דיון שאר הקבוצות - עונת 2020/21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏6/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוטנהאם לא תתאושש ממוריניו לדעתי. זה עד כמה העבודה שהוא עושה שם איומה. אם ביונייטד יש תקציב להפוך מהר את מה שעשה שם בסגל, וגם הצליחו למנוע ממנו מלגרום לכשרונות גדולים לעזוב (בקושי) - בטוטנהאם הכיוון פה הוא חמור מאוד. להביא הויברג, דוהרטי, לרצות את פאקינג לינגארד, תוך כדי לדחוק את דלה עלי החוצה... הזייה. לא שאני חושב שעלי הוא קדוש פה, ונראה שיש לו בעיה מנטלית כלשהי, אבל מאמן טוב צריך להוציא מהשחקנים שלו את הטוב ביותר. מוריניו עושה בדיוק ההיפך.

oranfu ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  2. Scouser Member

מהדוקו על הספרס עונה שעברה די ברור שמוריניו חושב שעלי עצלן. כמובן שהוא משבח שם נגרים כמו דייר והארי ווינקס, אין פלא שהם הבאנקרים שלו.
    כמה קשה לבנות קבוצה וכמה קל לחרב אותה.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

golding אוהב/ת את זה.
  3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי עוד האמת, מניח ששווה צפייה.

ומה שכתבת פה זאת בדיוק הנקודה, יש לך שחקן עם ערימות של כשרון ויכולת, אבל עצלן (נניח שזה באמת המצב ולא רק מוריניו חושב ככה). תרים אותו, תנסה להוציא ממנו יותר. אצל מוריניו הגישה זה תדרוך על הבנאדם עד שהוא ישיב מלחמה, זה התאים לניינטיז ולתחילת שנות ה2000, היום זה פשוט לא עובד ככה.

Sir Alex Ferguson ו-Clichy אוהבים את זה.
  4. alexshw Member

גם בתקופה המדוברת היה חשוב לנהוג בגישות שונות לשחקנים. מי אם לא קנטונה דוגמא הכי טובה לכך.

לא מצדיק את מוריניו אבל אלי הפסיק להתקדם מזמן. אולי פוצי אשם שהוריד אותו עמוק מדי.
    אולי בקבוצה שישחק קשר קדמי הוא יחזור לעצמו.
    יש מצב שהוא אוברייטד ופשוט שחקן פרמייר ליג בינוני היום. כמובן שלינגרד נחות ממנו. לינגרד דייג.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

5. Clichy COYG

בול מה שסקאוזר אמר. גם אני חושב שעלי אוברייטד אבל הכישלון הכי גדול של מוריניו (ככה לפחות זה נראה) בשנים האחרונות הוא בכלל לא טקטי - אלא לגייס את השחקנים לצאת למלחמה איתו. ובמצב כזה גם הסגל הכי טוב לא יעזור.

ואגב הדוקו על טוטנהאם, קטע ענק שכדאי לראות:

Scouser Tommy ו-golding אוהבים את זה.
  6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שאני לא באמת צריך להיות מופתע שמוריניו רוצה להביא את לינגארד, כן מאוד מופתע ונדהם אם לוי באמת ייתן יד לדבר הזה. במו ידיו מסייע לחבל ולהרוס את כל מה שהוא בנה במועדון הזה בעשור הקודם. פשעים נגד האנושות. טוטנהאם עדיין במצב שממנו היא יכולה לחזור להיות תחרותית די מהר, כל יום של מוריניו שם וכל החלטה כזאת שמאפשרים לו לקבל מקרבים את היום שבו זה כבר לא יהיה נכון.

וכן, דלה עלי הוא סוג של כלום היום. אבל לינגארד? אחרי שהבאת כבר את הוייברג הזה, מה הלאה ברכבת הנגרים? ואיזה עוד נזקים יותר גדולים מדלה עלי הוא יעשה? מבין שבסופו של דבר מינית מנג'ר אז תן לו את השחקנים שהוא רוצה ותן לו לעבוד, אבל זה כואב לראות את זה.

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לו בעיה מנטלית, ציינתי את זה, זה ברור לגמרי. אני פשוט מצפה ממאמן שיהיה פרגמטי בגישה שלו, כמו שאתה אומר. לא יודע אם זה עצלנות, או בכלל דיכאון, לך תדע. כך או כך אני מאוד מאוד בספק שהגישה של מוריניו תעבוד במקרה הזה.

זה מעולה כי זה מראה את אחד הדברים שאני חושב על הגישה של מוריניו. ברור שמותר להיות מתוסכלים אחד מהשני, אבל הקפטן שלך לא צריך להתנהג ככה לדעתי, בטח ובטח מחוץ לחדר ההלבשה (זה שבפנים יש מצלמות זה בכלל הזייה בעיניי אבל זה דיון אחר). ממה שאני מבין פה הוא כאילו אומר לסון תפסיק להיות ילד קטן, אבל לוריס פה הוא זה שמגזים בענק בתגובה שלו וניגש לסון בצורה ממש של מכות. יש לצעוק ולכעוס, ויש להתחיל ביף עם חבר שלך לקבוצה במחצית של משחק ברמה שצריך להפריד ביניכם.

8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכל יוצא עכשיו. זה אשכרה קורה. וולקם ג'סי לינגרד.

9. Don Antonio Member

למישהו יש ספק שהבא בתור יהיה קיין בסוף העונה ? אחרי המשחק היום הוא רץ לחנות ספרים הקרובה וקונה מילון אנגלי-ספרדי.

10. alexshw Member

קודם שיוריד קצת את משקלו.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף פעם לא הבנתי איך הגיע לברצלונה. אני לא בטוח שהוא גם ברמה של וולבס.

12. Clichy COYG

אל תדאג, כנראה שבתמורה מנדש ירוויח מזה חוזה בברצלונה לאחד מהלקוחות שלו.

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מן הסתם אין כאן שום אסטרטגיה מקצועית. הכול קומבינות במכונת מזומנים של מנדש.

על כל חוזה שמסדרים לקליינטים הבינוניים שלו, הוא ידאג - בנקודת זמן כלשהיא - להביא גם שחקן מוכשר יותר.

14. AS R Member

מדברים על 40 מיליון תמורת סמדו. הזיה. גם בשליש מחיר לא הייתי מביא אותו. עדיף כבר לחפש עוד איזה וונדרקיד כמו שהם עשו הקיץ.

אלעד ו-Walkon אוהבים את זה.
  15. oranfu Member

מה שמוריניו וטוטנהאם עושים זה דומה ללקחת את יונייטד במנג'ר, למכור את כל השחקנים שלהם, לקלל את כולם ולהשאיר את הסגל בלי כסף ובלי שחקנים בשביל שיירקבו בליגות נמוכות (כן, גם במנג'ר ובכל פלטפורמה אפשרית - שימותו).

30 מיליון על לינגארד??? מה זה?
    ועוד אמרו שאנחנו שדדנו את בורנמות' כשלקחנו מהם 19 מיליון על סולנקי.

מצב נושא:
הנושא נעול.