דיון שאר הקבוצות - עונת 2019/20

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏1/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

כן אבל קאנטה תכלס שווה לפחות פי 3 ממה שקיבלו עליו. אז הם גם אכלו עקיצה.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד אחד כן, מצד שני השוק בכדורגל האנגלי עבר שינוי מטורף בשנים האחרונות, וקאנטה בזמן הזה הספיק להשיג המון עם מוניטין של "שחקן היסטורי". לעשות את מה שהוא עשה בעונה אחת עם לסטר זה משהו אחד ולהמשיך באותה פורמה לאורך שנים עם צרפת וצ'לסי זה משהו אחר.

היום קאנטה בריא לא נמכר גם בפחות מ-100 מיליון צפונה. וגם אז אני לא מוכר כי הוא שחקן פרימיום (ע"ע VVD).

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. Raulito Madridista

רוצה להזיז קצת את הנושא - טוטנהאם:
    - לא מובן לי איך ויתרו על טריפייר, נכון שהשחקן הוא זה שדחף החוצה לעזיבה אבל זה לא שיש להם מישהו טוב ממנו. הוא השחקן הכי מסוכן מאתלטיקו מפתיחת העונה לדעתי, כל כדור לרחבה הוא חצי גול. משחק האגפים של טוטנהאם לא מרשים, בטח לא בימין, לוקאס הוא לא ילד הפעלולים של פ.ס.ז' ובתקופה הטובה שלו אשתקד הוא שיחק באמצע לא מעט. הוא (טריפייר) מהיר וזה מספיק ברוב המקרים בהגנה והוא אם אגרסיבי, צ'ולו ייתן לו את הגרוש ללירה.
    - יאן ורטונחן מסיים חוזה בקיץ לדעתי, זה מרגיש שהוא יעזוב. אני מחזיק ממנו למרות שהוא מאבד את הראש לא מעט. הוא כבר בן 33, צריך לזכור, הוא לא יגיע לאף קבוצה גדולה כשחקן הרכב אם כי לצרף אותו לרוטצייה במחשבה על הטווח הקצר לדעתי זה נכס. אין לארסנל או צ'לסי בלמים ברמה שלו.
    - אחרי ההדחה מגביע הליגה, פוצ'טינו רמז שמשהו בקבוצתיות הלך לאיבוד, שחקנים חשבו על עצמם ולא ממש התאוששו מהקיץ. הוא מכוון לאריקסן כמובן גם מבלי לומר ישירות. זה ברור שאריקסן רצה לעזוב, זכותו, אבל הוא עשה את הסוויץ' לדעתי, קצב המשחק שלו תמיד זהה, הוא לא רץ מרחבה לרחבה, הוא גאון אבל קצת איטי, היה משחק שהוא עלה מהספסל, נדמה לי נגד אסטון וילה - והביא את השינוי. כך שאני לא מבין את הביקורת הזו

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

טריפייר היה בעונה הכי גרועה בקריירה שלו בעונה שעברה. בעיניי לא הייתה בעיה עם למכור אותו כמו לא להביא לו מחליף, אבל יכול להיות שבמועדון האמינו ועדיין מאמינים ב-KWP (ואני לא יכול להתווכח עם מה שאני לא רואה). אני, אגב, גם לא חושב שבאתלטיקו הוא עושה משהו מיוחד ממה שיצא לי לראת כמו העובדה שהוא הגיע לשיטת משחק שבאה להבליט עליות של מגנים בגלל הצפיפות בכל שאר המגרש.

הדבר הכי בולט בחולשה של טוטנהאם כבר תקופה ארוכה מאוד (איפשהו מאמצע העונה שעברה) - לא כולל הריצה המדהימה בליגת האלופות - היא שהם לא מצליחים לייצר את האגרסיביות שעל זה המשחק שלה מבוסס למעשה. זה מסתיר את האוברייטדס מאחור ותורם באופן דרמטי לעלייה בכמות המצבים שהם מגיעים בהתקפה. שפוצ'טינו מדבר על "בעיות אג'נדה" הוא קודם כל מדבר על זה, ויכול להיות שהאפס אינטנסיביות הזו באמת נובעת משחקנים שלא רוצים להיות פה, שעל הדרך אלה שהגיעו עוד לא התאקלמו (אנדומבלה, לו סלסו), או לא הפכו למה שצופה מהם (דאבינסון).

עוד דבר שצריך לציין - לפחות מבחינה התקפית - הוא ששלישיית ההתקפה הבכירה שלהם: קיין, סון ולוקאס, שיחקה אולי איזה פעם אחת ביחד מאז ינואר 2019 בגלל פציעות/היעדרויות. שוב, יש שם כל מיני תירוצים לגיטימים להסרחות נקודתיות, אבל יש גם דברים שאי אפשר להתעלם מהם.

anyway, אני חושב שהם צריכים היום ניצחון גדול על באיירן כמו אוויר לנשימה. ואני מקווה שקוטיניו יזיין אותם.

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/19
    owen11111, Scouser Tommy, oranfu ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיכמת יפה, מה עם דלה עלי?
    איפה נעלם השחקן הנהדר של לפני 3-4 שנים?
    מישהו מבין מה קרה לו?

