דיון שאר הקבוצות בליגת העל 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏1/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Civil Anti Madridista

זה פספוס רק של טביב.

אצלנו עסוקים באיתור חלוץ שיטריף את קצב מכירת המנויים ורכש מהרצליה לא בהגדרה הזאת.

2. הרצליה Member

אני די מסכים איתך, גם אני רציתי שילך למקום יותר אטרקטיבי אבל השאלה היא כמה הצעות מקבוצות בליגת העל היו לו. אני די קיוויתי לראות אותו במדינה אחרת אבל אם הוא נשאר פה אז בבית"ר או במכבי נתניה.
    רעננה? יכול להיות שבאמת יהיו לו נוח יותר מבחינה אישית.
    בסדר, @אבי סנדור הרווחתם עוד אוהד, אצלכם כל אחד חשוב :)

אבי סנדור אוהב/ת את זה.
  3. Blanco 7 Member

על פי התקשורת בארץ - פושה התלבט בין
    http://media.tumblr.com/tumblr_m4cb3oU70Q1qmkwz4.Xxx

לבין -
    http://images1.ynet.co.il//PicServer3/2013/10/05/4895312/48953083960100408249no.Xxx

בסוף בוחר ב-

http://images.one.co.il/images/one/450_250/gg1271630.Xxx

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  4. Raulito Madridista

אם כבר איזה שלוש עונות הפנטזייה של אוהדי הפועל בקיץ היא עומר דמארי אז בקיץ הצנוע הזה שלנו החלום הבלתי-מושג היה פושה, מאוד רציתי לראות אותו אצלינו. חושב שהוא גם היה יכול להצליח בבית"ר ואולי להעניק לקבוצה עוד ורסטיליות ולעתים לשחק עם שכטר בכנף או עם שני חלוצים. אני עובר על חצי מקבוצות ליגת העל ותוהה למה לא פושה? הפועל חיפה כן צריכה חלוץ, גם מכבי פ"ת, עירוני ק"ש התעניינה, גם לבני-יהודה הוא היה סוגר הרבה פינות. אני חושב שזה רכש עצום של רעננה, הטוב ביותר שהייתה יכולה להביא ונראה אם הקבוצה תהיה במגמה שונה בעונה הבאה, מעט יותר התקפית.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

טוב מאוד שלא לקחנו אותו. הייתי מסרב גם לבנזמה או בלוטי כל עוד זה מונע החתמת בלם זר (הגזמה מכוונת).

6. Butragueño מנהלים

בורחל, פאנקה ואראל כל כך גרועים שאין להם אפילו מקום בהפועל עכו ומנדים אותה?

7. Drama2 הסמל מעל הכל

פאנקה ואראל חד משמעית כן (גרועים לליגת העל).
    בורחל זה לא מריח לא מסריח אבל מרוויח.

נ.ב
    שחקנים שדהאן החתים שם לא יותר טובים. שיש או בורחל, מה ההבדל באמת ?

8. Butragueño מנהלים

בורחל נתן עונה יפה בקרית שמונה, וביחס למגנים השמאליים שיש בליגה, הוא מתאים לקבוצת פליאוף תחתון, בדיוק כמו שיש.
    פאנקה גם הוא נתן עונה יפה בקרית שמונה, ואז במכבי פתח תקווה הייתה דעיכה, היום אני כבר לא יודע מה הרמה שלו.
    גל אראל נתן לפעמים ניצוצות בהפועל חיפה. היה קצת בב"ש, קצת בחו"ל, גם לגביו, גרוע ככל שיהיה, הוא מתאים לכל קבוצת פליאוף תחתון.

9. Drama2 הסמל מעל הכל

אתה מסתכל לפי רזומה ולא לפי יכולת.

אראל שחקן חלש הן ברעננה והן בעכו,
    פאנקה היה חלש הן במכבי פ"ת והן בקבוצה ששלחו אותו מלשכת העבודה פ"ת לאחר שהעזבנו אותו, וגם אחרי שעזב אותה ועבר לעכו - חלש.
    ולמה עכו החתימו אותו דר"א? כי אחד שמסתכל לפי הקו''ח ולא לפי יכולת, דרש להחתימו. (ז"א בן אדם שלא ראה משחק אחד של קבוצות בליגות חצי מקצועניות בפ''ת ודרש להחתים אותו.)

בורחל ביחס לשכרו - אין לו מקום בליגת העל. יש מגנים עדיפים עליו בכל קבוצות ליגת העל, החל מב"ש (קורהוט) ועד אשקלון (ראלי). הוא מתאים לגיבוי מהספסל או ליגה לאומית.

10. Drama2 הסמל מעל הכל

הפועל חיפה עם החתמה ענקית, שוער ברמה מעל הליצנ-יאדה שפקדה אותם בשנים האחרונות בין הקורות.

