דיון שאר הקבוצות בפרמיירליג 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏8/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. KirkH Member

זה אף פעם לא מדד מדויק במיוחד למדוד קהל במשחק בו הסיכויים לחגוג בסוף גדולים מהסיכויים ללכת הביתה בוכים.
    בעונה האחרונה שלהם בפרמיירליג הקהל שלהם בעיקר לא הגיע למגרש. לא במאניי טיים וגם לא כשכבר היה ברור שמדובר במשחקי פרידה.
    בסיבוב הראשון שלהם בפרמיירליג הם היו אטרקציה כי הצליחו לעלות די מהר בסולם הליגות וסחפו בסיגנון המשחק - מאז עבר הרבה חרא בנהר.
    בשורה התחתונה הם לא מביאים איתם יותר מדי "אטרקציות" כקבוצה חדשה בליגה ואם ייקלעו לתחתית מוקדם הקרחות ביציעים יחזרו לאופנה.

owen11111, Mellow29, Eric Cantona ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  2. k_700 Member

טוטנהאם קרובה להתקשט בווינגר חדש-

3. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

המנהל המקצועי של שאלקה אישר שלירוי סאנה יעבור לאנגליה. אם להאמין לשמועות הקודמות היעד הוא מנצ׳סטר סיטי, והמחיר מוערך ב-44 מיליון יורו ובונוסים.

owen11111 ו-golding אוהבים את זה.
  4. Magpie27 Member

ברנלי החתימה את מלך האסיסטים של ליגת המשנה.
    גומנדסון ששיחק עם נבחרת איסלנד באליפות אירופה.

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

https://scontent.fsdv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/13726699_10153562376846277_7618872037346891970_n.Xxx?oh=d338e60451e74ca4262e36857bb47f70&oe=57E8FDB3

ברוך שפטרנו מעונשו העתידי של ג'ורדי קרויף. בהצלחה.

6. KirkH Member

אגב עונשים, אם יש מישהו שמרוויח מהמינוי ההזוי של טוחן המסטיקים כמאמן הנבחרת (חוץ מאלרדייס עצמו, מן הסתם) - זו בלי ספק סנדרלנד שקיבלה כרטיס חופשי ליציאה מהכלא. לא משנה את מי יחתימו, הוא לא יהיה נוראי ואנטי כדורגל כמו ביג סאם.

קראתי משהו לגבי מוייס כמועמד מוביל.. נראה כמו מינוי מושלם (לשני הצדדים), הזדמנות אחרונה למוייס להוכיח שהוא עדיין זוכר איך להוציא מקבוצה את המקסימום האפשרי עם אמצעים דלים. יש בסנדרלנד שחקנים לא רעים - הבעיה שלהם לטעמי היא התפשרות בגזרת השחקנים המקומיים בה הם מתבססים על פליטים יקרים ולא איכותיים בעליל שקבוצות הצמרת מנסות להיפטר מהם.
    עדיף לקדם שחקני אקדמיה בינוניים או להחתים שחקני ליגות נמוכות עם מוטיבציה ולא להיתקע עם המיץ של הזבל של יונייטד.

Rushie אוהב/ת את זה.
  7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אגב הזבל של יונייטד-גם גיגס מוזכר כמועמד.

8. alexshw Member

מי אם לא שחקן מקומי ועוד בן 35 זה שהשאיר אותם בליגה למעשה.
    חוץ מעונת 30 השערים של פיליפס לא זכור לי שסנדרלנד הייתה במקום טוב באמצע הטבלה. גם הרבה לפני ביג סאם.

9. KirkH Member

ברור שלא, כי היא מעלה משומשים שקבוצות אחרות כבר הבינו שאין להם מקום אפילו בקצה הספסל שלהן..

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוץ מקיי שדיבר על זה בקצרה, חייב להגיד שהקיץ של סיטי אחד המוזרים. כמעט סוף יולי והם בסה״כ הביאו גונדואן פצוע ונוליטו. ביחס לסגלים שעמדו לרשות פפ בברצלונה ובאיירן מינכן, הוא מקבל באופן משמעותי פחות כישרון. וכן, שאננים שם משהו ביחס ליריבה העירונית.

11. alexshw Member

הייתי אומר שהם די הדליקו את היריבה העירונית עם המינוי של פפ. בגלל זה תחרות זה דבר טוב ואני מברך על זה שפפ הגיע לליגה בניגוד לכמה אוהדי יונייטד שממש פוחדים שהוא הולך עכשיו לקחת פה 10 אליפויות רצוף.
    צריך להפיק את המיטב מתחרות.

אם ונגר לא היה מגיע לארסנל ב - 1996 אני משוכנע שיונייטד לא הייתה זוכה בטרבל ב - 1999.

12. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

אני לא חושב ששאננים זו ההגדרה המתאימה. לפי השחקנים שמקושרים אליה, סיטי לא מתכוונת להחתים בקיץ הנוכחי הרבה ״כוכבים״ מוכחים כמו יונייטד, אלא בעיקר צעירים עם פוטנציאל לפרוץ - סאנה, סטונס, ז׳סוס, מורנו, זינצ׳נקו, רוי וכו׳.
    גונדואן ונוליטו הגיעו כבר ויש גם דיווחים על ניסיונות לקנות שחקנים בקליבר יותר גבוה (בונוצ׳י למשל), אבל לעומת הציפיות שלי לראות את סיטי עושה מהפך רציני יחסית לסגל, הם שקטים ולמרות שאנחנו רק באמצע החלון אני לא בטוח שנראה שינוי דרסטי.

13. k_700 Member

בונוצ'י לא יצא מיובה בקיץ הזה, אפשר לסיים כבר עם הסרט הזה ולחזור למי שכן יגיע---> סטונס.

בברזיל אומרים שהם הציעו 35 מיליון יורו על גבריל ז'סוס וגונבים אותו לברצלונה מתחת לאף, לא יודע כמה אפשר להסתמך על זה(אגב, זה לא גביגול, יש עוד גבריאל, הוא לא פחות מוכשר).
    אם זה יקרה זה אולי הרכש המעניין הראשון שלהם אחרי גונדוגאן.

14. KirkH Member

זה קצת מצחיק לתת ציונים לפי רעש תקשורתי.

בסך הכל, אם שמים את המאמנים בצד כי לשניהם יש כאן קרב ברמת קושי פחות או יותר זהה - יונייטד עדיין חסרה רכש של שלושה שחקני הרכב איכותיים כדי בכלל להתחיל ולסגור פערים קיימים ברמת ההרכב מול סיטי.
    הסגל של סיטי לא צריך רכישות מפוצצות כדי להכנס להגדרה של הסגל הטוב בליגה.. הם צריכים קישוטים, הם צריכים שחקנים משלימים שיוכלו להצליח בשיטה של גווארדיולה.
    למה לעשות מהפכה כשאפשר להיכנס לתהליך ולנצח תוך כדי?

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

@KirkH,

המצב של סיטי: יש שוער אוברייטד, אין בלם אחד שהוכיח שאפשר לסמוך עליו, אין מגן תוקף ברמה גבוהה, אין קשר מרכזי (ו/או אחורי) איכותי מובהק פרט לגונדואן פצוע, אין תחרות מספיק טובה לסילבה ואגוארו שאתה יודע שאם לא יקרה משהו מיוחד אתה תצטרך בשבילם גיבויים איכותיים.

הם צריכים יותר משחקנים משלימים. הם צריכים שחקנים שיוכלו לקחת אותם צעד נוסף קדימה בשיטה של פפ. אני מעריך שבמילא הם יהיו קבוצה יותר טובה תחתיו, אבל כך אפשר גם להגיד על יונייטד של מוריניו שצפויה לסיים את הקיץ עם 4 שחקני הרכב מאוד משמעותיים.

נכון לעכשיו - על הנייר - מצב הסגל של יונייטד בהחלט יותר טוב לטעמי. השאלה גם איך זה יתחבר.

אני לא אומר עכשיו לעשות ניקוי אורוות ולבצע מהפכה בקיץ אחד - אבל לשם הכיוון צריך להיות - גם אם בהדרגתיות. אני כן חושב שלכמה שחקנים אין מקום בפרויקט של סיטי, ואני כן ציפיתי לראות החתמות נקודתיות חשובות שיראו על התאמה לשיטה של פפ (ע״ע אלבס ופיקה בקיץ ה-1 בברצלונה). גונדואן זו התחלה טובה, אבל הוא פצוע ובאופן כללי נמצא בסימן שאלה גדול. מעבר אליו ציפיתי לראות שחקני הגנה יותר טכנים שגם יוכלו לתרום לצד ההתקפי של המשחק, קשר דומיננטי נוסף מלבד גונדואן וגם חלוץ יותר טוב מבוני שיוכל לשחק לצד אגוארו או במקומו במידת הצורך*.

יכול להיות שפפ בונה גם על כישרון מהאקדמיה (ע״ע בוסקטס ופדרו), באמת שאין לי מושג. מהמעט שיצא לרובנו לראות בעונה שעברה אינהצ׳ו נראה כמו כישרון מעניין שצריך לקבל יותר דק׳, אבל מעבר אליו אני לא מכיר את החבר׳ה הצעירים שם או את אלה שהוא מעוניין בהם, לכאורה.

* - שוב, לא דווקא הכול בקיץ הזה, אבל לפחות למשהו מהדברים הללו. כמובן, יכול להיות שזה עוד יקרה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/7/16
    Die Werkself, Uli Hoeness ו-Mellow29 אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.