דרא"פ 2010: ברזיל, חוף השנהב ופורטוגל לבית המוות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Y4K91, ‏1/12/09.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

די מרוצה מההגרלה של ארגנטינה אבל עדיין לא לזלזל בדרום קוריאה יוון וניגריה שבאמת יכולות להיות אחת מהפתעות הטורניר (יותר בכיוון דרום קורייאה וניגריה)

הבית של ספרד די נוח, של איטליה לדעתי הכי "קל"

חוף השנהב מסכנים...לפני ארבע שנים במונדיאל הראשון שלהם קיבלו את הולנד,ארגנטינה וסרביה...במונדיאל השני קיבלו את ברזיל,פורטוגל וצפון קוריאה...

שיגיע כבר הקיץץץץ http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

2. המבין Member

הגרלה די משעממת חוץ מהבית של נבחרץי האהובה- ברזיל. קשכיבלנו את צפון קוריאה שמחתי, כיצאה חוף השנהב אמרתי, צריך קצת פלפל בבית הזה, וכשיצאה פורטוגל, חטפתי קריזה. ישנם עוד כמה בתים "מסובכים" עם נבחרת אחת מעולה וכמה בינוניות, אבל אצלנו בבית, הכניסו שתי נבחרות מעולות ועוד אחת עלובה.
    אבל דבר אחד ששימח אותי בהגרלה, זה שדרום אפריקה קיבלה את צרפת. כל הטקס ראיתי את החפירות שלהם על כמה אפריקאים זה טוב (אם הייתי יכול הייתי חונק את מי שכתב את התסריט לסבא ולילד, כל הזמן הילד מצביע על אפריקאים), ומגיעה להם, כי לדעתי צרפת ומקסיקו יעלו שלב. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבית של איטליה הוא הבית הקליל ביותר וסביר להניח שנראה טיול קליל של האיטלקים לשמינית הגמר, גם אנגליה עם בית קל אבל עדיין ארה"ב ואלג'יריה הם נבחרות שיכולות להקשות על נבחרת שלושת האריות.
    רחמים על צפון-קוריאה(בעצם לא) שכנראה תובס בכל שלושת המשחקים שלה, חוף השנהב לדעתי לא נופלת בהרבה אם בכלל מפורטוגל מבחינת חומר השחקנים וזה יהיה הבית המעניין ביותר.
    בבתים ב' ו-ד' המקום הראשון די מובטח לארגנטינה וגרמניה בהתאמה אבל לכל שלושת הנבחרות שאחריהם יש סיכוי די שווה לעלות לשמינית הגמר.

4. ויס Member

אני שם על שנהב מקום 1 בבית הזה!
    גם אנגליה קרנבל קליל

צ' קוראה ירוטשו שם 13-0 ,אבל רכשתי שישראל תהיה במקומה

לדעתי בבית 8 יכולנו לעלות במקום שויץ, אבל במקום יון לא

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שספרד כל כך פייבוריטית נגד ברזיל ופורטוגל, יהיו משחקים מעניינים אבל אל תשכחו שהפורטוגלים כשאירחו את היורו כבר העיפו את ספרד פעם אחת כבר בשלב הבתים...ברזיל ספרד יהיה מרתק, איפה כל אלו שהימרו שספרד תיקח בוודאות? תזכרו את מילותיי, ספרד לא עוברת לא את פורטוגל ולא את ברזיל. גם אחרי זה, זה לא תענוג הבית של איטליה והולנד עם ספרד...כך שאם ספרד תזכה במונדיאל זה יהיה הכי בצדק שאפשר.

6. SeRgInHo Member

כן כן, דיברו גם שלשוויץ ואוסרטיה יעזרו להעפיל. חלאס עם השטויות האלה כבר. חלק מהאנשים פה נהיו ממש פרנואידים.

7. samoel Member

איך אמרו פה מצ'עמם, אז גם הפעם.

אני שוב יחזיק ידיים לארגנטינה שלי, צריכים לעבור וממקום ראשון!

עוד נבחרות שאני אשמח בהצלחתן - אנגליה גרמניה דנמרק וכמובן הולנד.

