דיון תקשורת - 2023/2024

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י gilbsh27, ‏10/6/23.

1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה חשבת על דוידה לפני שעבר למכבי?

בתור מישהו שראה את שניהם בהפועל, התקרה של לאיוס לדעתי הרבה יותר גבוהה. אופי חרא זה כן, מעבר למועדון מסודר אחרי השכונה של הפועל, עם פרטנרים הרבה יותר טובים בהתקפה וכשלא כל הפוקוס יהיה עליו, יכול רק לשדרג אותו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אותה קטגוריה פלוס מינוס. קיצוני מוכשר טכנית שעושה דברים יפים פה ושם, לא יציב ועם קבלת החלטות רעה.

העבר גם מוכיח שאחרי גיל 21, 22 ישראלים מאוד מתקשים להשתפר בפן הזה כשהם עדיין משחקים בארץ.

חושב שהתקרה שלהם היא להיות קיצוני בקבוצת חלק עליון בליגת העל וגם זה יהיה בקריירה מאוד לא יציבה. אני באמת אהיה מופתע ביום שאראה ממתן חוזז/לאיוס/דוידה עונה יציבה או אפילו רצף של ארבעה חמישה משחקים.

* לא דיברתי על אופי, אין לי מושג כמה הוא ילד קקה או מקצוען, כיוונתי מנטלית על מה שראיתי ממנו על הדשא.

3. Raulito Madridista

הישאם לאיוס הסריח את הדשא כמעט עונה שלמה והוא שחקן שעובד הרבה פחות על המגרש מאושר דויד ובקבוצות הגדולות באמת זה קריטי. בשכונה של הפועל תל אביב אז מילא. מעבר לכך דוידה שחקן עם סיומת הרבה יותר טובה ותנועה לעומק. בדריבל זה עולם אחר לגמרי. וואלה לא יפריע לי בכלל אם הישאם יילך לשם, הוא מהבודדים שהיו לי ציפיות מהם. אם הוא לא ישתנה הקריירה תלך לאיבוד ואנחנו צריכים את הכסף. מיליון יורו ולחתום מחר מבחינתי.

4. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

דוידה אמור להיות דוגמא לשחקן שהצליח במכבי?

5. alexshw Member

גם אני לא מבין מה כל הרעש על דוידה. בבלגיה הוא נכשל באופן צפוי לגמרי. במכבי ת"א נכנס לקבוצה שרצה טוב והוא שחקן רוטציה.

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

איזו מראה? יש למכבי אוהדים גזענים ומטומטמים כמו לכל מועדון, אבל זה לא באמת קובע שום דבר. גם ראדי עזב מסיבה מקצועית ואף הצהיר על כך, בניגוד למטען על ידי חברנו הרדוף בתגובה לפניך.

דיון, ולא ראשון, עם "מערכון", על הסוגיה אם הקהל של מכבי יקבל את לאיוס, זה גזעני להחריד ומסריח מהטיה (אני אזכיר שמכבי תל אביב מחרימה את הערוץ הזה). לא היה שום דבר סביב העניין הזה והם ממציאים את זה לחלוטין. למעט תגובות ספורות של מפגרים ברשתות חברתיות לא קמה על כך זעקה (מסה דומה של תגובות ברשתות עוסקות בלמה מכבי לא עוברים לנייקי. אולי שיעשו על זה אייטם), ושחקן ערבי אחר (ועוד מוסלמי! מטורף!!) שיחק בקביעות במכבי במחנה האימון האחרון בלי שזה הפריע למישהו כי אין סיבה שזה יפריע למישהו.

7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

דויד תוספת לא רעה בכלל לסגל ומראה גרף שיפור, רכש לא רע.

8. DRORIKO Member

גם אני לא מבין את ההתלהבות מאושר דוידה. אולי בגלל שאנשים ציפו שהוא יהיה מגה פלופ אז היכולת הסבירה שלו מאד מפתיעה אותם.

9. oranfu Member

גנרל בפרופגנדה של מכבי ת"א נוהה פה כל הזמן איך התקשורת\ההתאחדות\השופטים\בית הדין\אנשי הלטאה דופקים את מכבי ת"א אבל אני זה שרדוף...

10. gilbsh27 Member

וואו, שחקן ערבי של הצהבת השתתף במחנה אימונים שלהם!!!
    כל הכבוד!!!
    מאיפה האומץ והתעוזה?

11. Morientes Member

נתן עונה מעולה, לגמרי הרבה יותר טוב ממה שציפיתי.
    לא יודע כמה שחקני כנף יש בליגה שיותר טובים ממנו

12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני משתמש עלום ולא סופר פעיל כבר בפורום אינטרנטי נישתי. גנרל בפרופגנדה זה יפה.

13. oranfu Member

כתובות נאצה כנגד לאיוס כולל איומים ברצח בשם אוהדי מכבי ת"א, אבל משום מה אין לזה זכר באתרי הספורט.

זה לא יפריע לקמפיין הנהי על ערוץ הספורט הרשעים שרק רוצים להרוס להכי טובים והבכלל לא גזענים ועובדה שהם לא עשו יום שידורים מיוחד על כתובת שאמרה "לא רוצים את סבע בחיפה".

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/24
    alexshw אוהב/ת את זה.
  14. gilbsh27 Member

מה פתאום, הכתובות זה לא כי הוא ערבי.
    זה רק כי הוא מגיע מהפועל.

alexshw ו-oranfu אוהבים את זה.
  15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הו כן, קיר עלום שצילם מישהו (במקרה הזה אוהד הפועל בטוויטר) ואף אחד לא יודע איפה הוא. זה באמת חדש.