דיון שאר הקבוצות בליגת העל 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזי איבד את זה מהרגע שפיטר את בכר רגע אחרי שסיכם עם אלונה

Sir Alex Ferguson, hbs7 ו-Drama2 אוהבים את זה.
  2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שבעצם הגביר אומר זה שאם הוא שם כסף במקום מסוים הוא מצפה שהנתינים שלו יתיישרו לפי הדעות הפוליטיות שלו, מתי מביאים לו כבר את פרס ישראל?

Sir Alex Ferguson ו-abcd אוהבים את זה.
  3. oranfu Member

כל הפרס הזה שווה לתחת מאז שדון שימון קיבל אותו.

Bluekipper, Nigel de Jong ו-Drama2 אוהבים את זה.
  4. Raulito Madridista

הייתי עושה קצת שינויים בקרב התחתית במחזור האחרון, מה דעתכם על משחק אחד בין תומר קשטן לגיא לוזון כשהמפסיד צריך לפרוש מאימון לצמיתות? כצפוי, תומר קשטן פוטר מעירוני ק"ש. לא בודק אפילו את הרזומה שלו וגם אם השיג 3% הצלחה יותר מקודמו, מדובר במאמן מובך, ממש מבייש את השושלת המשפחתית. חסר כריזמה, משחק סגור, והכי גרוע - נכשל בכל קבוצת בוגרים שהגיע אליה. אין ספק שההפסד של הפועל נגדה בסיבוב השני היה אחד מרגעי השפל שלי העונה. רק בכדורגל שלנו אתה יכול להיכשל ולהמשיך כאילו כלום.

5. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין מה גרם לו להשתלח ככה באיזי ערב משחק סופר חשוב לקבוצה.
    כרה לעצמו בור ולא רואה אותו מאמן בליגת העל בזמן הקרוב, הוא מאמן חלש

6. Drama2 הסמל מעל הכל

תומר קשטן שנים על גבי שנים היה "המורה המחליף" של איזי וככה הוא התפרנס, בזכות הקפריזות הקבועות של איזי בשנים האחרונות.
    אבל כעת אני לא יודע אם איזי יסכים שהוא יחזור (כמו דורה)

7. Raulito Madridista

התזמון היה הניצחון הכי גדול של תומר קשטן, הוא בטח לא האמין שאיזי, למרות האגו ועניין השליפה מהמותן - יעיף אותו רגע לפני מחזור הסיום הקריטי. האמת ששני הצדדים צודקים אבל גם טועים ובעיקר מביכים, אבל זו הדרך היחידה שיהיה עניין בקבוצה המשעממת הזו לדעתי, יש לי סוג של אנטי כלפיה בגלל היעדר הקהל וגם כל מיני אקסים ישנים כמו אלרואי כהן - בלוף המאה, כבר קשה לי להכריע בינה לבין מכבי פ"ת. תומר קשטן אמר את מה שלאחרים אולי לא היה אומץ להגיד - אבל היי, למה הגעת פעם שנייה? אלא אם כן זה עניין של פרנסה בלבד. ואיזי? אם קשטן ג'וניור הוא כלום ושום דבר - למה בחרת בו? תומר קשטן יכול לשמור על איפוק מול הטלויזיה ולדבר בצורה רהוטה אבל הוא מאמן חלש.

8. DRORIKO Member

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

10. oranfu Member

התנהלות מגעילה של אביטן. השאיר טעם חמוץ מאוד.

yakov_y, Drama2 ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

״
    התנהלתי בשקיפות ובהוגנות, ויידעתי את מי שהיה צריך ליידע לאורך כל הדרך, במהלך כל ה24 שעות האחרונות.
    ״

12. oranfu Member

אה, אוקיי, הוא אמר שהוא היה בסדר אז זה בטח נכון.

Drama2 ו-Nigel de Jong אוהבים את זה.
  13. Raulito Madridista

https://images.one.co.il/images/d/dmain/ms/gg1409187.Xxx

ב-One לקחו את גיא לוזון כפרויקט והציגו את מספרי האימה שלו:

https://images.one.co.il/images/one/450_250/gg1409193.Xxx

61 משחקים: 17 נצחונות, 15 תוצאות תיקו ו-29 הפסדים.
    העונה האחרונה: בבית"ר ירושלים השיג רק 21 אחוזי הצלחה, נתון נמוך יותר מאשר של האחרונה בטבלה בסיום העונה, בני סכנין. במכבי פ"ת השיג 38 אחוזים (כולל בפלייאוף התחתון), שכאמור לא הספיקו להישרדות בליגה.

