דיון שאר קבוצות פרמייר ליג - 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏24/7/18.

1. owen11111 Member

לא רואה סנריו שארטטה בכלל מסתכל על כיוונם. לא כל עוד אשלי הורס כל חלקה טובה במועדון הזה.

ארטטה מקבל המון קרדיט מגורמים מתוך מנצ׳סטר סיטי וגורמים מחוץ למועדון. יש כאלה שרואים בו כיורש הטבעי של פפ בסיטי, ואני מניח שבשביל לעזוב את גן העדן של הסעודים, יצטרכו הצעה הרבה יותר אטרקטיבית מאשר להגיע ולנסות להוציא מים מסלע במועדון החולה הזה.

2. alexshw Member

לא סתם גארי מונק חזק במועמדים. אופתע אם עוד מאמן בעל שיעור קומה יסכים להגיע.
    די ברור שהשם של מוריניו מופיע רק למקרה שהם יעברו לשייחים.

3. alexshw Member

4. AS R Member

אברטון רוכשת את אנדרה גומש מברצלונה. אלוהים למה הם מתעקשים לקנות שחקנים חלשים כאלה.

5. Scouser Member

טוטנהאם גם קרובה להחתים את אנדומבלה. 62 מיליון + משתנים. העסקה הכי יקרה שלהם בהיסטוריה (מי זה עכשיו? סאנצ'ז?). רכש מעולה שיושב בול על הקבוצה.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  6. owen11111 Member

מהמעט מאוד שראיתי אותו, הוא בעיקר הזכיר לי את פוגבה: חזק מאוד, טכני מאוד, ונראה כמו גירסת ה״דור הבא״ של קשרי 50-50.

לא מכיר אותו מספיק בשביל להעריך אם הוא מתאים לכדורגל האנגלי: הקצב, הסגנון ובעיקר הדרישות האדירות שיש משחקני 50-50 בליגה הזו. אבל אם טוטהנאם החליטו להשקיע 60 מיליון יורו בו - נשמע מבטיח.

7. k_700 Member

השאלה הגדולה אם אנדומבלה בא להשתלט להם על הישור האחורי ששם יש להם חור גדול מאז העזיבה של דמבלה או שהוא בעצם סוג של בא להיות המחליף של אריקסן שזו בשורה רעה מאוד אם כן.

זה עדיין לא סגור אגב, יש מצב שזה תרגיל טוב של הסוכן שלו כדי לזרז קבוצות אחרות לקפוץ עליו.

8. orelh94 Member

יש דיבורים אצלנו שאנדומבלה אופציה ב' למצב דברים בו לא יתבהר בקרוב מה קורה בגזרת פוגבה. פרז גם ביחסים מצויינים עם החברה בליון ואפילו יצאו עם זה לתקשורת. עושה רושם שאריקסן ירד מהפרק נכון לעכשיו. אין לפרז חשק לעבור עוד קיץ מסויט, מעשה ידיו של דניאל לוי.
    חבל, הייתי שמח לראות שחקן כמו אריקסן בברנבאו. הרבה יותר ממה שהייתי שמח לראות אחד כמו פוגבה. את אנדומבלה אני לא מכיר מספיק, אבל אם הבאז סביבו ברמות כאלה, אולי הוא באמת כוכב עולה.

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שפוצ'טינו יבנה עליו לנהל משחק, אבל אין ספק שהקיץ הזה מבחינתם הוא יותר על מי הם שומרים מאשר מי יגיע. אם הם מאבדים יותר מאחד מתוך סון, אריקסן וקיין, יהיה להם קשה לשחזר את הגבהים של העונה שעברה.

ולגבי הלא סגור - מעט מאוד ידיעות בסגנון כזה שמגיעות מדי מאריציו מתבררות כלא נכונות ממה שהצלחתי לשים לב בשנתיים האחרונות...

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקיץ של טוטנהאם נראה מעניין, ובמובן מסויים מתחיל סייקל חדש. לאו דווקא כי היא הולכת על שמות נוצצים, אלא כי היא הולכת על פרופיל שחקנים שבאופן מובהק מתאים לפוצ'טינו (חומר גלם, 0 מניירות, הצרכים של הקבוצה). זה היה סימן השאלה הגדול בסוף העונה אחרי השאלות שהוא בעצמו שאל.

על הנייר טוטנהאם לא יכלו להשיג שחקן מתאים יותר כמחליף לדמבלה שגם מתאים לכדורגל של פוצ'טינו וגם אפשרי לייצר עליו אקזיט בעתיד (תהיו בטוחים שלוי חושב על זה שהוא מוציא כאלה סכומים). עם זאת, צריך לזכור שאת אותו ההייפ היה גם על דאבינסון בזמנו וזה (עוד) לא הצליח כמו שציפו, אבל שוב: על הנייר, אלה סוג ההחתמות שטוטנהאם צריכה לבצע כדי להמשיך לחזק את מעמדה כקבוצת TOP 3 בפרמיירליג.

שחקן נוסף שאמור להגיע זה ג'ק קלארק, הקיצוני בן ה-18 של לידס, שיגיע תמורת 8.5 מיליון פאונד; נראה כמו שחקן מבטיח שיכול להשתלב ברוטציה כגיבוי בטווח הקרוב (אלא אם יושאל), ומישהו שיכול להיות הרבה יותר מזה בטווח הרחוק. הסגנון שלו מזכיר את סון.

2 דברים נוספים:

1. אארונס (נוריץ') מגן התקפי סופר מבטיח. מבחינת VALUE הוא >>> ביסאקה.

2. לו סלסו אם וכאשר יגיע - מחליף לאריקסן או פליימיקר נוסף מלבד הדני? כנראה השאלה הגדולה ביותר בקיץ הזה. מצד אחד, אני לא רואה את טוטנהאם קונה ביוקר בלי למכור (רלבנטי גם לאדלרווילד וטריפייר), אבל אני לא רואה שריאל ממהרת להביא את אריקסן, ובספק אם הלה ירצה להגיע ליונייטד.

**

בחדשות אחרות: דויד סילבה הודיע שהעונה הבאה תהיה האחרונה שלו במאן סיטי. יסגור 10 שנים מדהימות.

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/19
  11. Footballover Member

שחקן מטורף האנדומבלה הזה, לדעתי הפרוספקט הכי מבטיח של ליון כיום. לגמרי שחקן של הרמות הכי גבוהות, אני חושב שהריצה של טוטנהאם באלופות תרמה למעבר הזה לא מעט.

הוא תפור על הפרמיירליג וטוטנהאם מרוויחה שחקן על, פשוט חבל שעכשיו הוא לא יזכה בכלום בחיים.

12. alexshw Member

גנק מועדון נהדר, יצר או קידם הרבה שחקנים.