דיון שאר הקבוצות בליגת העל 2019/20

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י HHFC1924, ‏18/7/19.

1. yakov_y YNWA

חדרה רכשה בקיץ 50 אחוז מכרטיסו של פרץ תמורת כחצי מיליון שקל ועכשיו תאבד אותו בחינם כי... חתמו על חוזה שיש לשחקן סעיף יציאה לחו"ל בחינם, גאונות.

2. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

3. אבי סנדור Member

בעונה כזאת קטסטרופה אין אצלינו מישהו אחד שראוי לציון כולל אנסה.
    על הנייר יש לאנסה נתונים.. מהיר, שליטה טובה בכדור, והוא גם יודע לייצר לעצמו מצבים. אבל יש לו סיומת רעה ומעל הכל חוסר יציבות.. כנראה שמול לוסיו לא מדובר בשדרוג (חוץ מהעובדה שהוא יכול לשחק גם כנף) אבל עדיין הוא יותר טוב מהרבה חייזרים שמסתובבים בליגת העל..משהחקנים האלה שטוב שהוא אצלך אבל אף אחד לא יבכה אם יעזוב.

בפן הכלכלי, אם הסכומים שפורסמו נכונים זה שיחוק , בעיקר כי הוא יחסית צעיר ושייך לסגל נבחרת גאנה כך שיכול להיות שבעתיד יהיה שווה קצת כסף.

oranfu ו-Drama2 אוהבים את זה.
  4. Jefecito Member

רעננה החתימה את גל כהן, המאמן שהיה לפני לחמן. אז למה לשחרר אותו ולהחתים שוב?!

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

5. אבי סנדור Member

אין לו תעודת פרו

6. Jefecito Member

אבל הוא אימן במשחק אחד בליגת העל לא?

7. אבי סנדור Member

אימן בשלושה משחקים אבל על תקן מאמן זמני.. למרות שאם היה נותן תוצאות היו עושים את הקומבינה הקבוע כנראה..

Jefecito אוהב/ת את זה.
  8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסוף הכסף ידבר, וגם אם להפועל פתח תקווה, הפועל קטמון/ירושלים, מכבי יפו, אום אל פאחם והפועל אשדוד יש בסיס קהל וכמובן פוטנציאל קהל גבוה יותר מהפועל רעננה, מ.ס אשדוד ומכבי פתח תקווה, האחרונות הם אלה שישחקו בליגת העל כל עוד אלון, בן זקן ולוזון מזרימים להם כספים.
    אני את דעתי כתבתי, כדורגל בלי קהל, בלי קהילה גדולה מאחוריו, בטח בישראל (וקיבלנו הוכחה לזה שוב בקורונה שהובילה למגרשים ריקים ולמשחקים להרגיש כמו משחק אימון), אין לו זכות קיום, בטח ברמה של ליגת העל.
    ברור שאסור למנוע מקבוצות שעלו ליגה באופן הוגן ומקצועי לשחק בליגת העל, בדיוק כמו שלא צריך לתת פרס לקבוצות כושלות מקצועית רק כי יש להם קהל, אבל אני אמשיך להעדיף קבוצות עם קהל בליגת העל, גם כצופה בבית וגם כשאני הולך למשחקים של הקבוצה שלי זה הרבה יותר מהנה ומשדרג בהרבה את המשחק כשיש מולנו קהל גם לקבוצה האורחת.

9. הרצליה Member

כצופה אובייקטיבי גם אני אעדיף בהרבה משחק שיש בו הרבה קהל על פני משחק שאין בו הרבה קהל, לא נראה לי שמישהו חולק על זה. גם אני הולך בממוצע פעם בשנה למשחק כלשהו בליגת העל כדי להרגיש קצת אווירה.
    לגבי משדרג את המשחק אפשר להתווכח והיו מספיק דוגמאות, קהל משדרג את חווית הצפייה(בין אם זה באצטדיון או בטלוויזיה) לא את רמת הכדורגל.

ואפשר לוותר על המושג הנוראי הזה, קבוצות ללא זכות קיום.
    אף אחד לא מעניק זכות קיום למועדון כדורגל מלבד הוא עצמו, ואם הוא מצליח הוא ראוי הרבה יותר ממועדונים אחרים.

Maccabi Diamond, אבי סנדור ו-Roma אוהבים את זה.
  10. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי פתח תקווה ייצגה אותנו בעבר בשלב הבתים של אופא בכבוד ונותנת במה לכישרונות צעירים. למישהו יש ספק לגבי זכות קיומם?

Drama2 אוהב/ת את זה.
  11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

קריית שמונה החתימה את לוסיו לעונה אחת.
    מגיע בחינם, ככה שאין סיכון כלכלי, אבל הימור שלי הוא נחתך בינואר. גוויה מהלכת עונה שלמה.

12. Melikson24 Member

איך קרית שמונה השאירו מרצונם את ברטקוס?
    כן, נתן הופעה טובה במשחק הירידה, אבל הוא היה כ"כ גרוע העונה. לקח להם המון נקודות. בשלב מסוים הייתי בטוח שהוא מוכר.

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא התחיל את העונה ממש טוב. יכול להיות שבתוך המערכת יודעים על בעיה אישית שהסיתה את תשומת הלב שלו או משהו כזה ומשוכנעים שהעונה הבאה תיראה כמו בתחילת הדרך שלו.

14. Raulito Madridista

1. קובי רפואה היה מאוד-מאוד לחוץ לצרף חלוץ (שרידיאן לא היה מי יודע מה אבל בראיון אחרי ההישרדות בליגה הוא אמר שזו הייתה טעות לשחררו ושהיה אמור להגיע מישהו וברגע האחרון זה נפל) הוא מאמין שיוכל להעיר אותו, אין ספק שבחדרה הוא היה שחקן מת, לא פחות. אני מאמין שאם לא הגיל שלו וגם המהירות בה ק"ש סגרה עסקה - קבוצות אחרות היו גם כן רוצות בו.
    2. הפועל חיפה ביקשה מעדן בן בסט לחפש קבוצה, הוא לא היחיד כמובן, כך גם גילי ורמוט. אבל בן בסט פשוט שיחק העונה והיה גרוע, דווקא בהחלטה הזו (גם מהראן לאלה על הכוונת ויאקוב סילבסטר עשוי שלא להמשיך) המועדון הזה עושה קפיצת מדרגה ומוכיח שאין פרות קדושות. זה יהיה מהלך לא קל כלכלית עבור יואב כץ, מדובר ב-80 אלף שקל בחודש אם אני לא טועה, אבל כץ צריך לתת גב למאמן שלו.
    3. התפתח כאן דיון לא רע, אני חושב שבמ.ס אשדוד היו קונים בשתי ידיים את תואר "חביבת הקהל הסתמית" כפי שהיה בעבר, מתמודדת כאילו על פלייאוף עליון, משחקת יפה, שחקנים של מספרים כמו דימיטאר מקרייב ומשה אוחיון ודוד רביבו וילד מוצלח מהנוער. אין לי בעיה איתה נטו בגלל סגנון המשחק. איזה קבוצה תיקח את דין דוד כפרויקט?

15. הפועל כפר סבא Member

יש פה אוהדי חדרה שיכולים לתת פידבק על גורג פוציבה?