דייגו פורלאן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏23/5/05.

1. MUFC - 1878 Member

מסכים. דדו פרשו גם אחד החלוצים הכי טובים בעולם יסטה? לא נכון? כי הוא לא ממדינה לטינית.

בוא נגיד ככה לא היית אומר למשל שג'יימס ביטי חלוץ אחד הטובים בעולם נכון? כי הוא אנגלי.

עכשיו תישאל אותי אים אני מיתרט שמנצ'סטר מכרו אותו? ממש לא.

יש הרבה דוגמאות לשחקנים של עונה אחת ג'יימס ביטי דדו פרשו לואיס סאהה ועוד לא מעט פורלאן אני יכול להמר עכשיו שהוא ניכנס עונה הבאה לרשימה הזאת, אבל אי אפשר לדעת. לדבר אליו עכשיו כאחד החלוצים הטובים בעולם? זה טיפשות יכולת ניקבעת על פי כמה עונות ניראה אים עונה הבאה הוא יגיע ל15 שערי ליגה אים כן אני ישתחווה בפני הפורום הספרדי.

2. tiktin Member

למה אתה חושב ששנה הבאה פורלן יהיה מיובש כמו שהוא היה במנצ'סטר? אז לפי מה שאתה אומר אטו גם שחקן של עונה אחת! כמה גולים הוא שם עונה שעברה?
    אין לזה פרמטר... אי אפשר לדעת איזה עונה שחקן יצליח ואיזה עונה לא.

3. BLAUGRANA Member

אתה כזה פתטי שזה לא יאומן. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx [

אם איך שמנצסטר נראת ,אני היתי במקומך היתי מאוד רוצה את פורלן ,האמת שפורלן לא היה רוצה ,הוא הבין מזה ליגה אנגלית . אפילו דרוגבה אומר שהחיים באנגליה משעממים ,נו בעצם כמו הכדורגל שם.

בקשר לפורלן ,חלוץ אדיר ,טכניקה מצוינת רוב הגולים שלו באים מבישולים (תשאלו את נדב יעקבי).

4. ראול Member

פורלאן הוא, כמו שאומרים בעגת המוזיקה: "one hit wonder". אם כל השנאה שלי אליו על הצמד מול ליברפול (איחו דה פוטה דודק) ועם כל ההערצה שלי אליו על השלושער בקאמפ... אני חושב שהוא יידעך באותה מהירות כמו שעלה. כמו מונאקו, כמו סוסיאדד וכמו רבים וטובים אחרים.
    אם יהיה לו מזל עונה הבאה הוא יימצא את עצמו במועדון מפואר יותר... אבל עדין, אף קבוצה בדרג הראשון לא תיקח פיצ'יצ'י אחרי עונה טובה בלבד. אני מאמין שהוא יצתרך להוכיח את עצמו הרבה מעבר לשלושער מול "בארסה עם אליפות" בשביל להגיע לקבוצה ברמה.

ארתור, המרגיע הלאומי.

5. MUFC - 1878 Member

אטו עונה אחת?! אטו כמה שנים שנים בתודעה העולמית.

פורלאן בא בתור מחליף לאן ניסטרוי כי לא היה והיתגלה כמחליף גרוע אפילו.
    עכשיו בספרד הוא נותן עונה אחת טובה וזהו, תיראו כבר.

בלגוראנה אני פטתי? מה איכפת לי מימנו? מיצידי שיהיה ענק בספרד שיהיה החלוץ הטוב בעולם אמרתי את דעתי ואים אתה לא מסכים איתה אז לא איכפת לי ממש אבל פטתי אני לא כי אני לא מקלל אותך דרך האינטרנט נכון?

מיכאל, BERLY HOLDING MYSELF HAHA http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

6. BLAUGRANA Member

ארתור ,למה ויאריאל לא קבוצה ברמה? למה בפורום הזה לא יודעים לעריך קבוצות שהם לא ריאל ,בארסה וכל הגדולות. ויאריאל השנה היא קבוצה ענקית ,ברמה גבוה ביותר. 4 שחקני נבחרת ארגנטינה ,שחקני סגל נבחרת ספרד הצעירה ,והבוגרת. בגלל שקוראים לה ויאראיל או מה? למה שפורלן יעזוב לקבוצה ברמה? שהוא בקבוצה מצוינת ,שתיהיה בליגת האלופות.

7. ראול Member

סוסיאדד נאבקה עם ריאל על האליפות.

איפה הם עכשיו? איפה יהיו וויאריאל עונה הבאה? ביחס עם בטיס וסביליה, באמצע.

ארתור, תעשה טובה...

