דיון תקשורת - 2020/21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏26/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

אבל אתה טוען שההסבר הוא "רצף כרונולוגי", לא?
    לפיכך בזמן המשחק של מכבי, הכותרות הראשיות אמורות היו להיות על בניצחון הגדול של ב"ש.

בפועל אחרי המשחק של ב"ש הכותרות הראשיות היו עדכונים לייב מהמשחק של מכבי, וביום שאחרי הכותרות הראשיות עסקו בזה שמכבי נצחה את קראבח, בעוד שהכותרות המשניות בלבד התייחסו לניצחון הגדול בהרבה של באר שבע על סלביה פראג.

אבל כן, רצף כרונולוגי. אין ספק.

2. yedidel Member

שוב יצא לי אתמול להיות בסיטואציה שהייתי יכול לראות את המשחק רק בטלפון, ושוב נאלצתי לחפש שידורים פיראטיים למרות שיש לי סטינגטיוי וצרלטון בתשלום.
    מעניין אם עד 2040 יהיה אפשר לראות כדורגל ישראלי בסלולר בצורה חוקית

3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

בדיוק להיפך.
    מכבי בכל מקרה מביאה יותר רייטינג, כמו שבית"ר או חיפה וגם הפועל מביאות יותר, אז מבליטים אותן לפני באר שבע. זה בסיסי, לכן גם בכל ידיעה כללית על כדורגל ישראלי תראה תמונה של שחקן מכבי.

4. Telkiyski Member

אז הסיבה לזה שהכותרות הראשיות עוסקות במכבי היא לא רצף כרונולוגי בסוף?

5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

גם רצף כרונולוגי - מכבי שיחקה מיד אחרי באר שבע, אז המשחק שלה תפס כותרת כי שוחק.
    וגם רייטינג - ביום שאחרי מכבי יותר מעניינת את הגולש הממוצע אז היא מעל באר שבע. עצם הדיון, אגב, מאשר את העניין, כי בחיים לא היה מתפתח כאן דיון אם זו לא הייתה מכבי לעומת באר שבע, אלא מכבי חיפה, או הפועל, או בני מרמורק.

6. robertocarlos.m Member

הם פתחו ערוץ מיוחד אתמול שנקרא הישראליות באירופה. לפי דעתי זה יהיה פתוח בזמן המשחקים
    תבדוק את זה או שתשאל אותם

7. zivmay Member

תודה!

8. Raulito Madridista

עד לחודשים האחרונים לא ממש הייתי חלק מעולם הפודקאסטים, בכל מקרה, אחרי שהתארחתי אצל עמית לוינטל הגעתי גם לפודקאסט "הקיפוד". מוזמנים לשמוע את התוכנית לקראת הקלאסיקו מחר, אני מייצג כמובן את ריאל מדריד נגד אוהד ברצלונה - קלאסיקוס נוסטלגיים ואיך "התאהבנו" בקבוצות, המומנטום והמצב הנוכחי, היוקרה שאבדה, הסיבות למשבר, היום שאחרי, אפילו חידון אוהדים וגם קצת על האתר והפרויקט שלי והספר.

זה מדהים כי אתה מגיע הכל מתחיל לאט ואז אתה לא שם לב ומדבר על כדורגל איזה שעה וחצי ובכיף יכול לשבת שם עוד שעות.
    הייתי רוצה לראות דברים כאלה קורים בפלטפורמות הגדולות. אפשר לגוון שאוהד ריאל מדריד יישב באולפן קלאסיקו ב-One, לא תמיד חייבים את אותו מבנה. וכמובן גם בליגת העל אפילו שאוהד מכבי חיפה ינתח את המצב לפני המשחק נגד מכבי תל אביב, או בפרמיירליג שנשמע מה אוהדי מנצ'סטר יונייטד חושבים על אולה גונאר סולשיאר. היו דברים כאלה באולפן ערוץ הספורט והיו לי פעם את 10 דקות השיא שלי עם מודי בטלוויזיה אבל כקהל אתה בעיקר מוחא כאפיים וצועק, זה לא היה ברמה שאני 'דורש'.

https://scontent.fsdv1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/122281646_10208029017319511_1426433666208918787_o.Xxx?_nc_cat=100&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=j-f8psHQ17oAX8z9_ut&_nc_ht=scontent.fsdv1-2.fna&oh=9f11af54426366ff162d93aeced7702e&oe=5FBA0F00

פרק 37 - אל קלאסיפוד - הדו-קרב הגדול בין אוהדי ריאל ובארסה

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  9. Raulito Madridista

שוטטתי קצת באתרי התקשורת לראות איזה כתבות צבע יש לקראת הקלאסיקו, הפעם העדפתי אני שלא לכתוב:

* בספורט1 בחרו בחידון יפה על כל כובשי השערים בעשור האחרון, לא פשוט בכלל, יש כמה אופציות| וגם על הצעירים של ברצלונה
    * בוואלה ספורט הלכו על הקשיים של רונאלד קומאן שרוצה לעשות מהפכה בברצלונה| וכתבת מספרים יפה.
    * בספורט5 כתבו על הירידה במספר השערים בליגה, גם בגלל ריאל ובארסה ואולי בעיקר, וגם חידונים על שחקנים לא מוכרים משני הצדדים.
    * ב-One עיקר התחמושת כמובן - הלכו על הקלאסיקו הגורלי של מסי, חידת ויניסיוס וגם נושא שאהבתי - דירוג עשרת הקלאסיקוס של סרחיו ראמוס.