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. cheddar Member

טריפייר לא היה שוקינג חוץ מהשער עצמי מול צ'לסי, כרגע בכל מקרה הוא חסר

7. alexshw Member

חושב שעבר יותר למרכז השדה והוא יותר רחוק מהשער בממוצע מאותן עונות. הפכו אותו לסתם שחקן אפור.

8. Sturridge Member

ראיתי אותו מול קולצ'סטר בגביע. הבנאדם נראה לא מחובר לענף, צל של עצמו. שום פעולה לא הלכה לו. וזה במשחק נגד קבוצה מליגה רביעית.
    מצד אחד תמיד עצוב לי לראות ספורטאים שכאילו ברגע אחד איבדו הכל. מצד שני זו טוטנהאם אז שילך לעזאזל.

אני מאוד אופתע אם הוא בכלל ידרוך בנבחרת שוב.

כמובן שנגדנו הוא יתן צמד, לפחות אחד בנגיחה. כאילו יש משחק אחד בשנה שהוא נזכר להופיע.

Gianzola, oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  9. alexshw Member

גביע הליגה לא ממש מדד. זה כמו קוץ בתחת אם אתה כבר שחקן הרכב. גם בנבחרת נראה אותו פשוט חבל כששחקנים יצירתיים הופכים לאפורים. לדעתי יש פה גם אשמה של פוצי.

10. Sturridge Member

יש לו חצי שעה בליגה עד עכשיו. אם הוא עדיין במיינדסט שהוא כוכב והמפעל הזה קוץ בתחת בשבילו אז זו בעיה שלו.
    אם נראה אותו בנבחרת זה רק בגלל השם ו"ניסיון במעמדים האלה" או שטות אחרת שמאמנים אוהבים להמציא לפעמים. כרגע לא הייתי מזמן אותו גם למוקדמות. אם הוא לא יעשה מהפך העונה אני מקווה שסאות'גייט יתן מקום למישהו שבאמת מגיע לו.

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

עריכה: למחוק

12. Raulito Madridista

קשה לי להפריד ממש בין הליגה לליגת האלופות כי אני מניח שאם לא ההגעה עד לגמר הם היו עושים עוד מאמצים בליגה ולוקחים עוד כמה נקודות ולא נקלעים לשרשרת הפסדים כזו. זה לא חייב להיות בבחירת ההרכב אלא אפילו משהו מנטאלי בלי שאתה יכול לעשות משהו נגד זה, טבעי בסה"כ.

לגבי טריפייר, מקבל את דעתך ואני מניח שראית אותו יותר ממני, אבל לפחות ברמת הבישולים לא היה הבדל גדול, בעונה ממוצעת יש לו שבעה בערך ואשתקד - חמישה. מגנים תוקפים זה כלי גדול בכל קבוצה גדולה, מי כמו אוהד ריאל מדריד יודע (מרסלו כבר שנים שחקן ההתקפה השני הכי טוב שלנו), אבל לא רק אצלינו - ברצלונה, ליברפול אשתקד, באיירן מינכן.

על חוליית ההתקפה, זה בטח נובע ממזל רע וזה משמעותי אבל אסור לשכוח שלוקאס מורה ניצל את ההיעדרות של קיין וכבש את השלושער. וגם סון נתן משחק גדול נגד סיטי בלי שקיין שיחק. הם תמיד הסתדרו איכשהו.

לדעתי, בלי להישמע כמו איזה כתב חצר מהמירור או הסאן - פוצ'טינו די איבד את חדר ההלבשה ואני לא מצפה שמישהו יגיד את זה בתקשורת. זה לא חייב חייב להיות כמו עם מוריניו בצ'לסי בזמנו - מלחמת עולם (אגב, ב-2012/13 ריאל הגיעה לחצי גמר הצ'מפיונס וגם לגמר הגביע על חשבון ברצלונה), פשוט השחקנים כבר לא מוכנים למות למענו.
    מעניין אותי אם הארי קיין יקשיב לכל ההמלצות האלה של ריו פרדיננד לעזוב, יש לו המון כבוד לטוטנהאם וכמובן שהוא מחזיק בחוזה, אבל חבל עליו ומסקרן באותה מידה לראות אותו בקבוצה אחרת. והלוואי ואני טועה, על הנייר ראיתי בה את הקבוצה השלישית בטיבה באנגליה.

13. Ori8 Member

אחת התעלומות הגדולות השחקן הזה.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  14. oranfu Member

הוא עדיין צעיר, אבל צריך לשאול אם העונה הגדולה ההיא שלו לא היתה היוצאת דופן בקריירה. כזאת שהכל פשוט הלך לו.
    גם לראמזי, שחקן טוב באופן כללי אבל לא משהו מיוחד, היתה עונה אחת אדירה.

אני עדיין לא הייתי גומר את הסיפור שלו. אולי הוא פשוט צריך שינוי אווירה\מאמן חדש. השאלה אם יש איזה מועדון שייקח את ההימור היקר מאוד הזה.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אורן בדיון על צעירים: "20-23 זה לא צעיר".

אורן בדיון על דלה עלי בן ה-23: "הוא עדיין צעיר".

https://66.media.tumblr.com/2d46dcee831fd23f7cb2a4499a6a4a68/tumblr_opajfn4MYJ1qesncyo4_500.Xxx

מצב נושא:
הנושא נעול.