דיון שאר הקבוצות בליגת העל 2019/20

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י HHFC1924, ‏18/7/19.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

נפתח דיון חדש ופיספסתי?
    בכל מקרה, אלישע לוי עוזב די במפתיע את בני יהודה.
    אולי זה קשור למכירה של ז’אן במחיר נמוך בלי להביא מחליף? אם מישהו יודע את הסיבה הוא מוזמן לכתוב.
    דווקא לדעתי אלישע התאים לבני יהודה כמו כפפה ליד, בטח בפרופיל הנוכחי שלהם, מאוד מפתיע.

2. Telkiyski Member

אולי מהשיעמום בני יהודה עשו איזה משהו שיעניין ל15 שניות.

איזה דיכאון.
    גם איפה שמשחקים אין קהל.
    אין חשק לכלום.

3. yakov_y YNWA

טוב לאלישע לוי לעזוב, סגל מגוחך עם 2 צעירים מעניינים בהתקפה אבל 0 שחקנים איכותיים בחלק הקדמי, אף אחד לא עם מספרים שם.
    בהגנה שוער צעיר וברק לוי, דן מורי ואליסון בלמים.
    אין בסגל הזה שום דבר טוב למעט 2 צעירים.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועדיין אלישע לוי עם הסגל הזה עשה 4 מ6 ושנה שעברה עשה פלייאוף תחתון אמנם על סף המושלם.

מגיע לברק אברמוב לרדת ליגה. בעלים חרא.

netaneg2 אוהב/ת את זה.
  5. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

להבנתי מדובר גם במכירה של ג'אן שהותירה אותם עם חור בהתקפה וגם בהחתמה של פאדי נאג'ר שהייתה בניגוד לדעתו כשהוא בחן בחודש האחרון 2 בלמים אחרים ורצה אותם אברמוב סירב להחתים בכל מיני תירוצים ובסוף רכש בניגוד לדעתו את נאג'ר

6. Raulito Madridista

הערכה שלי בלבד: קלינגר יפוטר בשלב מסוים ואלישע לוי יגיע להפועל ת"א עם כל הכבוד למאורעות המשחק של הפועל בית שאן. אני לא תומך בצעד של אלישע כי אני מסתכל על התמונה הרחבה יותר ולא רק על בני יהודה. אין שם ציפיות גבוהות מדי וזה נוח לו, אין קהל מלחיץ או משהו כזה (האמת שבכלל אין קהל), הוא הרי יש בחוץ הרבה זמן וחיכה לצ'אנס הזה ואני לא רואה אופציות אחרות, מניח שהוא השתכר לא רע בכלל. אין עוררין על כך שהטענות המקצועיות שלו הן נכונות ואברמוב הפך את בני יהודה לקיוסק (בחלק מהזמן הייתי בעמדתו לדוגמא), אך לטעמי הצעד הזה לא חכם. אגב לדעתי דור ג'אן קיבל יותר הערכה העונה אחרי השער נגד מכבי מאשר בכל הקריירה שלו.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה שאלישע לוי יגיע להפועל תל אביב? אין לו מה ללכת לשם. יש הרבה מועדונים עדיפים על הפועל תל אביב כרגע. גם אחרי שהקהל יחזור.. אפילו הפועל כפר סבא עדיפה. מה שכן ממה שקראתי אני לא מבין את ההתעקשות של אלישע לא להחתים את פאדי, בכלל יש קטע אצל המאמנים אצלנו במיוחד שאם בעלים מביא שחקן הם ישר עושים איקס. חבר'ה הבעלים משלם לכם את השכר, הבעלים הוא זה שכביכול האינטרס של הקבוצה נמצא לפניו תמיד. אני אמנם כועס על אברמוב כי אסור היה לו לפטר את אלישע, והם היו יכולים לבוא ולהגיע לסוג של עמק שווה כמו לדוגמא להגיד תן לו צ'אנס עד ינואר באימונים אם לא תיתן לו או תרצה שישחק מקובל עליי, בכל זאת זה סך הכל 90 אלף שקל. לא 900 אלף. ותמיד אפשר להשאיל אותו.

8. Melikson24 Member

עוד בחירה נוראית של ניסו. קבוצה גרועה מאוד בלי כסף ועם לחץ של ברצלונה.
    אחרי זה שלא יבכה אצל אופירה וברקוביץ' על מעמד המאמן ואיזה באסה שלא משלמים לו.

לא מבין מה הוא ממהר. יש לו עסקים מחוץ לכדורגל וההנהלה הנוכחית של ב"ש מאוד מעריכה אותו. אם אבוקסיס היה הולך לנבחרת בקיץ אז הוא היה הופך להיות המאמן החדש, כולם ידעו את זה.
    מניח שזה היה התכנון לקיץ הבא גם, אם כי עכשיו ניסו מקטין את הסיכויים שלו בענק כי אין סיכוי שזה יעבור חלק אחרי עוד כישלון בקריירה הקצרה שלו.

9. Love Is Red Member

אוי ואבוי אם ניסו אביטן יחליף את אבוקסיס.

10. Raulito Madridista

אחרי העונה שעברה ציפיתי שיילמד יותר (לא עצם זה שהלך להפועל תל אביב אלא על ההתנהגות שלו שם ובעיקר הבחירה בהפועל רעננה), סכנין גם בלי הקורונה זה מקום שלא פשוט לאמן בו, משום מה הציפיות תמיד בשמיים, זה כמו הפועל ת"א אבל בקטן מבחינת מפלצת עם המון ראשים. הכדורגל פה היה תקוע זמן רב, זה לא שניסו בחוץ כל כך הרבה, מילא היה הולך לבני יהודה או משהו כזה. כישלון-שניים או עונה אחת רעה זה בסדר, חבל שהוא ייפול ללופ הזה גם אם הכדורגל כאן הוא כיסאות מוזיקלים ואותם שמות כל הזמן. אני חושב שאלדד שביט אמר משפט גדול "אני ואבו יונס צריכים הפסקה אחד מהשני". במכבי נתניה למשל תהיה סבלנות לדעתי, גם במ.ס אשדוד ומכבי פ"ת לא יהיו תזוזות, אבל אני חושב ששומי בכפר סבא עם שיגעון גדלות, בק"ש בגלל רפואה זה תמיד פתיל קצר ועוד.

11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסתבר שהחתמנו את טל כחילה שהיה שחקן חופשי.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עבורכם לדעתי זאת החתמה טובה, בדיוק כמו האסלביינק לסכנין.

13. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוודאי אחרי שהתרגלנו לירין פרץ וחסן בהרכב.
    רק שסיסה ישאר בריא ויש אחלה מרכז הגנה.

14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

התרחיש האופטימי שעלה בהחתמת טוואטחה ככל הנראה יתגשם. גורפינקל הוצע לחדרה. כרגע ג׳אבר שהגיע מהליגה הפלסטינית, יחד עם יא יא מלאדג׳ה הקשר האחורי, מסתמן כחוליה החלשה בהרכב. אם יהב חוזר אנחנו חד משמעית מעמידים את הסגל הפחות גרוע שהעמדנו מאז החזרה לליגה הבכירה.

15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

וויסאם רבאח גמר את העונה, אור זהבי לא מעוניין להגיע, מגעים מול דולב אזולאי.