דיון שאר הקבוצות בליגת העל 2019/20

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י HHFC1924, ‏18/7/19.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

Drama2
    אם נאור סבג ישחק בעמדה המתאימה לו (איפה שזוסואה משחק אצלנו), הוא יכול להיות אחלה תוספת.
    אצלנו בשנה שעברה עד שזוסואוה הגיע הוא היה הפתעה מאוד נעימה, בעיטה טובה מרחוק, כדורי עומק טובים, מחויב מאוד, מבין משחק, הבעיה איתו שהוא איטי ושהוא מתקשה לשחק בעמדות אחרות כי שם היתרון שלו הולך לאיבוד.

הוא גם מרוויח יחסית מעט כסף (80 - 90 אלף דולר ברוטו לעונה).

קלינגר רצה אותו ובאמת להפועל תל אביב שחקן בסגנון שלו היה כמו כפפה ליד, היה מוסיף להם המון רעיונות בהתקפה לקבוצה שקשה לה לייצר מצבים. אבל הם דרשו בהתחלה שנשתתף ב-50% מהשכר ולאחר מכן ב-40% מהשכר אז זה ירד מהפרק.

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפואדו חותם באשדוד.
    פשששש מפתיע

3. South Boy Member

צ'יקו אופואדו חתם באשדוד, רכש מרשים בטירוף בשבילם.
    שחקן לא הכי אפוי אבל יש לו איכויות שאין אפילו להמון זרים בליגה, הייתי מאוד שמח לראות אותו בבאר שבע אז לחשוב שאשדוד מביאה זר כזה זה בעיניי שיחוק גדול מבחינתם.

4. Telkiyski Member

איך הם הביאו אותו?
    זה שחקן שהרוויח 400 לעונה במיצ'ייה.

5. oFiRzZz Member

גם ההעברה הזאת וגם של האסלביינק מוזרות לי.
    שניהם שחקנים יקרים ביחס לקבוצות בליגת העל, אצל שניהם הקדנציה
    נעה בין טובה לבסדר, ושניהם מגיעים לקבוצות תחתית די מובהקות מספר חודשים
    אחרי השחרור.
    מה אני מפספס?

Telkiyski ו-rivaldo אוהבים את זה.
  6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה הם הבינו את מה שאוגו לא הבין .
    עדיף לחזור לשחק כדורגל ולא לעשות פוזות.

7. South Boy Member

אופואדו היה הרבה יותר מבסדר בעוד האסלביינק היה הרבה פחות מזה, ואופואדו לא מגיע לקבוצת תחתית בשום אופן.
    להוציא את חיפה מכבי אותנו ואת בית"ר אשדוד בעיניי הקבוצה הטובה ביותר ואופתע מאוד אם הם לא יסיימו בפלייאוף העליון.

8. alexshw Member

הסלביינק זו לקרדה של איזי, גם ממה שהבנתי לא היה הכי מקצוען. לא פלא שהוא נראה עכשיו כמו ערן לוי.

9. Telkiyski Member

הסלביינק פחות מרשים אותי.
    אפואדו במ.ס זה מפתיע.

איך הוא התגלגל אליהם?

10. Raulito Madridista

אופואדו היה מוערך יותר בכל קבוצה אחרת, משום ששיחק במכבי תל אביב חיפשו שחקן שיש לו לא רק גולים אלא גם דריבל וכאלה והוא לא כזה. לא יודע מה מצבו הגופני ומתסכל שהפועל ת"א לא ניסתה להחתים אותו, במועדון ויתרו מראש כנראה. השכר שלו בקדנצייה הקודמות לא בהכרח רלוונטי - לבדוק תמיד אפשר, הוא אחרי פציעה ולא היו לו הצעות. אני חושב שהחלק הקדמי של אשדוד נפלא אבל היא קבוצה מאוד לא מאוזנת בניגוד למכבי פ"ת למשל, ותמיד באווירת מתנ"ס כזו. פלייאוף עליון שלהם השנה לא יפיל מהכיסא כמובן.
    אני שומע עד כמה חנן ממן מאוהב בהפועל חיפה וזה מצחיק, הבן אדם חזר רק כשלא הייתה לו ברירה, התווכח איתם על כל שקל (יואב כץ דווקא משלם יפה כבר שנים), לא ממש קונה את זה.

לא אתפלא אגב אם עמיר תורג'מן יפוטר בקרוב, הוא מוציא מהסגל את מה שהוא שווה אם כי במשחקים שלא הולך הם ממש מורידים את הראש ואין איזה רף מסוים. זה קשה כשיצחק שום בוחש שם על הקווים ומטפטף. בגדול קישור התקפי נחמד וזהו-זה.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי בשני המקרים מדובר בהחתמה עד סוף העונה, אולי גם עם מענק חתימה (מה שמאפשר לשלם יותר מאשר אם היו מחתימים אותו ביולי נניח, 4 חודשים של שכר שנחסכו), וגם מבחינת השחקנים, הם במילא בלי קבוצה, הזדמנות טובה לחזור לכושר, להרשים ולהרוויח שוב תסכומים שמורגלים בקיץ.

12. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

וצ׳יקו התחרט. באסה לאשדוד, שמח לדין דוד.

13. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי רבאח שסיים את העונה, גם טל כחילה ייעדר לחודש וחצי - חודשיים. בלי בלמים כמעט בסגל הוחתם עוביידה חטאב היישר מהכלא. אם אני אשים לרגע את המוסר בצד ואסתכל על הצד המקצועי, זה חתיכת הימור. הבחור לא נגע בכדור כמה, שנה?
    ראינו שזה גמר בלם נהדר כמו שיר צדק. אם יגיע חטאב של לפני תקופת המאסר אז זה חיזוק משמעותי, אבל זה חתיכת אם גדול.

14. Raulito Madridista

הפועל חדרה סבלה מחוסר מזל כך שאני יכול להבין שיש פאניקה ומצד שני אני לא זוכר בשום עולה שעובדייה חטאב בלם טוב, לא זוכר ממנו כלום, בלי קשר לפרשה המצערת בה היה מעורב. אגב חדרה רצתה את אור זהבי שמעדיף ככל הנראה להרוויח סכומים גדולים בבית"ר מאשר לשחק כדורגל, זו זכותו כמובן.

בירם כיאל חוזר לישראל אחרי עשור ומגיע לבני סכנין, אני חושב שזה מעין שפל, אני יודע שהוא מיעט לשחק אבל אין לי ספק שמכבי חיפה רצתה אותו בקיץ אבל הוא היה תמים וחשב שייקבל הצעות מאנגליה משום מה, והוא ישלם את המחיר תרתי משמע. בסכנין יקבלו אותו באהבה כמובן אבל זה מועדון לא פשוט וגם לעתים יש בעיות כלכליות, מוזר שלא היה יכול למצוא משהו יותר טוב. היה חלק מהקישור האימתני של מכבי חיפה כמובן בזמנו, פיזי מאוד, נמרץ, לא מדהים עם הכדור לדעתי אבל תמיד תסכל אותי לראות אותו נגד הפועל תל אביב, כולם נתנו לו המון-המון כבוד.

15. Jefecito Member

מקווה בשבילם שלא יהיה מקרה ראדי #2.