לא מדובר בשוער זול אבל בכזה עם מחיר סביר, ומשום מה הרבה קבוצות בחרו לפסוח עליו. אני חושב שהפועל חיפה הרוויחו, השאלה איך צמד הבלמים יראו. לטעמי לא התקדמו הרבה שם הגנתית, גם תאמאש לא בדיוק החתמה מבטיחה, מקווה שהשוער יעלה את הרמה ולא ירד.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

איכשהו אני סומך על קלינגר שיצליח לחרבן גם את העונה הזאת עבור הפועל חיפה, קרבות תחתית שיסתיימו במקום 8 עם צהלות של קלינגר.
    כל קבוצה שהוא בנה בשנים האחרונות התרסקה - שעריים שירדה לליגה א' בעונה שעברה, אשדוד שירדה ליגה לפני שנתיים, בהפועל חיפה בקדנציה הקודמת הוא התחיל את העונה בצורה קטסטרופלית ולבסוף נשאר ליגה במחזור האחרון, בבאר-שבע גם הוא בנה קבוצה שפתחה את העונה עם 6 הפסדים מ-6 מחזורים(נשארו בסוף במחזור האחרון לאחר שגיא לוי החליף אותו) וזה לא שעונה קודם לכן הוא היה הצלחה מטורפת. סיים באמצע הטבלה בחאווה כי הורידו לבית"ר נקודות אז הוא נמנע מפלייאוף תחתון.

בעניין אחר,
    קשר ברזילאי בן 22 נחת למבחנים בהפועל עכו

עכו רגועים ובטוחים שהם לא יתמודדו נגד הירידה, אני חושב שאם צוברים יותר נקודות מנתניה של לפני שנתיים הם יכולים לפתוח שמפניות.
    אין יותר יורדת בטוחה מהם.

12. Raulito Madridista

והיום במסגרת 'קיץ חם' של 'ידיעות אחרונות' - דיברו על בני-סכנין. רוצה לשאול, סימנו את תאמבי סגס כפוטנציאל גדול ואף שיחק בנבחרת הצעירה. הוא באמת יכול לשחק גם כבלם והוא קשר אחורי ששווה לשים לב לגביו? על פניו מרכז השדה של סכנין נפגע משמעותית בלי ז'אורז'יניו שהיה גם מעין פליימקר(קשה להגדיר את זה ככה כי סכנין בעיקר שיחקה על מתפרצות) מעבר לרגל מסיימת ברחבה עם הבעיטה או הפס האחרון, וגם ניר לקס רשם עונה טובה בגדול. מבט על רשימת העוזבים מה שפרט אליו זו לא טרגדיה, לסכנין יש בסיס יפה עם קנדיל-עותמאן-פאס, עם ניסיון רב, לא נלחצים, שחקני ליגה לא רעים בכלל. הכל תלוי במאמן הברזילאי שהגיע משום שהוא מכיר את השוק. על רמזי ספורי למשל לא נלחמו בכלל - מה דעתכם אוהדי סכנין?

אני חושב שמה שאפיין את סכנין של אבוקסיס הוא 'השלם גדול מסך חלקיו' ולכן אני צופה לה עונה די קשה בעונה הבאה. אירופה בטח לא רלוונטית.

13. Drama2 הסמל מעל הכל

רמזי ספורי = 200 אלף דולר וזה יותר מידי כסף, וויתרו ובשכל.
    יש את פיראס מוגרבי שהוא ביחד עם פאס ועותמאן מעל הרמה של קבוצות 6-12. כליבאת תלוי איך הוא יתחבר, ובתקווה שקנדיל ופאלח ימשיכו להיות יציבים (יחסית במקרה של פאלח)
    סה"כ קבוצה נחמדה, אם יפגעו ב2 ברזילאים מתוך ה5 ועוד אחד יהיה סולידי, העונה תעבור על מי מנוחות.

gilad16 אוהב/ת את זה.
  14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי לא יצטרכו לדאוג ליציבות של פלאח כי עלא אבו-סלאח חוזר לסכנין אחרי שנתיים שעשה הרבה כסף שחור בחברון.
    יש להם שלד טוב שרץ כבר כמה שנים ביחד, סימני השאלה מלבד הזרים הם איך המאמן החדש כי עולה כאן ריח של מנדיונדו 2 וגם עד כמה היעדר הביתיות(לאורך כמעט כל הסיבוב הראשון) תשפיע. לדעתי יעבירו עונה שקטה, בלי מאבקים בתחתית אבל גם לא רואה אותם משחזרים פלייאוף עליון.

15. gilad16 Member

נראה לי גם בהרבה פחות היה אפשר לוותר עליו.

מצב נושא:
הנושא נעול.