דיון שאר קבוצות פרמייר ליג - 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏24/7/18.

1. oranfu Member

לא מבין את ההיגיון שלך.

רונאלדו זה "מניה בטוחה".
    היגוואין זה "החלוץ המוביל בליגה ששיחק ביריבה ישירה".
    אז למה אני לא יכול להגיד גם "סאנצ'ו זה שחקן טופ5 בעולם" ואז המחיר שלו (או הכדאיות של העיסקה) מסתדר?

תקרת ה100 מיליון נפרצה. ברגע שיש מועדונים שחצו את הרוביקון בהיבט הזה זה לא ייעלם.
    גם אם זה הכל בגלל ניימאר (מה שבפירוש לא נכון) אז מה בדיוק מונע ממך להאמין שיהיו עוד עיסקאות כאלה בשנים הקרובות?
    יונייטד יכולה לשים 180 מיליון על בייל בקיץ.
    סיטי יכולה לשים 250 מיליון על אמבפה.
    פריז יכולה לשים 180 על דיבאלה.
    ריאל יכולה לשים 200 מיליון על סלאח.

זה נראה לך הזוי? נראה לי יותר הזוי שלא נראה העברות כאלה בשנים הקרובות, בטח ובטח כשיונייטד נואשת לחזור לקדמת הבמה, ריאל צריכה לבנות קבוצה (ומחליף לרונאלדו) וקשה לחלק לחשוב על זה אולי אבל גם ברצלונה צריכה כבר להתחיל להכין תוכנית ליום שמסי יתחיל לרדת ביכולת.

k_700 אוהב/ת את זה.
  2. k_700 Member

במשך כמה הודעות הוא חוזר על זה שצריך ממש צירוף של נסיבות שיסתדרו כדי שמועדון באמת יגיע לסכום הזה.

תלך 6 שנים אחורה והיו אומרים את זה על העברות של 50 מליון.

לא צריך יותר מעונת פריצה אירופאית, כמה הופעות טובות בליגת אלופות בקבוצה טובה, ריצה יפה בליגה חזקה וחוזה ארוך כדי להגיע לסכומים האלה.

יהיו מי שישלמו.
    קבוצות העלית מזמן לא מסתכלות על כמות ההכנסות השנתיות כדי באמת לשבור את השוק או לא על שחקןן מספיק טוב שירצה להגיע אליהן.

נסיבות מספיק טובות יכולות להתקיים גם בחצי עונה.
    אני יכול לבנות לך מעכשיו אחלה תרחישים שיוכלו להפוך את סאנצ׳ו לעדיפות ראשונה לבאיירן, לריאל, ליובה ולמנצ׳סטר יונייטד.
    אם צ׳לסי מאבדת את האזרד תוסיף גם אותה לאוסף.

נערך לאחרונה ב: ‏14/1/19
    oranfu אוהב/ת את זה.
  3. סמואל אטו Member

אתה יכול, סביר להניח שהמועדונים הגדולים בעולם לא יהיו שותפים לדעה הזו.

יכול. הכל יכול להיות.
    יכול להיות שמחר ג'יידון סאנצ'ו בכלל יפרוש מכדורגל. יכול להיות שאופ"א תחליט שמעכשיו אין יותר רכישה של שחקנים, רק טריידים. יכול להיות שתנחת מחר חללית על כדו"א.
    עכשיו שכיסינו את מה שיכול לקרות, אפשר לחזור להתעסק במה שסביר שיקרה.
    ולא, כנראה שזה לא סביר שסיטי תקנה את מבאפה ב-250 מיליון יורו.
    לעומת זאת סביר מאוד ש-100 מיליון זה עדיין סכום שמרתיע לא מעט מועדונים מאחר ועובדתית הוא נפרץ מעט מאוד פעמים(ארבעה פעמים בחצי שנה כתוצאה מסטיית תקן משוגעת).

כבר קנו שלושה שחקנים ליום שאחרי.

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הטענה היא שזאת לא סטיית תקן כזאת משוגעת כבר. ליברפול וצ'לסי מוציאות 65-75 מיליון פאונד על שוערים, בלמים, קיצוני צעיר שישב על הספסל חצי מהעונה עד כה בדורטמונד... בעשירייה הפותחת של ההעברות היקרות בהיסטוריה - 6 העברות מהשנתיים האחרונות.
    המחירים עלו בצורה דרסטית בשנה וחצי-שנתיים האלה מאז שההעברה של ניימאר הייתה באוויר, והגיוני לגמרי שגם בקיץ הבא אחת הגדולות תשבור את הבנק ותחצה את קו ה-100 מיליון על מישהו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. k_700 Member

מה זה הגיוני?
    יש לך בכלל ספק שבקיץ יהיו העברות(לא העברה) של 100 מליון וצפונה?

קיין מתומחר ב250 מליון פאונד וזה לפני שלקחת בחשבון את הנשמה שלוי הולך להוציא לך.