https://images.one.co.il/images/d/dmain/ms/gg1491425.Xxx

קודם כל הוא שיאן המשחקים איי פעם וזה יהיה הקלאסיקו ה-45 שלו (אחד יותר מליאו מסי), הוא משווה גם את שיא הקלאסיקוס בליגה יחד עם ראול ופאקו חנטו והוא באמת ראה כבר הכל, אם כי היה רק ניצחון אחד גדול באמת - ה-1:4 עם ברנד שוסטר בעונת 2007/08. זו אמנם רק כתבת דירוג אבל הוא גם שחקן המפתח של ריאל אולי יותר מאיי פעם. היה לו שער ניצחון ב-2012/13 כשהיה הקפטן, שער שוויון דרמטי ב-2016/17 בקאמפ נואו והוא כבש עוד פעמיים, כל השערים בנגיחה במסגרת הליגה. חלק מההתפרקויות שלנו בקלאסיקו נבעו גם מהמזג החם שלו והוא הורחק לא פעם, לעתים איבד את העשתונות או את הביטחון. היה אפשר לכתוב עוד שורה בכל משחק על ציטוט מסוים שאמר או שיא ששבר אבל זה בסדר גמור וגם התמונה שעיצבו היא אחלה.

בגדול מעבר לכך שזה ערב עמוס של כדורגל אני חושב שבצדק המשחק זכה להרבה-הרבה פחות סיקור, כך גם בפורומים ובאתרי האוהדים, אם כי ל-One יש אינטרס לעבוד קצת יותר כמובן והם עשו עבודה יפה.

10. DRORIKO Member

תגידו לי מה הם אמיתיים? "החלוץ בן ה-19 נחשב עוד לפני המשחק לכשרון גדול ואחרי ההופעה שלו היום, יהפוך קרוב לוודאי לאחד השחקנים המדוברים באירופה." כן אני בטוח שכל הגדולות באירופה יגידו עכשיו "חשבנו שהוא כישרון נחמד והכל אבל אחרי החמישיה נגד לא זוכרים איך קוראים לזה אנחנו הולכים להתאבד עליו"

פשוט מטורף: 0:13 בלתי נשכח לאיאקס

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  11. Ajax Amsterdam Member

וואו איזו עיתונאות גרועה. אתה מבקר אצלנו מספיק בדיון כדי לדעת מה אנחנו חושבים עליו.

12. DRORIKO Member

האמת שאני לא ממש מכיר את השחקן, פשוט המשפט הזה לכד לי את העין. זה נראה שלוינט אין מושג איך שוק ההעברות עובד.

13. Raulito Madridista

אני דווקא אתמקד בקלאסיקו, סביר להניח שיש דברים שאני לא יודע אבל חבל שבזמן שיש כל מיני מוכשרים כמו רז אמיר, אסי ממן, עמית לוינטל (בסדר, הוא מפרשן את הליגה האיטלקית, אז מה) ואחרים - שוב הצמד-חמד בשידור הקלאסיקו הוא יורם ארבל ואבי נמני. אז ארבל אגדה, או.קיי, אבל הקצב לא אותו דבר וגם לא הטירוף, המשחק דווקא היה פחות מנומנם מהמצופה, אני לא חושב שהוא מביא כבר ערך מוסף. נמני עם אותו תיאור די בסיסי ולקוני לשחקנים וחוץ מהמלצה למאמנים על שינויים במהלך המשחק אנחנו לא מקבלים ממנו הרבה. זה משחק שהכי קל בעולם לבוא אליו מוכן ברמת המספרים ועוד ועוד.
    הם אמרו שפרס ירד לחדר ההלבשה של ריאל אחרי ההפסד לשחטאר? שלפי הסקרים המעמד של זידאן מתנדנד? הזכירו תוצאות של מאמני ברצלונה אחרים בקלאסיקו הבכורה שלהם? לא חושב.

14. yedidel Member

"מנגד, נראה שמשהו טוב קורה בהפועל ב”ש, לא רק בחלק ההגנתי אלא גם בפן ההתקפי. השחקנים של יוסי אבוקיס כבשו עד כה 5 שערים ב-2 משחקי ליגה, כמות לה לקחו להם 8 משחקים כדי להגיע אליה בעונה שעברה. עם זאת, מפתיעה העובדה ששחקני מחזיקת הגביע מסרו במהלך שני המשחקים האלה מסירת מפתח אחת בלבד – הכי מעט בליגה.

מי שלא מעט מונח על הרגליים שלו הוא אלטון אקולטסה, שנראה נפלא העונה וכבש צמד פנטסטי ב-1:3 על סלביה פראג. השבדי המהיר מוביל בקטגוריות הדריבלים, כאשר 20 כאלה בשני המחזורים הראשונים, מהם 13 מוצלחים (65 אחוזי הצלחה). "

אין תנאי סף מינימליים אה. אתה יכול להיות סטודנט לגיאוגרפיה שלא ראה לעולם כדורגל ולעבוד פה בתקשורת

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  15. zivmay Member

תומר לוי בקמפיין מביך נגד ז'וס ע"ש מכבי ת"א, פשוט מדהים שלמרות המרפקים של קנדיל, טב"ז, האדום הברור של יניי, עדיין מתעסקים ב"קיפוח" נגד מכבי. מה שיותר עצוב, שהשופטים אשכרה מושפעים מההלך רוח בתקשורת, כבר ראינו את זה במקרה של אוגו.

מצב נושא:
הנושא נעול.