דיון שאר הקבוצות בפרמיירליג 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. golding מנהלים

מה חבל? הוא מספק חומר לספקולצית המאמנים היומית שלך.

לגבי וולש - גוגל!

2. Mellow29 Kopite

מוכן להישבע שהיו פה כמה אוהדי ליברפול שטענו במהלך הקיץ שהיו לוקחים את ה"אמביציה" של אברטון בשתי ידיים על פני הקיץ שלנו.

סאלח אחד שווה יותר מכל שלישיית הצבים שלהם.

3. k_700 Member

היה גם אחד שזלזל בסגלים של לסטר, סאותהמפטון, פאלאס, ווסטהאם וכאילו אברטון בנו אימפריה ב150 מיליון.

עם כל הבעיות של הקבוצות הנל, אני לוקח את הסגלים שלהם עם עודף של 150 מיל׳ בבנק על הפשעים נגד האנושות שצ׳או׳סקו ביצע באברטון בקיץ האחרון.

4. oranfu Member

אני קינאתי באמביציה של אברטון. הם עשו קיץ מגוחך מבחינת איכות אבל הם הוציאו יותר כסף מליברפול. הם נכשלו אבל לפחות באמת באמת ניסו לעשות קיץ גדול, אצלנו בעיקר דיברו.

5. Andrei Kanchelskis Member

פ
    בהחלט חבל כי הכדורגל שקומאן הנהיג בסאות'המפטון ובאברטון בעונה שעברה היה מהיפים בליגה. חבל מאוד שעונה גרועה צפויה של אברטון תוריד הרבה ממניותיו ותאלץ אותו שוב להמציא את עצמו מחדש, ב-2011 כזכור הוא נאלץ אחרי שנה וחצי בבית ללכת לפיינורד שהייתה במשבר מקצועי וכלכלי קשה ומשם והלאה הוא רק פרח עד לבואו לפרמיירליג אבל אני ספק אם תהיה לו את ההזדמנות שוב לעבור את אותו תהליך.

6. alexshw Member

7. alexshw Member

בווסט האם סימונה זאזה נראה כמו יניב קטן, בולנסיה הוא לא מפסיק לכבוש, כולל שלושער תוך 8 דקות בלבד היום.

8. alexshw Member

לינדגור חתם בברנלי

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוזר, לא נתקלתי בידיעה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  10. Raulito Madridista

הכתבה עדיין לא ברשת אבל מי שיש לו 'ידיעות אחרונות' בטח שם לב לכתבה הגדולה של נדב יעקובי: הורי-קיין. את רקורד הכיבושים הנפלא והעלייה המטאורית שלו אתם מכירים בעצמכם ואין טעם לחזור על זה. אני חושב שנכון לכתיבת שורות אלה הוא החלוץ מס' 1 בעולם. בכל-מקרה, שתי שאלות אחרות:
    1) די תמוה בעיני שאף קבוצה גדולה לא רדפה אחריו בקיץ. האם ויתרו מראש כי דניאל לוי ידוע כבונקר? אגב, זה לא שמתעלמים מקיין, מניח שכולם מודעים ליכולת שלו, אבל אני סתם תוהה מהן האופציות, אם בכלל. ריאל חתמה עם בנזמה קבע; פריס לא תשתולל; קשה לי לראות אותו עובר לקבוצה אנגלית אחרת, נניח סיטי שלא זקוקה לו, וגם צ'לסי ויונייטד רכשו חלוצים טובים בהרבה כסף; הוא לא הסגנון של בארסה. האם להיות 'היורש של לבאנדובסקי' בבאיירן זו האופצייה היחידה?
    2) האם אתם רואים בו שחקן שיהיה מעוניין להעביר כמעט את כל הקריירה שלו בקבוצה, אם לא כולה? נניח כמו שירר בניוקאסל? טוטנהאם בינתיים קבוצה גדולה ללא ספק שמתמודדת על אליפות אבל משהו חסר לה.

11. alexshw Member

אני חושב שיותר לכיוון שירר בניוקאסל.
    לא תמוה שאין התעניינות לגביו. אין ביקוש ל 9 כמו קיין בקבוצות העל עד כדי שירצו לשלם את מה שהתרנגולים ידרשו.
    המחיר מהווה מכשול גדול כרגע.
    אם טוטנהאם תכנס איתו לבעיה חוזית זה סיפור אחר.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. oranfu Member

הוא יעלה הרבה מאוד. מאוד. חוץ מיונייטד אני לא יכול לראות אף מועדון אחר שישקול ללכת עליו (בשקלול של מחיר וסגנון) והם רכשו עכשיו את לוקאקו. אני דיי בטוח שטוטנהאם יכולים להיות רגועים שהוא לא הולך לשום מקום בעתיד הנראה לעין.

אגב, הוא מדהים. אין בו שום דבר מיוחד אבל הוא מכונת שערים רצינית ביותר. אני בספק גדול מאוד מאוד אם מישהו האמין שהוא יתקרב בכלל לרמה כזאת, גם אחרי עונת הפריצה שלו.

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני באמת חושב שאף קבוצה בלבל הזה לא מסתכלת לכיוון שלו. הוא סקורר נהדר, אבל הוא סקורר נהדר כבר שנים והדעה שלי לא השתנתה, וגם לא נראה שהדעה של המועדונים הגדולים השתנתה. חלוץ בריאל מדריד, באיירן מינכן היום זה יותר מסקורר, איך שלא תסובב את זה. הארי קיין זה לא מחליף ללבאנדובסקי בשום מצב.

יודעים שלוי הוא בונקר? כולם יודעים מי זה לוי כבר בערך עשור, לא מאתמול, זה לא הפריע למועדונים לבוא וגם להתקפל לדרישות שלו כשהשחקן היה שווה את זה, לפחות בעיניהם (או שפשוט יש להם בור ללא סוף של כסף, וזה לא מעניין אותם). זה אף פעם לא מנע מטוטנהאם להיות מועדון שמוכר את השחקנים הטובים שלו.
    המחיר בעייתי? אני לא אמור באמת להאמין אחרי הקיץ האחרון שמחיר מרתיע את המועדונים האלה אם הם חושבים שזה שווה את זה, נכון? יש פה משהו מעבר.

לא פוסל שעוד עונה או שתיים, תבוא אחת מהמנצ'סטריות אחרי איזה עונה בינונית, עם חור בוער בכיס, ותעיף עליו איזה סכום תלת ספרתי כי למה לא. אבל באיירן, ריאל, ברצלונה? הרבה מעל התקרה שלו.

14. alexshw Member

קיין בינתיים עם צמד - מלך שערי ליגת האלופות.

עדכון: שלושער

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעולם בו בנזמה כבר משחק עשור בריאל, גם הארי קיין יכול.

ובקצב בו הוא מתפתח אני בהחלט לא רואה אותו הרחק מלבנדובסקי.

מצב נושא:
הנושא נעול.