האזרד אם יעבור עם רגל אחת כשירה זה יהיה ביותר מ100 מליון.

קשה לי לחשוב שגם על פוגבה אם ממש ידחוף למעבר נקבל פחות מזה.

שחקני התקפה טובים עם נסיון, איכות, חוזה וביקוש יעברו ב100 לפחות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. סמואל אטו Member

הזארד וקיין הם שחקני פרימיום.
    לא אתפלא אם ילכו בסכומים של 100-150 מיליון יורו(250 זה הגזמה).
    אני לא חושב שסאנצ'ו מוערך בצורה דומה.

7. k_700 Member

אין שום סרט שקיין עובר ב100-150 מליון יורו.
    זה הסכום שיכולת אולי להתחיל לדבר עם לוי על השחקן הזה ב2015.
    הבן אדם חתום עד 2024 על 200 אלף פאונד לשבוע, לוי לא משלם סכומים כאלה בשביל למכור את הטאלנט מרקטינג הכי גדול של הכדורגל האנגלי במחיר זוטות של 100 מליון אירו(יעני מוראטה עם קצת עודף).

אתה לא מבין כנראה עם מי יש לך עסק אם אתה חושב שלוי בכלל מרים את השפופרת בשביל הסכום הזה.
    משא ומתן עם לוי מתחיל מהסכום היפה שנקוב זה מכבר בתקשורת או שפשוט אין על מה לדבר.
    ככה זה תמיד היה וככה זה תמיד יהיה.
    זו נקודת המוצא.

וזה נחמד, דווקא השבוע התייחסו לזה בתקשורת הספרדית כשאמרו שריאל מדריד מסמנת אותו חזק והסכום- 250 מליון אירו.

קח אחת יפה מיוני 17 כדי שתבין שאנחנו חיים כבר על ספקטורם אחר של סכומים (שים לב, לטרמינולוגיה שלוי משגר לאחד מהשופרים שלו בתקשורת, מאוד חשוב לשים לב לזה כשאתה רוצה להבין מתי זה לוי מדבר מגרונם של העיתונאים)-
    Manchester United keen on Harry Kane but Tottenham won't sell star striker they value at close to £200m | The Independent

"
    Tottenham would not countenance the sale of their most-prized asset regardless, but to do so for £100m several years after selling Gareth Bale for £86m is a laughable notion, given the inflation in the transfer market. Interestingly, some of the troubles of Bale's time in the Spanish capital have put Real Madrid off Kane a little, though they too have watched him and appreciate his talents.

Daniel Levy has a reputation as an unforgiving negotiator, one of the toughest in football, and any deal for Kane would not only need to be a world-record fee but closer to £200m than £100m."

אתה יודע, אתה לא מפחיד את לוי בזה שהמחיר גבוה לך מדי ואתה לא תרצה לשלם...
    הזמן משחק רק לטובתו במקרה הזה, לא תבוא ב2017? תגיע ב2019 והמחיר יהיה רק יותר גבוה.

האזרד זה סיפור אחר, יש לו חוזה עד לסוף השנה הבאה.
    אם הם לא סוגרים איתו הם יעבירו אותו בסכום נמוך בהרבה מהשווי שלו בשוק ועדיין אני מאמין שהקבוצה שממש תרצה אותו תשלם לפני וזה יהיה משהו באיזור ה75-80 מליון פאונד.

עם חוזה ארוך יותר צ'לסי בלי להתאמץ מוציאה עליו עסקה של קוטיניו.
    אנחנו מדברים על המועדון שזרק לפני די הרבה זמן את אוסקר באיזה 60 מליון פאונד לסין ואת ראמירז ב66 מליון פאונד לסין.

סאנצ'ו עוד לא שחקן פרימיום, אבל דברים נזילים מאוד בכדורגל העולמי.
    עוד חצי שנה כמו הראשונה ועוד כמה הצגות באלופות והוא כבר לא רק השחקן הכי טוב בגרמניה, או מועמד מוביל, הוא בטופ של הכדורגל האירופאי.

אם אני לא טועה הקבוצה שלך בעצמה שילמה סכום פרימיום על שחקן לא פרימיום מאותה קבוצה.
    אם יש משהו שלמדתי כאוהד, זה שתמיד תטיל ספק ביכולת של מקבלי ההחלטות בקבוצה שלך לא לחזור על אותה טעות פעמיים(למרות שלסאנצ'ו לדעתי תקרה גבוהה משל דמבאלה).
    זה קשה לפעמים אבל תנסה.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

דמבלה לא עבר לברצלונה אחרי עונה אחת בדורטמונד עבור 105 מיליון יורו פלוס 30 מיליון יורו בבונוסים מובטחים ו-13 מיליון יורו בבונוסים תלויי הצלחות?
    ומאז השוק רק עלה...

