריכים אותו? כשאני ראיתי את חמד מול בלגיה במשחק האחרון מטריף את הקהל שיעודדו, וראיתי אש בעיניים שלו שלא ראיתי באף שחקן ישראלי, אז ראיתי שהוא ווינר. אז אני לא סותר את מה שאתם אומרים על זהבי, אני פשוט רוצה לעצור את הטירוף הזה לפני שאתם נסחפים למערבולת שלא תצאו ממנה. כי בקצב הזה, כל עונה של 20 שערים שלו הוא יהיה הווינר הכי גדול בלי שתספרו אף אחד אחר.
    אז כן, ערן זהבי הוא השחקן מכריע והווינר הכי גדול שיש למכבי ת"א. והוא שחקן מכריע וחשוב בקרב הישראלים. אבל להגיד שגם בתום העונה הזו הוא הווינר הכי גדול, למרות שהוא נעלם ב-2 המשחקים החשובים נגד ב"ש ובגמר גביע המדינה זה מגמד את כל הליגה שלנו, שהיא גם ככה בגודל צימוק.

תגובה של מכביסטים חסרי פרופורציות בעוד 1..2..

2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מה עם השער נגד בית"ר השנה? מה עם השערים במוקדמות הצ'מפיונס? מה עם השער בליון? מה עם הדרבי 3-2? מה עם שער מקילומטר וחצי נגד נתניה?
    אז מול וויילס, נבחרת הרבה יותר טובה מישראל, נבחרת רקובה, לא בא לידי ביטוי, זה לא מבטל את ה-583685327 פעמים שכן.
    הוא תמיד רעב, תמיד עובד, תמיד מראה שאין בו טיפת חשש ופחד, מרים את השחקנים שסביבו וכמעט תמיד מופיע במאני טיים. לא היה כאן שחקן כזה מעולם.

3. DRORIKO Member

לא יודע מה זה "עדיין נחשב ווינר". בניגוד לטכניקה, וינריות זה משהו שאי אפשר ללמוד ובאותה מידה אי אפשר לאבד. מאיר טפירו עולה למגרש עם קולנועית ועדיין השאיר את הקבוצה שלו ליגה. וינר נשאר וינר.

orimor2212 ו-amn אוהבים את זה.
  4. Roma מנהלים

לשחק מלוכלך זה לא נקרא לשחק אגרסיבי רק שתדע. דקל קינן עוד ליצן..

---

אם זהבי לא ווינר אז אין דבר כזה ווינר. הזיה מה שהולך פה.

5. alexshw Member

כן הוא צובט את זהבי איזה מלוכלך.
    אם הפחדן הזה יצא פעם אחת לחו"ל שמה הוא ירגיש מה זה לכלוכים.

oranfu ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  6. Butragueño מנהלים

לא אמרתי שהוא לא הבקיע שערים מכריעים העונה. נהפוכו - אמרתי שהוא כבר את כל השערים המכריעים בעיקר בגלל העובדה שגם הוא היחידי כמעט שכבש בקבוצה.

זה נורא קיטצ'י להתחיל לדבר על ווינריות וכו'. ווינריות זה המוטיבציה והרצון תמיד לנצח בשילוב עם מזל (שאנחנו נוהגים לקרוא לזה "מזל של אלופים"). לא אמרתי שזהבי לא ווינר, אמרתי שהוא ווינר ענק בקנה המידה של מכבי ת"א. הכל בסדר, לא אמרתי עליו מילה רעה. בסך הכל הוספתי נתון - האם גם השנה הוא ווינר ענק? למרות ההפסדים שלו ברגע האמת? אם לדעתם התשובה היא עדין כן, אז מי אני שאגיד אחרת? דפדפו.

לא צריך לזלזל בכל פעם שמישהו מאז לדבר נגד ערן זהבי, בטח ובטח כשאני מעלה לפה תובנה מסויימת עם צידודים. או שלא קראת את ההודעות שלי והחלטת להגיע למסקנה משל עצמך, או שפשוט לא הבנת דבר ממה שהבאתי.

אגב, אם חלקכם עדין חושבים בניגוד אלי וחייבים לפתוח את זה מולי, בואו תעשו את זה בפרטי, כי מתגובה לתגובה אתם מסלפים את מה שאני אומר, משנים את הדברים שלי ומוסיפים נתונים שלא אמרתי.

נערך לאחרונה ב: ‏29/5/16
  7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כי פאלרמו זה בכלל ליד יקנעם.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  8. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

פורום ערן זהבי והכדורגל הישראלי.

9. oranfu Member

אני טענתי שלא ווינר? לא. ווינר גדול מאוד.

מרפקים קטנים, צביטות, דריכות. זה א' ב' של בלמים בעולם. זהבי לא רגיל שלא פורשים לו שטיח אדום לשער אז הוא מתבכיין.

Bluekipper, alexshw ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  10. alexshw Member

כמה הוא שיחק שם נטו?

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בעונה הראשונה 11 משחקים בהרכב, 9 מחליף, כלומר רוב העונה. כמעט אלף דקות.

12. alexshw Member

קריירה רצינית באירופה

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני בטוח שגם אם הייתי רושם שהוא פתח בהרכב בכל משחק ולא הוחלף אפילו פעם אחת הייתי מוצא דבר שלילי לרשום. זה כבר הרבה מעבר לפתטי.

amn, orimor2212 ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  14. yakov_y YNWA

קראתי בפורום תגובה שמסכמת את ערן זהבי בכדורגל הישראלי בצורה הטובה ביותר.

אם ערן זהבי היה זר, היו בונים לו פסל.

amn ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  15. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

זהבי בתקופתו בפאלרמו זה לא אותו זהבי של היום (לאלה שמתעקשים לא להבין - פחות טוב, פחות בשל).
    תוסיפו לכך שפאלרמו לא בדיוק המועדון הכי יציב בעולם בלשון המעטה (יכול לפרט אם יתעקשו פה), יחד עם 20 משחקים ששותף בזמנו זה יפה.

אני לא טוען שזהבי מתאים לרמות הגבוהות באירופה, רחוק מכך לצערי, אבל אל תמעיטו בערכו.
    גם בניון, רוזנטל, ברקוביץ', רביבו, אוחנה ומי שלא תרצו לא סיפק, לפחות מבחינת מספרים נטו, עונה כמו זהבי העונה.