דיון שאר הקבוצות בפרמיירליג 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏8/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

אין מה לדבר בכלל, הסגל שלנו בכל עמדה כמעט עדיף על של סיטי ועם גם הרבה יותר עומק ורעננות לדעתי.

הסגל שלהם מלא אוברייטדים, כאלה שעברו מזמן את השיא, שובע ומחליפים שהם לא באמת ברמה.

ומאחורה השוער הכי בינוני בכל החלק העליון של הטבלה.

2. KirkH Member

רעננות ופוטנציאל זה לא אותו דבר.

3. JohnTerry26 Member

אני לא מסכים שיונייטד עדיפה בכל עמדה כמעט, בטח שלא ברמת ההרכב. אבל זה כמובן סובייקטיבי, ולא לגמרי חשוב כשהעונה לא התחילה ואנחנו לא רואים מה קורה על המגרש.

לוקח את אגוארו על זלאטן (נכון הוא לא כשיר תמיד, אבל זלאטן מגיע לליגה חדשה בגיל מבוגר).

לוקח את הבלמים של סיטי. אוטמנדי בעונתו השניה באנגליה, קומפאני כשהוא בריא ובטח גם סטונס, לעומת בלם צעיר וחסר ניסיון מספרד וסמולינג.

קישור מרכזי זה קצת מסובך, תלוי באיזה מערך מוריניו ישחק עם פוגבה. אבל אם גונדוגאן בריא אני לוקח את של סיטי איתו ופרננדיניו.

שוער, מגנים - יונייטד בפער.

קישור התקפי - יונייטד בקצת. אבל ההבדל הוא שההתקפה של סיטי כבר הראתה שהיא יכולה להיות מסוכנת ולשחק מהר וקבוצתי, ההתקפה של יונייטד חדשה לגמרי כמעט.

לא שזה באמת משנה, זה בסה״כ מלחמה על מקומות 2-3.

oranfu, Gianzola ו-owen11111 אוהבים את זה.
  4. k_700 Member

נכון- לכן גם רעננות וגם פוטנציאל, בשני אלה הסגל שלנו עולה על שלהם(לדעתי בגדול).

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

נשמע לי כמו תיאור מדויק להפליא של הסגל שלכם. אולי אני טועה, הזמן יגיד.

עד שמתחילה העונה ורואים את הדברים על הדשא, הכל עניין של פרספקטיבה. לא הייתי רץ להכריז ש"אין על מה לדבר בכלל".

owen11111 אוהב/ת את זה.
  6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

סטיב ברוס עוזב את האל. האם זה לטובת הנבחרת (אלרדייס הומלץ ע"י ועדת האיתור אבל עוד לא מונה רשמית)?

7. k_700 Member

כתבתי עדיפה בכל עמדה כמעט.
    נכון שהמילה כמעט הופכת את זה לניתוח סובייקטיבי מאוד. גם אני מעדיף את אגוורו על זלאטאן אבל אם נניח קיים איזשהו פער לטובתם בחוד, עד כמה הפער הזה גדול אם בכלל?(כשמתחשבים בזה שאין להם חלוץ מחליף, יש להם את אגוורו למינוס 20 משחקים לפחות בעונה ולנו יש את זלאטאן שאני כל הזמן שומע שהוא טופ 5 בעולם).
    אגוורו שווה 30 שערים במצב שלו בכל עונה, אבל כמה זה בכלל עזר להם? הינה הם סיימו עם אותו מספר נקודות כמו הקבוצה שהחלוץ הבכיר שלה כבש 6 שערי ליגה בעונה שעברה.

הפער בין השוערים הוא עצום, לא סתם פער, לדעתי שובר שיווין אפילו.
    בזמן שהארט כבר 3 שנים עולה להם בנקודות, מכניס את כל ההגנה לפאניקה, דה חאה הוא בערך הסיבה שיונייטד הייתה קרובה אליהם כל כך.