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. סמואל אטו Member

ברור לי שהקבוצות ידרשו סכומים גדולים, זה לא משהו חדש זה חלק ממו"מ. מצד שני, אף אחד לא מבטיח שזה הסכום שתקבל.
    דניאל לוי רוצה 200-250 מיליון? זה לא אומר הרבה. השאלה היא כמה רוצים את קיין וכמה כסף יש להוציא עליו.
    להוציא 200 על ניימאר? הגיוני, הוא אייקון.
    הארי קיין? חסרים חלוצים צעירים עם פוטנציאל דומה ברבע מחיר?

אני האחרון שצריך להגיד לו להטיל ספק בהחלטות של מנהלי הקבוצה(הם אידיוטים גמורים), אבל גם בשיגעון יש קצת היגיון, ובארסה לא תלך להביא עוד קיצוני ב-100 מיליון ומעלה כשהעמדה הזו כבר מכוסה מכל הכיוונים(ועוד בזמן שהעמדות האחרות מתפוררות).

10. סמואל אטו Member

תקרא את המשפט הראשון של ההודעה שלי שוב.

11. Coutinho10 Member

לא מדברים על דה ליכט ודה יונג באזורים של 80-90 מיליון ? סאנצ'ו יעלה יותר מהם בוודאות.
    קיי צודק, היום אולי זה באיזורים של ה 100 מיליון. אם הוא ממשיך ככה עוד עונה זה כבר יעלה כי הוא כבר לא יהיה בגדר שחקן צעיר עם פוטנציאל לכוכב אלא שחקן שאתה בונה עליו לתת לך את המספרים האלה. אמבפה אחרי חצי עונת בוגרים עלה 180 מיליון כי הוא היה נראה כמו שחקן שיהיה הטוב בתפקידו עוד כמה שנים. סאנצ'ו מבחינתי אמור להיות אחד הקיצוניים הטובים בעולם בדורו.
    אני חושב שהוא נראה הרבה יותר מוכשר מסטרלינג של אז אגב, אבל מבין את מי שיחלוק עליי. סטרלינג כשעלה לבוגרים היה נראה חלש מדי לליגה ולקה בפעולה האחרונה, סאנצ'ו כבר היום מעולה באספקט הזה מעבר לכל הדריבל והמהירות.

12. k_700 Member

פה קבור הכלב.
    אתה יוצא מנקודת הנחה שלהכנס למשא ומתן עם לוי זה להכנס לעוד משא ומתן שפעם אתה למעלה ופעם אתה למטה.

מתי היהודי הזה לא קיבל את מה שרצה במומ על שחקן? מתי הוא נאלץ "להתגמש"?

המציאות מוכיחה שב0 אחוז מהמקרים.
    כשהוא נוקב במחיר תצא נקודת שזה יהיה לפחות 20-25 אחוז יותר גבוה מהמחיר שנקב ותתפלל שזה לא יהיה אחרי הגיהנום שהוא העביר את ריאל מדריד בפעם האחרונה(לשמור על העברה הזאת קיץ שלם בשקט כדי לתת לו להשלים קנייה של 9 שחקנים לפני שבייל עובר).
    האיש טירוריסט במשא ומתן, אתה יכול להחליט שאתה לא מדבר עם טירוריסטים, גם עם זה אין לו בעיה.

13. alexshw Member

14. golding מנהלים

15. oranfu Member

או, אז תגיד שאתה לא חושב שסאנצ'ו יהיה אחד שמועדוני העל מוציאים עליו סכום כזה. אולי.
    מצד שני, עד לפני שנה לא ידעת מי זה בכלל והיום כבר, אני מניח, תסכים שכשהוא יעבור זה יהיה צפונה מ50 מיליון.

את אמבפה לא הכרת שנה לפני שעבר ב180 מיליון.

אם פוליסק, שחקן ספסל העונה בדורטמונד, עובר ב~60 מיליון כשהוא שנה וחצי מלהיות בוסמן (אפילו שנה כי יעבור רק בקיץ) אז אתה רוצה להגיד לי שאתה לא רואה תרחיש שבו מועדון אנגלי שם 100 מיליון על ילד הפלא האנגלי בן ה-19\20? אני לא יודע לגבי מועדונים לא אנגליים, אבל לבטח זה יקרוץ לאנגליות.

סטרלינג היה חלש מדי לליגה? סטרלינג שור (אני מבין שזה אולי מצחיק בהתחשב במימדים שלו). סטרלינג זה שחקן שאי אפשר להזיז מהכדור. אני אזכיר שוב שג'רארד בזמנו אמר שהשחקן היחיד שהוא מפחד להיכנס איתו לתיקול באימון זה סטרלינג.
    לקה בפעולה האחרונה ועדיין היה שחקן שברור מהרגע הראשון שנמצא בדרכו לטופ.
    סאנצ'ו עם יכולת מסירה (בעיקר) וסיומת יותר טובים, אבל סטרלינג עם מהירות כמעט חסרת תחרות והרבה יותר ורסטילי.
    ואני אגיד שוב, סטרלינג היום זה שחקן שלא עובר בפחות מ100 מיליון (אם היה עובר).