דיון שאר הקבוצות בפרמיירליג 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏8/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. All_Hale_Conradinho Member

לווסט האם יש חלק התקפי פשוט בלתי נגמר. ועוד לקאזט ובאקה בדרך? מה לעזאזל הולך שם.

2. alexshw Member

לא יודע לגבי לקאזט אבל ולנסיה כנראה בדרך החוצה.

3. All_Hale_Conradinho Member

טוב, הגיוני. אכזב ביחס להייפ סביבו.

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

כלום לא קורה.

ויטסל העדיף את נאפולי, פלה טס למזרח הרחוק.
    קוליבאלי יעבור לצ'לסי, וינאלדום לספרס ומאטה כנראה ישוב לארץ מולדתו.

העיקר שסטקלנבורג חתם והחלוץ השוויצרי הצעיר, שני טרשאיי(שם של עוזרת תאילנדית), חזר מהשאלה.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

סיטי קרובה מאוד לסגור עם הכישרון הקולומביאני בן ה-19, מארלוס מורנו, על חוזה ל-5 שנים בתמורה ל-10 מ' אירו שתעביר לאתלטיקו נאסיונל. כחלק מהחתימה, מורנו תחילה יושאל לדפורטיבו לה קורוניה בעונה הבאה ומשם יעקבו אחריו.

6. alexshw Member

7. All_Hale_Conradinho Member

מאחל לו לכבוש שלושער כל משחק ולהפסיד 4-3.

8. Dimitri Payet Member

השינוי שקורה בווסט האם נראה טוב. באקה כבר בדרך, החתמנו את פגולי שהוא שחקן פשוט פצצה, עכשיו גם גוקאן טורה חתם בהשאלה ואין לי ספק שבסוף העונה גם נקנה אותו. לכו תדעו אולי גם ואן פרסי וטבז יבואו. נראים טוב.

9. k_700 Member

ואן פרסי?? אתה מודע לזה שבפנרבחצ'ה הוא איבד מזמן את המקום בהרכב?
    הוא סוס מת.
    זו תהיה טעות גדולה אם ווסטהאם תחשוב להביא שחקנים כאלה, היא צריכה להמשיך להביא שמות מלהיבים, שחקנים מהירים שהעתיד עוד לפניהם.

Franco אוהב/ת את זה.
  10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואן פרסי הוא החלוץ היחידי בקיץ הזה שווסטהאם לא רצו.

זה אחרי שהוא אפילו היה מוכן לקצץ בשכר, כך לפחות אומרים.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/16
  11. k_700 Member

שכחו לדבר על זה פה, אבל וינסנט יאנסן לטוטנהאם- 17 מיליון פאונד עשו את דרכם לאלקאמר-

12. owen11111 Member

לפי הדיווחים מגרמניה לירוי סאנה קרוב למנצ'סטר סיטי, בעסקה שעשויה להגיע ל45 מיליון פאונד. מהמעט שראיתי אותו, הוא דיי הרשים אותי.
    עושה תנועה לעומק חכמה, קבלת החלטות טובה ובעיקר יכולת דריבל לא נורמלית.

מעניין איך פפ מתכוון להשתמש בו שנה הבאה, בייחוד אם לוקחים בחשבון שסילבה ודה ברויינה יהיו שחקני הרכב כמעט בכל סיטואציה.
    האם הוא ינטוש את ה-4:3:3 לטובת 4:2:3:1?
    שאלה נוספת שמעניינת אותי זה אם הוא יצליח להחדיר לסטרלינג קצת מוח, או שאצלו זה כבר מקרה אבוד.

Uli Hoeness אוהב/ת את זה.
  13. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

כמעט כל רכישה של פפ אצלנו הייתה מעניינת וברוב המקרים פגעה. הוא יודע מה מתאים לסגנון המשחק שלו, בדרך כלל שחקנים טכניים שיודעים לטפל טוב בכדור כדי שהכדור ישאר בהנעת הכדור של הקבוצה. אם עוד פעם אכתוב את המילה כדור, אני נותן לעצמי כדור בראש :)

owen11111 אוהב/ת את זה.
  14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

יאנסן מרגיש לי כמו עוד החתמה שקטה וטובה של טוטנהאם. בכיף הייתי מהמר עליו בשביל ארסנל בקיץ בעייתי שכזה. כבר אמרתי בעבר שקיבלתי ממנו את הרושם שהוא תואם קיין בסגנון עם ניחוח הולנדי של ואן ניסטלרוי/הונטלאר. על הנייר הוא באופן מיידי משפר באופן משמעותי את הספסל והאפשרויות של פוצ׳, אבל השאלה הלא פחות מעניינת היא עד כמה בונים עליו ואם הוא גם יכול לשחק לצד קיין ולא רק במקומו.

• מבחינת סאנה אני חושב שהדבר הנכון היה להשתפשף עוד עונה בחממה של שאלקה, אבל לך תגיד לא לפרויקט של סיטי. נראה לי שהוא מסוג השחקנים שאתה לא צריך הרבה כדי להבין שיש שם משהו מיוחד, אבל ממה שבעיקר קראתי הוא עוד בוסרי מדי.

• מבחינת גווארדיולה אני חושב שאפשר לראות שהוא קודם כל לא סומך על הכשירות של שחקני המפתח של סיטי, ובצדק. יכול להיות שגם הוא פחות מעריך את הכישרון של חלקם באופן יחסי ומכוון להצלחה בליגת האלופות לא פחות מאשר בפרמיירליג; לא במקרה אנחנו רואים שמות כמו אובאמיאנג (אגוארו), סאנה (סילבה) או בונוצ׳י (קומפאני) מקושרים לסיטי. השאלה היא מי באמת יגיע.

• לגבי המערך, אם פפ מתכוון להמשיך בשינוי שלו כמאמן בתקופת באיירן, אז זה פחות קריטי. הוא יכול לשחק במערך כזה או אחר, או להחליף אותו בפועל פעמיים ואפילו שלוש תוך כדי משחק. עם זאת, זה משהו שמצריך כישרון ותיאום בסדר גודל שאין לו בסגל הנוכחי.

• אני לגמרי מאמין בכישרון של סטרלינג. אני גם לא פחות מאמין שזה מאוד קריטי לשחקן צעיר לעבוד תחת המאמן הנכון בשיטה מסודרת ובסיטואציה שתתאים לו. בסה״כ הוא לא באמת קרוב ללהיות גרוע כמו שהוא היה בעונה האחרונה (בעיקר ביורו), הוא אומנם התחיל לא רע את העונה, אבל הכאוס שעבר תחת פלגריני היה גדול מדי. אף אחד לא באמת הרשים שם פרט לאגוארו וקד״ב שהיו בריאים; אלמנט שהוא יהיה חייב לשפר בכל מקרה זה פחות את קבלת ההחלטות בשליש העליון (לדעתי גם קשור לביטחון) ויותר את הסיומת מול השער.

• אגב, סאנה זה בדיוק הרכש שציפיתי לראות מקלופ בליברפול הקיץ. עד כה הוא משעמם לא פחות מרודג׳רס.

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/16
    Die Werkself ו-Uli Hoeness אוהבים את זה.
  15. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

אני לא אוהב את כל הקליפים הללו על שחקנים, אבל יש קו אחיד של סגנון שפפ אוהב אצל השחקנים שלו וזה ניתן לראות גם אצל סאנה. היכולת לכדרר ובכל זאת לא להיות שחקן אנוכי, פפ עשה משחקנים כאלו קריירה בברצלונה על שטחים קטנים. אפשר לדמיין מה הוא מנסה לבנות בסיטי:

מצב נושא:
הנושא נעול.