דיון תקשורת - 2020/21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏26/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. robertocarlos.m Member

לא אגיד תותח אבל אורי אוזן טוב, אורי קופר מצויין, אני גם אוהב את מוטי איוניר ואסף כהן.

Jefecito אוהב/ת את זה.
  2. robertocarlos.m Member

ערן זהבי התראיין למוסף יום העצמאות של ישראל היום והנה כמה מהדברים שלו:
    על תקשורת הספורט בארץ:
    ״ קראתי ששחקנים בנבחרת אמרו עליי ככה וככה. אם אתה עיתונאי גבר, תרשום מי אמר. אל תנסה לעשות לנו סלט בחדר ההלבשה. אלה אנשים שמנסים אך ורק לפגוע בנבחרת, אנשים רעים״.
    ״אלה אנשים שאסור להם להיות כתבים כי הם מונעים מאינטרסים אישיים. הבנאדם שכתב את זה שלח לי 300 הודעות בשלוש השנים האחרונות ולא עניתי לו״.

על ברקוביץ:
    ״אייל היה שחקן מצויין. מה שהוא עושה היום בתקשורת- זה משהו אחר. הרבה פעמים סגנון הביקורת שלו לא נכון ולא ראוי, לאו דווקא כלפיי. לי הוא בדרך כלל מפרגן. אני מדבר על השפה. כרגע הוא איש ציבור, הוא מייצג משהו, ולכן את הביקורת שלו הוא צריך להגיד בצורה עניינית. והוא יודע להגיד ביקורת עניינית כשהוא רוצה״.

על אלון מזרחי-
    ״הוא מבקר אותי כי זה הדבר היחיד שמשאיר אותו בכותרות. האמת, לא יודע מה יש לו. עודד מכנס למשל שולח לי הודעות של ׳כל הכבוד׳, ׳׳תמשיך ככה׳, כל הזמן מפרגן. אבל יש אנשים שלא יודעים לפרגן. זאת תכונת אופי מאוד בעייתית שלך עם עצמך. בואו נשים את הדברים על השולחן: אל תשוו בינינו, מהסיבה הפשוטה: כי אנחנו לא באותה רמה. פשוט״.

עוד אמר:
    ״שחקני עבר שקיבלו 0-8 מדנמרק כשהיו על המגרש, הם לא עשו יותר מדי. לדבר זה קל, על המגרש זה קשה״

״ראיתם במשחק נגד סקוטלנד שחקן עומד לבד מול השוער ולא מקבל ממנח כדור, כי העדפתי לבעוט בעצמי מ-40 מטר? יכול להיות שלקחתי בעיטה או שתיים יותר מדי, אבל כמה גולים יש לי בשנתיים האחרונות מחוץ לרחבה? יש קצת. אז מותר לי לבעוט יותר מאחרים, כולל בעיטות שמישהו אחר לא היה לוקח״.

3. Telkiyski Member

נראה לי לדודו יש רשימה במחשב של כל האנשים האפשריים בעולם כולל טוקבקיסטים אנונימיים וציון מפרגן לי/לא מפרגן לי.

נערך לאחרונה ב: ‏12/4/21
  4. alexshw Member

חח אם "עיתונאי גבר". כנראה לא שמע על חיסיון עיתונאי. איזה עיתונאי יגלה את מקורותיו?

5. Telkiyski Member

הוא רוצה לבוא לו מתחת לבית לאינטרקום פשוט.