מרכז ההגנה? סלח לי אבל זה קשקוש. אפשר להגיד כל דבר ולהאחז שזו דיעה וכו וכו וכו.
    אבל על מה אפשר באמת בהגיד שקומפארני עדיף על סמולינג בשנה וחצי האחרונות? גם כשקומפאני כשיר הוא לא נותן לך יותר מ-5 משחקים טובים בעונה. סמולינג- כבר ציינתי את זה בדיון האחרון עליו, עם כל הביקורות והתדמית הוא לא באמת נתן יותר מ5 משחקים רעים בעונה שלמה(וכל זה כשכל שאר הבעיות של יונייטד נמצאות לידו).
    סטונס? אפילו רמה מתחת למה שקומפאני הראה. ראיתי 85 אחוז מהמשחקים של אברטון בעונה האחרונה, לא זוכר משחק אחד שהוא השרה שקט, לא נראה לחוץ, קלאמזי. נכון הוא צעיר וכשאתה גם צעיר וגם אנגלי אז ידברו על הפוטנציאל שלך עד שלא תהיה צעיר יותר.
    אבל אני לא מוצא במה יש להעדיף אותו על סמולינג או אפילו על ביילי(אז רגע, מעדיפים אותו כי ביילי לא "מכיר" את הליגה האנגלית? מה עוזר לי שיש בלם שמכיר את הליגה האנגלית אם הוא לא נותן רצף של שני משחקים טובים בליגה הזאת?? זה כמו טיעון שיכול להצדיק את לוקאס לייבה על פני קשרים שמגיעים מחוץ לאנגליה).

קישור מרכזי- לדעתי עם פוגבה ובחירה נכונה(נניח הררה ושניידרליין/מאטווידי) גם כאן צריך להיות פער לא קטן לטובתנו, בטח כשזוכרים שגונדואגאן בכלל לא יהיה כשיר לתחילת העונה ולך תבנה על השרירים שלו.
    (כמובן שזה בהנחה שפוגבה מגיע).

קישור התקפי- די מסכים.
    מגנים? לא לוקח אף מגן מאצליהם גם כמחליפים למחליפים שלנו.

ברור שאנחנו עוד לא באוגוסט והפרצוף של כל סגל יכול להשתנות ב180 מעלות.
    כרגע אני רואה פער די גדול על הנייר לטובתנו.

8. k_700 Member

תלוי איפה? מרכז הקישור? צודק- שוונשטייגר, קאריק, רוני, פלאיני.

אבל הקטע שבקלות ההחתמות הקרובות יכולות לסדר מצב שאף אחד מהם לא יראה דשא.
    כלומר, פוגבה יתפוס מקום של באנקר ליד קשר אחורי, שניידרליין+ קשר אחורי נוסף שאומרים שיגיע צריך למנוע מקאריק להכנס למקום הזה.
    רוני- אנחנו יודעים שמוריניו אמר שלא יתקרב לתפקיד הזה.

שוונשטייגר מקושר לבשיקטאש ככה שיש תקווה שיעזוב ופלאיני זו הבעיה היחידה כי נראה שמוריניו איכשהו מסמפט את הפיזיות שהוא נותן אבל קשה לי להאמין שזה שחקן שהולך לתפוס אצלו מקום בהרכב.
    ככה שיצא שפרט לרוני, הוטרנים האלה לא אמורים באמת להיות בתפקיד משמעותי ברמת ההרכב(או בכלל להשאר בסגל).
    וזה לא המצב אצל סיטי.
    שם יאיא טורה- אתה באמת רואה אותו על תקן פלאיני בסגל שלהם אם ישאר?
    קומפאני?
    סילבה? המגנים שלהם?
    הינה כמה שמות שיכולים להיות שחקני הרכב משמעותיים מאוד והם עונים על ההגדרות שתיארתי.

