דליו רוסי נחשד בניסיון להטיית משחק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Kiko, ‏17/7/06.

1. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

היי!! זאת מכה מתחת לחגורה.
    ארז ואני משקיעים שם לא פחות ממה שפה, בפורום האיטלקי, המנהלים משקיעים (לפני ואחרי המחיקה).

2. Jose Mourinho Member

חס וחלילה לא התכוונתי להעליב או לזלזל, פשוט זה קצת בעיה שרוב הקבוצות האהודות פה בפורום האיטלקי משחקות(או יותר נכון אם ישחקו) בליגה השנייה.

3. cazzo Il Capocuoco

מעצבנות אותי שיחות כאלה.רק בשביל שיהיה כדורגל בריא יותר אני מקווה שאינטר גם תהיה באחת מהליגות הנמוכות. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

4. Jose Mourinho Member

בריא?! אם גם אינטר תרד הליגה האיטלקית תהיה בערך ברמה של הליגה הבלגית, כמו שכבר רשמו פה.

5. Meishar84 Member

שאינטר תרד גם!!!
    העיקר שלא יקבלו את האליפות הזאת שהם חושבים שמגיעה להם ...

הסרייה ב' השנה הולכת להיות ליגה מאוד מעניינת
    מה שבטוח כבר היא תהיה הרבה יותר חזקה מהליגה השניה של הלוזרים מאנגליה....

6. תונל Member

נו אבל אז הסרייה-בי תהיה מעניינת כמעט כמו סרייה-אה בימים רגילים, מזה משנה איך קוראים לליגה, אז יהיו בה 16 (14? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx ) קבוצות לא טובות אבל עדיין 4 ענקיות.

וכרגע יש 2 ליגות די מעניינות, גם אם לא יהיו שידורים מהסרייה-בי הפורום יזרום אם זאת הדאגה שלך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

באינטר יכולים להירגע, הם לא הקבוצה המדוברת.

על פי המקור 10 אנשים יקבלו בימים הקרובים הודעה כי חקירה בעניינם נסתיימה, רגע לפני הגשת כתבי אישום.

המקור סירב לחשוף את שמות הקבוצות המעורבות בסיפור אך אמר כי מדובר בקבוצות מהסרייה A, אם כי לא מועדוני צמרת כמו פיורנטינה, לאציו, יובנטוס ומילאן, ארבעת הקבוצות נגדן ננקטו סנקציות של הורדת ליגה ו/או הפחתת נקודות, שאגב יערערו בימים הקרובים על העונשים שקיבלו.

באיטליה טוענים כי תוך 10 ימים תוכרז אינטר כאלופה של עונת 2005/06 בעקבות הפחתת 44 נקודות ממאזנן של מילאן ויובנטוס בעונה האחרונה. הנשיא מאסימו מוראטי מתעקש שקבוצתו תקבל את התואר האליפות שיהיה ה-14 של הנראזורי בכל הזמנים, ויהפוך אותה למעשה לדאבליסטית בזכות הזכייה בגביע האיטלקי.

8. reda Member

אנלא מבין למה אינטר כל כך משתוקקים לאליפות הזו...שהרי גם ככה לא ממש ייספרו אותה...ושייזכירו את האליפות ב05-06 תמיד יגידו שזה אחרי ההפחתת נקודות...וגם זה לא שהם מקבלים את המענק אליפות...

9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

על זה רק אדון מוראטי יכול לענות לך..
    אבל גם הוא מבין שזו לא באמת אליפות של אינטר.

10. John Boyle Member

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/7/06
  11. Ampelmann Member

אם זה מה שהכדורגל האיטלקי צריך -להוריד שלושה ממועדוני הענק שלו לליגת המשנה רק כדי לעלות על מקבילתה מהאי-הבריטי- אז המצב ממש בקנטים...

בכל מקרה, מה דעכתם על שינוי שם קטנטן- קלצ'יופוליס?... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסינה,רג'ינה סיינה ולצ'ה אלה השמות החדשים בפרשיית הקלאצ'יופולי
    סאבריו בורלי וגווידו רוסי מנתחים עכשיו את 300 העמודים שקבלו.
    בורלי אמר כי "לא הייתי קורא לזה גל שני של הפרשה אנחנו פשוט חוקרים לעומק את אותה הפרשה"
    רג'ינה נראית כקבוצה ששקועה הכי בבוץ לאחר שבהרבה מהשיחות נמצאה מעורבת,פאסקוולה פוטי ראש המועדון שדיבר עם משבץ השופטים פאולו ברגמו ועם מוג'י.החקירות טוענות שכנראה שלרג'ינה לא היה תקציב מספיק בכלל כדי להיות בסריה אה כבר בעונה שעברה.
    לגבי לצ'ה וזמאן נראה כי לצ'ה ופארמה סידרו קומבינה בניהם כשבמשחק אחרון של 04/05 בניהם שהתסיים ב3-3 שהבטיח לפארמה משחקי פליאוף שהשאירו אותה וללצ'ה את ההישארות.
    מסינה רג'ינה וסיינה מעורבות בגלל כל מיני קשרים עם מוג'י ויובה.(לסיינה היו בעונה שעברה כ6 שחקני יובה מושאלים)
    החשש שלי הוא שהחקירות החדשות יכולות לדפוק ליובה את העירעורים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/7/06
  13. תונל Member

בו'נה איך ביאסת, זה היה אחד המשחקים, כל גול יותר יפה מהשני, עכשיו לגלות שהוא היה מכור... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

14. משוגע בירוק Member

אני חושב שאתה מתבלבל ומתכוון לקרב בין פארמה וליבורנו ובין ג'ילארדינו ללוקארלי שנגמר 5-3... זה באמת היה משחק גדול... את ה-3-3 אני לא זוכר...

15. תונל Member

לא לא, אני זוכר את ה3-3 הזה מצוין. היתה שם את המספרת של ג'ילארדינו מהבישול של מארקיוני בנגיחה, בעיטת יעף מעולה של ברשיאנו נדמה לי, טיל של מישהו לחיבורים מ25 מטר, וויצ'ניץ' עובר את השוער ומכניס מזוית קשה.
    אהבתי, אהבתי ת'משחק הזה.