8. MUFC - 1878 Member

כנ"ל היה גם עים סוסיאדד ושאר הדוגמאות שארתור הזכיר. ברגע שויאראל תתחיל לעשות זאת במשך מיספר עונות (ולנסיה) אז אפשר יהיה לקרוא לה קבוצה לגיטימית שתאבק על אליפות. יקח לה לפםחות תהליך של עונה שתיים נוספות תלוי בדרך הניהול כדי להפוך לולנסיה.

9. tiktin Member

פורלן שיחק במנצ'סטר, עצם זה שהביאו אותו לשם זה אומר שהוא שחקן טוב וגם איפה שהוא שיחק לפני זה הוא הוכר כחלוץ מצוין

10. BLAUGRANA Member

תלוי ,אם ריקלמה ישאר , ואם 2-3 שחקנים לחיזוק הקבוצה לויאריאל יש סיכוי להיות ''דפור 2'' .

אם שחקנים כמו פורלן,ריקלמה,חוסה מארי,פיגרואה,גואירה,הקטור פונט,מרקוס סיינה ,אראוברנה ,גונזלו רודריגז ,חואן פבלו סורין. לקבוצה יש פוטנציאל גדול ,ואני לא חושב שהיא תיהיה סוסיאדד.

גם סביליה אם סגל מרשים ביותר .

11. MUFC - 1878 Member

פורלאן שיחק באינדיפיליאנטה ומידלסברו רצו אותו זה נישחב שחקן לקבוצות בינוניות ומטה לא משהו רציני מנצ'סטר הביאו אותו בתור מחליף בלי יותר מידי ציפיות ואפילו בזה הוא לא עמד.

אטו כיכב במדי מיורקה הרבה עונות עבר לברסה והמשיך באותו קו ואפילו הישתדרג ככה שמאטו אפשר לצפות לעלייה ברמה לעונה נוספת ואז הוא ידאכן לעונה ככה זה קורה לכולם הקטע זה שאטו שחקן שיצליח להיתרומם בחזרה.

12. BLAUGRANA Member

גם ורון לא הצליח במנסצטר , גם כרספו לא הצליח בצ'לסי ,ועכשיו הוא מצליח במילאן ומזה אנחנו מבינים שקשה לשחקנים שבאים מארגנטינה ,ספרד ,ברזיל ,אורגאוי והשחקנים הלטינים\דרום אמירקאים באנגליה.

13. MUFC - 1878 Member

ורון גם לא מצליח עכשיו באינטר מה הקשר?
    קרספו הצליח בצ'לסי פשוט רניירי היה נכה אים הוא היה נישאר העונה הוא היה מצליח אבל לך תדע...

חוץ מזה אותו דבר שחקנים מאחת הניבחרות הטובות בעולם(ליפני כמה עונות לפחות) ומליגה שמוציאה לא פחות כישרונות מברזיל- צרפת. ווירה הנרי סילבסטרה ועוד לא מעט שניכשלו באיטליה ועשו את זה באנגליה

:aaa12:

14. BLAUGRANA Member

ציטוט של דוגארי -'' בליגה האנגלית פשוט אין כדורגל'' זה מגיע מבן אדם ששיחק בליגה הזאת ,וכמה שהוא צודק ,אפילו הליגה הגרמנית יותר טובה מהאנגלית.

ברזיל וארגנטינה הנבחרות הכי טובות בעולם :כמעט כל הסגלים שלהם משחקנים שמשחקים בליגה הספרדית .ספרד אנגליה 0-1 לספרד ,ביזיון של משחק של אנגלים . בליברפול משחקים 6 שחקנים ספרדים,מאמן ספרדי. צ'לסי רוצה את צ'אבי ,דל הורנו,חואקין. במנצסטר משחק פיקה הצעיר, רוצה את לוקה ,ויסנטה,פראן יסטה ,בארסנל משחק רייס ,פרבגאס. ליברפול יגיעו עוד כמה ספרדים בעונה הבאה.בקיצור מראה ,שהספרדים הם השכורה החמה באירופה. וכל אנגליה מחזרת אחריהם.

15. tiktin Member

מה הוא מקשקש?! הליגה האנגלית זאת אחלה ליגה! זאת ליגה שיש קבוצה שהולכת להיות אלופת אירופה. אם אתה רוצה לומר על ליגה שהיא לא ליגה תגיד את זה על הליגה שלנו.
    תראה בהסטוריה של אירופה: הקבוצות בטובות באירופה (בהיסטוריה (ומקווה שמחר)) באות מאנגליה.
    אבל הספרדית יותר טובה.
    חוץ מזה הדוגרי הזה אומר שזאת ליגה חרא... שלא נדבר על הליגה מהארץ שלו... בכלל הליגה הטובה בעולם... שמה הכדורגל לא נמצא בפסגה כמו שהוא נמצא באנגליה. ידוע שהצרפתים לא יודעים לפרגן.