9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מדבר על החתמות קרובות, אם החלטת שפוגבה ומאטווידי הם כבר שחקנים שלכם אז זה משהו אחר.
    רוני סוס מת, שים אותו בקישור או בתור חלוץ זה לא באמת משנה, חוץ מפנדלים הוא כבר לא תורם כלום ואני לא זוכר מתי בפעם האחרונה ראיתי אותו משחק ומביא יותר תועלת מנזק, ועדיין זה שחקן שסביר להניח שאיכשהוא ישתחל להרכב, לפחות בהתחלה.
    זלאטן - אני לא בטוח שמדובר בשובר שוויון שאתם אולי חושבים שזה, הבחור עוד כמה חודשים בן 34 ונכנס לאופרה אחרת לגמרי ממה שחווה בשנים האחרונות. אין לי ספק שהוא ייתן את הגולים שלו, אבל יש לי ספק גדול שהוא יהפוך את הפרמיירליג לכלבה שלו כמו שעשה בצרפת.

אוברייטדים - מילה קצת קשה, אבל אני מכניס לפה שחקנים כמו שואו, הררה, דפאיי. עד לפני שנה בכיף הייתי זורק לפה גם את סמולינג, אבל הוא באמת אחרי עונה אישית טובה מאוד (לא יודע אם הוא הבלם הכי טוב בפרמיירליג כמו שאתה טוען, אבל אם כן אז זו תעודת עניות לפרמיירליג יותר מאשר שבח גדול לסמולינג). שחקנים טובים (במקרה של דפאיי, כשבא לו להיות) שיש לי הרגשה שמעריכים אותם יתר על המידה. לפחות אנחנו כבר לא שומעים שלדפאיי יש את כל הנתונים להיות הכריסטיאנו רונאלדו הבא. ומה עושה יאנוזיי בימים אלה?

מחליפים שהם לא ברמה - הסגל שלכם מלא בכאלה. ג'ונס, רוחו, יאנג, ולנסיה, פלאיני. מתחביבייך להגיד לנו כמה הסגל של ליברפול הוא בינוני (ואני אפילו מסכים איתך לפעמים), אז תרשה לי להגיד לך שאלה שחקנים שלא הייתי לוקח כדי לשבת ביציע אצלנו. מה זה אומר עליהם?

גם לסגל של סיטי יש את הבעיות שלו. גם לכם.

10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

https://scontent.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13734966_1356234034390714_281237835253765525_o.Xxx

מי שרוצה כסף קל-הימור בטוח שסנדרלנד תנצח לפחות אחד מהמשחקים נגד יונייטד וקמפיין ה"היו צריכים לתת לו עוד זמן" יחזור לסיבוב נוסף.

11. alexshw Member

לא באולד טרפורד :)

יש מצב לאיזה הצעה על פלאיני?

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש סיבה שעדיין לא הסתערו עליו?

golding אוהב/ת את זה.
  13. Roma מנהלים

זה רק אני או שהוא מזכיר במעט את אריאן רובן? גול טיפוסי של ההולנדי.

אלעד אוהב/ת את זה.
  14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגמרי מסכים. זה הדבר הראשון שעלה לי לראש שראיתי את השער.

אין לו מקום בהרכב של ריאל/ברצלונה, אבל אני כן חושב שהוא יכול להגיע להרכב של פ.ס.ז׳/באיירן. אם לא, הוא יותר מיכול לשדרג את עצמו באחת הגדולות של אנגליה. אני לא יודע מה מפחיד יותר: א) שת״פ שלו עם הזאר. ב) שת״פ שלו עם מיקיטריאן. ג) שת״פ שלו עם קד״ב.

בכל מקרה, ביינתיים ראניירי דיי מתעקש שהתקשורת מבלבלת את הביצים והשחקן ״שמח/מרוצה/וואטאבר״ בלסטר.

נערך לאחרונה ב: ‏24/7/16
  15. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

השת״פ עם האזרד מעמיד לי

Sent from my iPhone using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.