דיון שאר הקבוצות בליגת העל 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

לטעמי אין לו סיבה לעשות את זה, כבר עדיף לו לצבור המשכיות במועדון. אמנם בחדרה יש שקט תעשייתי אבל גם יואב כץ נרגע והסיכוי לשחזר את ההצלחה שואף לאפס, מי יודע גם אם מתאוס או לוסיו יישארו למשל. הליגה פה די שיוויונית אבל העונה הבאה תסתמן כקשה. אגב הקפטן זלקה הודה שהייתה התרגשות מצד כולם ושהקבוצה הראשונה של ניסו(עד ינואר) הייתה זו שצברה את רוב הנקודות. חובת ההוכחה על חדרה לסיים את העונה בפלייאוף העליון בטעם טוב.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

חדרה עם עוד עונה של תקציב מינימום כשהשחקנים הבולטים אולי לא ישארו? קשה לי להאמין שזה יגרום לו לעזוב את הפועל חיפה.

3. Melikson24 Member

תראו מופתעים.

4. Raulito Madridista

אני מאמין שניסו אביטן יודיע היום שהוא עוזב את הפועל חדרה ומעניין מה היעד הבא ורק שיבחר נכון. ניסו לא ילד, פרץ בגיל מאוחר וחבל לבזבז זמן. בלתי אפשרי לשחזר את ההצלחה מה גם שהסגל יתחלף וישתנה. הוא צריך לרכב על הגל מה שנקרא. חדרה זו שהאמינה בו ונתנה לו את הבמה והוא תמיד יוכל לחזור.

5. Raulito Madridista

צר לי על כך שחיים סילבס הגיע למצב שהוא אומר שהפועל חיפה היא קפיצת מדרגה עבורו והתקדמות בקריירה. הוא ישאיר אותה בליגה מן הסתם והקבוצה הזו הייתה חייבת ריענון, ואני לא בורח מכך שיואב כץ כנראה קצת התמתן ויותר נוח לעבוד איתו. מצד שני, סילבס כן קיבל את הכלים להצליח בקריית שמונה והוא היה מאמן מאוד מבטיח בכדורגל הישראלי, ניבאו לו גדולות, חצי ברק בכר כזה, רציתי שהוא ייאמן את הפועל ת"א. אגב, יש שמועה שהוא לחץ הרבה זמן וניסה להיות פרשן בצ'רלטון.

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא חושב שהפועל חיפה זו כן קפיצת מדרגה לקריירה שלו. מדובר במועדון גדול יותר, מסוקר יותר, משחקי דרבי ומבחינת שאיפות, זה לא שעירוני ק"ש מעל הפועל חיפה בנושא הזה. שתיהן שואפות מדי עונה להיות קבוצות שיפולי צמרת.

7. yakov_y YNWA

לוסיו עם 11 שערי ליגה באתר ההתאחדות, בשאר המקורות כולל אתר המנהלת עם 12.
    מה קורה אם הוא כובש עוד שני שערים ומשתווה למלך השערים, איך קובעים אם הוא מלך שערים אם יש מחלוקת על שער ?

8. Raulito Madridista

בני סכנין תיפרד היום מליגת העל אחרי זמן רב, אני שם בצד את הפוליטיקה ואירועי דוחא ומבחינת כדורגל: אדיש לזה, לא עצוב וגם לא שמח לאיד. מקרה בו הנהלה עשתה הכל כפוך עם שרשרת מאמנים וזה באמת קשה לזכור כי כבר היו הנהלות פח בכדורגל. חבל לי רק על ראדי שתהיה רשומה לו ירידת ליגה בקורות החיים. אכן לא הביא ערך מוסף והייתה ירידת מתח היסטרית. אני חושב שמוגרבי הוא חצי קבוצה וגאדיר הפצוע היה חסר אבל אין תירוצים. שכחו אגב שהיה סימן שאלה אחד לגבי הקבוצה מעבר לאופי השחקנים - המאמן. בן זקן הוא לא אבוקסיס. מוגרבי, אזולאי, גאדיר, קנדיל ואמבולה יישארו בליגה

9. Drama2 הסמל מעל הכל

אמבולה נכנס למיסוי של ישראלי,
    קנדיל חזר להיות קנדיל שוער בינוני.
    מי יקח אותם ?

גם עד כמה שידוע לי לאזולאי יש חוזה שמן לעוד עונה, אני לא חושב שהוא יוותר עליו (אלא אם כן יבהירו לו שכדאי לוותר).

בסכנין כרגע (למעט מוגרבי גאדיר עותמאן ושאר המוכרים) יש שחקן אחד ששווה מאוד לרכוש, אני כבר רואה את נתניה שמים עליו את היד.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוגרבי לא מסיים חוזה בקיץ?

11. Drama2 הסמל מעל הכל

אני לא יודע מה הוא סיכם אחרי ששידרגו לו את החוזה אשתקד.
    מקווה שאלונה לא תצטרך אינהלציה אם בטעות יבקשו ממנה חמישים אלף ש"ח עבורו.

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשנים האחרונות בני סכנין קצת איבדה את הדרך. מקבוצה שקולטת אליה שחקנים לפי הביצועים במגרש, היא הפכה להיות מעין קבוצת-גג שקולטת אליה את כל השחקנים הערבים שנפלטו מהקבוצות העשירות. מאז שבני סכנין הגיעה לידיים של מוחמד אבו יונס, המועדון בירידה. למה שכתבתי בתחילת ההודעה, אפשר להוסיף שכמעט בכל עונה הקבוצה מחליפה לפחות מאמן אחד, כשרוב הפיטורים לא נראים מוצדקים. אני מתקשה לראות אותה חוזרת בתוך עונה לליגת העל, אלא אם שחקנים ישמרו לה אמונים בצורה בלתי רגילה ויתגייסו למענה בניסיון להחזיר את הקבוצה כמה שיותר מהר לקדמת הבמה.

13. abcd Member

איזי ברדיו עכשיו פחות או יותר אומר האנשים בקרית שמונה הצביעו ביבי אז שיזדיינו.

14. oranfu Member

איזה תירוץ עלוב למישהו שמת לעזוב את הקבוצה.

אבל תכלס הוא צודק בסיפא של הדברים.

Drama2 אוהב/ת את זה.
  15. DRORIKO Member

פעם לפני המון המון שנים אשכרה היה אכפת לי ממה שלאיש הזה יש להגיד.

מצב נושא:
הנושא נעול.