אני לא מחדש כאן יותר מדי אבל המספרים נוראיים בצורה פסיכית, כבר אמרתי שאין לי שמחה לאיד כלפיו. מצד אחד הוא הגיע לשלוש קבוצות גדולות שהן לא גדולות אבל הכישלון שלו במכבי חיפה הוא אחד הגדולים איי-פעם, אין לי תלונות על כך שברח מהפועל ומאס בבעיות הכלכליות, אבל עוד קודם לכן השיג תוצאות לא משהו, ובבית"ר גם עם המגבלות היה חייב להשיג יותר.
    בתחילת הקריירה הוא כן הצליח, במכבי פ"ת, וגם בבני יהודה פגע בו עם גלבאן, אבל צריך לזכור שלגבי הלוזונים, היה לו סגל טוב: מוראד מגמאדוב, איסמעיל עמאר, אפילו עומר גולן וסלים טועמה באיזו עונה אחת-שתיים, גל אלברמן ועוד ועוד.

14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לי מילה לגבי שלומי אזולאי הקשר.

הבחור, חדרתי מלידה ואוהד מכבי חיפה מגיל צעיר, ששיחק גם מגיל צעיר בחיפה, נמצא כעת באי ודאות כשקבוצות יוצאות למחנאות אימונים והסגלים נסגרים והוא שחקן חופשי.

הוא כבר לא צעיר, אחרי עונה חרפתית בחיפה ובירידה מתמדת מאז העזיבה בטדי.

אני לא חושב שהוא עשה טעות בזמנו כשעזב כי בכל זאת הוא השתכר אצל טביב 10 אלף שקל לחודש והאופציה לשחק במסגרת אירופאית + המון כסף שהועבר הרגישו כמו עסקה כדאית.
    (הוגן להגיד שאחרי הזימון לנבחרת ביתר בהחלט הייתה מוכנה לשדרג את שכרו, אבל לא התקרבה לסכומים של מכבי)

בדיעבד רואים שמקצועית זו הייתה החלטה לא טובה אבל קל לדבר בדיעבד וזו החלטה שרוב השחקנים היו מקבלים.

העניין הוא שבסיטואציה הנוכחית אני חושב שרק קבוצות החצי התחתון יציעו לו חוזים וגם הם לא יהיו גבוהים ודי מוגבלים באורך החוזה.

לכן אני חושב שמעבר לחדרה יכול לעשות רק טוב לשני הצדדים. אבא של שלומי ז"ל היה אחד הדמויות האהובות בכדורגל החדרתי וגם שלומי חלק בלתי נפרד מהעיר.

בחדרה הוא יקבל קרדיט גדול במרכז המגרש ויוסיף ניסיון. כן זה נשמע תרחיש שאולי מיועד להיכשל אבל אני חושב שזה יהיה צעד חכם לקריירה שלו.

בשביל שזה יקרה הוא יצטרך להוריד מהאגו החסר כל הגיון וצדק שכנראה יש לו, כמו 90 אחוז מהשחקנים הישראלים.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Clock End Stand כתבת בטעות בדיון התקשורת, העברתי לך את ההודעה לדיון המתאים:)

בנוגע לאזולאי, אהבתי אותו מאוד בבית"ר. לא הכרתי אותו לפני והוא היה הפתעה נעימה מאוד. שחקן חכם, טכניקה מצוינת, רץ המון ובדר"כ גם עושה את הפעולה הנכונה. התבאסתי כאשר עזב אבל בדיעבד העזיבה שלו פינתה את המקום לקלטינס ככה שלא הפסדנו ובמקביל הקריירה שלו הלכה אחורה, גם בגלל החלטות לא נכונות כמו המעבר למכבי ת"א וגם כי הוא הפך לעצלן גדול, בקושי זז על המגרש ולפעמים משחק ממש בעמידה ולא מדובר כאן באיזה איציק זוהר עם כל הכבוד. לא יודע אם מדובר בעניין פיזי בגלל הפציעות שעבר או מנטלי בגלל הירידה במעמד אחרי הנסיקה בבית"ר אבל הוא בהחלט צריך לחשוב על יעד שיוציא ממנו אקסטרה ואם מה שאתה כותב על הקשר שלו לחדרה נכון אז אולי כדאי שיגיע אליכם כי אם לא תוך שנה-שנתיים הוא שוב בלאומית.

Sir Alex Ferguson ו-Clock End Stand אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.