6. DRORIKO Member

המטרה של מקור עיתונאי זה לחשוף דברים מבפנים, לא לטנף על מישהו אחר בעילום שם.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  7. Raulito Madridista

* רז זהבי דיווח משהו על בני סכנין ופנייה למאמן, נדמה לי לאבוקסיס, העלו את אבו יונס לאולפן והוא אמר: "אני לא יודע מאיפה הוא ממציא את כל סיפורי הבדיה האלה", מעניין למי להאמין.
    * ב-One יצאו מהלם הקלאסיקו? אני בטוח שהיה אולפן איכותי עם אורי קופר אבל לא מבין מה הטעם לצעוק "פנדל" מיד על כל דבר והם אשכרה חושבים שהייתה עבירה שם על בריית'וויט כשמנדי אפילו לא ליטף את היד שלו, זה מביך "זה פנדל!". גם בתחילת המשחק הם מיהרו לצאת בהצהרות. שדר או פרשן שימתין להילוך החוזר ולא יקבע נחרצות זה עם נקודות זכות. אי אפשר שבמשחק גדול ומרתק כזה נקבל פעמיים את אורי קופר? אגב, היה מעניין לשמוע למשל את אסי ממן מפרשן למרות שהוא שדר במקור, ובטח את עמית לוינטל, כשאלון חזן בסדר אבל לא מביא ערך מוסף. הוא אשכרה אמר שאודריוסולה מחליף בסדר וכן הלאה...
    * ביחס לאחד שלא ממש אוהב את התקשורת ערן זהבי מתראיין הרבה. מה שכן אני מסכים עם כל מילה שאמר על אלון מזרחי וגם על חלק משחקני ה-5:0 ההוא מול דנמרק. הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו.
    * היה צר לי לראות שרק ב-'ידיעות אחרונות' יכלו להמתין עם סגירת הגיליון והתייחסו לקלאסיקו מבין שלושת העיתונים הגדולים. לא חייבים תמונה, לא חייבים דף שלם, אבל להתייחס.

8. קשר שמאלי Member

הוא לא אוהב את התקשורת ולא יכול בלעדייה. מה הוא היה עושה בלי הטוכמנים והצנציפרים

9. DRORIKO Member

לא מהמעריצים של זהבי אבל כל מילה שהוא אומר נכונה. ברקוביץ׳ הוא אינטרסנט כי הוא רוצה לאמן את הנבחרת, מדובר בליצן שאמר שאנחנו חייבים לנצח את סקוטלנד ודנמרק. אלון מזרחי זה כבר מקרה עצוב, בן אדם שלא עשה כלום מאז הפרישה, לפי דיווחים גם הסתבך בהימורים ועבר לגור אצל ההורים, אז את כל התסכול הוא מוציא על זהבי שמערער את המעמד שלו כגולר הכי גדול שהיה פה.

מה שכן מוטב שזהבי יתרכז בלתת גולים מאשר בראיונות עם באזז. אחרי שיעשה את הראשון הוא גם יכול להגיד שהוא יותר גדול ממשה רבינו.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  10. קשר שמאלי Member

האיש לא מסוגל לקבל ביקורת, הוא משוכנע שהוא אלוהים. מי מבקר אותוו בתקשורת? ברקוביץ' שנים מהלל אותו. אז הוא אמר שמול סקוטלנד הוא הגזים עם האנוכיות שלו, אי אי אי

yakov_y ו-oranfu אוהבים את זה.
  11. robertocarlos.m Member

12. Telkiyski Member

שהאוירון ייתן את הכתובת ושדודו יבוא לצלצל לו באינטרקום ונסגור עניין.

13. קשר שמאלי Member

מה יעשה דודו אחרי הכדורגל, איך הוא ישרד בלי להקת המעודדות

14. הרצליה Member

נו, עוד אחד..
    עוד 50 שנה? אני לא יודע מי מדבר עליו כבר היום. שחקן שהפסיק להיות רלוונטי כבר בגיל 30.

"השער הכי מהיר במדינת ישראל שייך לי. זה כואב לאנשים לשמוע, אבל זו האמת".
    מה?!

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  15. Telkiyski Member

אולי הבקיע פעם אחרי 7 שניות נגד כפר סבא.

האמת מצחיק היריבות הזו בין האווירון לדודו.
    שני סתומים. אבל מלך הרייטינג גם פסיכופת.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.