דיון שאר קבוצות פרמייר ליג - 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏24/7/18.

1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא אופתע אם העזיבה הזו של ואגנר זו מהפעמים הבודדות שזה באמת mutual consent ולא סתם חרטא. עלה ליגה עם הקבוצה הזו שלא באמת הייתה אמורה לעלות ליגה ועוד נשאר איתה בפרמיירליג בעונה שעברה שזו בכלל סנסציה, לאף אדם שפוי שם לא יכולות להיות תלונות שהם בדרך לרדת, לא רואה אף מנג'ר שיעשה שם עבודה טובה יותר. זו קבוצת צ'מפיונשיפ לכל דבר ועניין ואפילו לא צמרת צ'מפיונשיפ, אין שם כשרון ואני לא יכול בשלוף להביא שם אחד בסגל הזה שאני יכול להגיד עליו שהוא שחקן פרמיירליג לגיטימי.

די טוב לשני הצדדים. האדרספילד תביא מישהו ותקווה לנס עם איזה רצף תוצאות טובות קלאסי כשמחליפים מנג'ר, מבחינת ואגנר לא תהיה לו ירידת ליגה ברזומה. הימור לא רע לכמה קבוצות בגרמניה ובפרמיירליג, אולי אפילו בצ'מפיונשיפ אם ירצה לקחת מועדון שאפשר לעלות איתו ואשכרה גם להתבסס איתו בפרמיירליג. בהאדרספילד לא היה לזה סיכוי לקרות.

Sir Alex Ferguson ו-אלעד אוהבים את זה.
  2. Coutinho10 Member

.

זה ממש לא נכון לדעתי.
    ב 12/13 הוא לא הצליח לזוז בליגה, בחצי הראשון של 13/14 זה היה המשך ישיר, ומהמשחק מול הספרס הוא התחיל את השיפור.
    היה לו מאוד מאוד קשה בהתחלה להסתדר עם הפיזיות עד שהוא למד להשתמש בגוף שלו ולסחוט את הפאולים. אני ממש זוכר את זה, אני גם ממש זוכר שכבר פקפקתי ביכולת שלו להפוך לשחקן שאמרו שהוא יהיה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/19
  3. oranfu Member

אני מציע שתחזור לראות שוב.

נגד ספרס היתה הפריצה המשמעותית שלו (הוא גמר אותם) משחקן מבטיח לשחקן של הווה. אבל מהרגע הראשון בבוגרים זה היה ברור שהוא מיוחד.

4. Andrei Kanchelskis Member

אם אלרדייס יחליף את ואגנר אני לגמרי לא אופתע אם הם ישרדו.
    אני חושב שהאדרספילד כן הייתה יכולה להיות במצב טוב יותר עכשיו אילו ההנהלה הייתה פותחת קצת את הארנק בקיץ ונותן לואגנר כסף לשחקני חיזוק, לא ברמה כמובן של קבוצת צמרת/מרכז טבלה בליגה אבל בהחלט ברמה של קבוצה שמעוניינת לשרוד בפרמיירליג בכל מחיר. יכול להיות שהגישה שם הייתה "שאם מה ששרדנו אשתקד נשרוד גם השנה ועל הדרך נחסוך עשרות מיליוני דולרים" וזו כצפוי התבררה כגישה שגוייה מן היסוד.

5. golding מנהלים

עד סוף פברואר טוטנהאם מחוץ לטופ 4, קל.

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסדר אחי, לוי היהודון הגאון לא רצה לבזבז סתם כסף על חלוצים טובים יותר מיורנטה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. golding מנהלים

לזכותו ייאמר שסון הוא כנראה החלוץ המחליף הכי טוב בליגה, אבל גם הוא ייעדר בשבועות הקרובים.

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל הוא לא באמת חלוץ מחליף, הוא השחקן הכי טוב שם ביחד עם קיין. הוא צריך להיות באנקר בהרכב. תמיד.

DRORIKO, oranfu ו-Mellow29 אוהבים את זה.
  9. Cup of Tea Liverpool, UK

ה באבל-קופטר חוזר לפרמיירליג! ראיין באבל חותם בפולהאם. */aaa021

מעניין לראות מה הוא יכול להוסיף ונחמד לראות אותו שוב בפרמיירליג, מעלה זכרונות שהספיקו לצבור קצת אבק.

10. yakov_y YNWA

מקבלים 49 שערי ליגה ב-22 משחקים, מה נעשה ? נביא חלוץ.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כולם אומרים שההגנה הכי טובה זו ההתקפה.

12. alexshw Member

באבל יגן על שער היריבה

13. Raulito Madridista

קיין הוא השחקן היחיד בטוטנהאם שאין לו מחליף, לא יודע איך סון יהיה כחלוץ שפיץ, יורנטה לא הבקיע העונה בליגה אם אני לא טועה והוא מת ללכת וחולם על קאמבק באתלטיק בילבאו. התקופה הזו יכולה להיות קריטית ולכך מצטרף גם ההפסד למנצ'סטר יונייטד בבית - וזו שתכריע שטוטנהאם תאבד את המקום בצ'מפיונס לדעתי(יש לה יותר מדי הפסדים בבית, בלי קשר). אגב, כשהגרלת הצ'מפיונס נערכה, חשבתי שדווקא טוטנהאם תעבור: אולי הקארמה תעבוד לטובתה אחרי מה שקרה אשתקד נגד יובה כשלא היה לה מזל נגד יובה והתפספס לה, שהיא תשתפר ודורטמונד שדרסה כל מי שזזה - תדעך. אני כבר לא בטוח.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לראות את ההגנה הזאת נגד ברנלי...תקלטו ברנלי לא באמת עשו משהו במשחק, הם כרגיל העיפו לאגפים והטיסו רקטות רק שהמגנים של פולהאם הכניסו את זה פנימה.
    זאת פעם ראשונה בהיסטוריה שקבוצה כובשת 2 ומנצחת בלי לבעוט לשער בכלל.
    זאת ההגנה של פולהאם, מביך.
    והם מביאים עוד שחקן להתקפה? ההתקפה שלהם מספיקה להישארות, צריך שם מגנים דחוף.
    השיקום של באבל בקריירה שלו יפה מאוד, הוא כבר הלך לערב הסעודית ודברים כאלה אבל בטורקיה הוא השתפר, שם לא מעט גולים ולדעתי הוא טוב יותר מרוב השחקני ההתקפה של פולהאם אבל אם הם ימשיכו לקבל בראש בצד השני מה זה משנה?

סון מעולה בכל תפקיד בהתקפה, לפני שנתיים נדמה לי קיין נפצע לחודשיים, סון כבש כל משחק. הבעיה שלהם היא שהוא גם טס לאליפות אסיה ועכשיו יהיה בחוץ לחודש פלוס.

15. Andrei Kanchelskis Member

האדרספילד עשתה הכל בקיץ כדי להפוך העונה ליורדת בטוחה, פולהאם עושה הכל עכשיו כדי להבטיח את ירידתה בסיום העונה. חבל.

בין הקבוצות ניוקאסל,קרדיף,פולהאם והאדרספילד נראה שמתנהל השנה קרב מי לא רוצה להישאר בליגה, חבל שיש בפרמיירליג מועדונים שמנוהלים ככה.