משחקים מעניינים בעיני:
    ברזיל -חוף השנהב
    ברזיל - פורטוגל
    חוף השנהב - פורטוגל(העולה השנייה יהיה מעניין!)
    גרמניה - סרביה
    דנמרק - הולנד
    ספרד - צ'ילה

הלאה לשמינית הגמר שהאקשן באמת יתחיל...

8. riquelme1 Member

אתה משווה את ספרד של השנתיים האחרונות לספרד 04? ספרד כרגע הפיבורטיית הברורה לזכות, בצוותא עם ברזיל.

פורטגל לדעתי תיהיה הפלופ של המונדיאל.

אוהד ארגנטינה שרוצה בהצלחה של גרמניה ואנגליה, טוב...

נערך לאחרונה ב: ‏5/12/09
  9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

למה עמי? הפורטוגזים יכולים ועוד איך למצוא את עצמם בגמר. אם הם יגיעו בכושר הנכון הם גם יכולים לקחת את הטורניר. הם קבוצה מאוד כישרונית שתמיד נמצאת שם גבוה בשנים האחרונות ורק חסר להם עוד צעד קטן שברובו קשור במזל.

נערך לאחרונה ב: ‏5/12/09
  10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

במונדיאל יותר קל להביא שופט מושחת.

11. RubberSoul Member

או ספרד או ברזיל או פורטוגל לא תהיה בגמר.
    שמינית או רבע יהיה ספרד נגד ברזיל או נגד פורטוגל.
    חבל,נהרס הגמר המרתק ביותר.
    איטליה והולנד גם לא יהיו עם הקבוצות הנ"ל בגמר.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מה יהיו שעות המשחקים?

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

שעות הצהריים והערב עד כמה שידוע לי. די נוח.

14. samoel Member

כן, אני יודע שזה מוזר.

אבל מאז שקלינסי נגע בנבחרת הזאת פשוט התאהבתי ועכשיו ממשיכים שם את דרכו, יש להם כמובן את באסטי(קראתי שהוא לא סובל שקוראים לו שוויני אז אני אפסיק) ואת פיליפ להאם שהם בערך שניים מה-5 שחקני כדורגל שאני הכי אוהב.

אנגליה, נו טוב. באמת שמעולם לא אהבתי אותם, ואם כבר זה צריך להיות הפוך, אחד שרוצה בהצלחת אנגליה לא יכול לחיות עם ארגנטינה. אבל אין מה לעשות קאפלו עושה עבודה טובה ורואים בנבחרת הזאת משחק אינטילגנטי ומודרני ככה שכן, כנראה שבמנדיאל הזה ארצה בהצלחת הארץ של הקבוצה אותה אני אוהד.

15. M_T_A Member

אני חושב שההגרלה הזאת משתיקה כמה תיאוריות קונספירציה, כמו זה שהמארחת מקבלת בית קל, שברזיל תמיד מקבלת בית קל ודברים כאלה..

אני לוקח מההגרלה הזאת בעיקר את מפגשי שמינית הגמר שהיא יכולה ליצור, כמו גרמניה-אנגליה, ארגנטינה-צרפת, ספרד-פורטוגל, איטליה-הולנד ועוד.
    בבתים עצמם בית 7 כמובן מתבלט מעל כולם, ויהיה גם מעניין לעקוב אחרי בית 4 המצוין ו5 שיספק לנו מפגשים מעניינים מאוד בשלישייה של הולנד-קמרון-דנמרק.

בינתיים סימנתי לעצמי את האירועים שאני מחכה להם בשלב הבתים:

*אנגליה-ארה"ב זה תמיד מעניין, 2 יריבות טבעיות לאו דווקא בתחום הכדורגל.
    *גרמניה-סרביה, הולך להיות אחד המשחקים היותר איכותיים בשלב הזה. גם המשחקים של 2 הנבחרות עם גאנה.
    *ארגנטינה-ניגריה.
    *הולנד-דנמרק, וגם המשחקים של שתיהן עם קמרון.
    *כל משחק אפרי בבית 7 ובמיוחד ברזיל-פורטוגל. חגיגה אמיתית. יהיה גם מעניין לעקוב אחרי כמה צפון קוריאה הולכת לחטוף שם..
    *כל משחק בבית 8 הוא פוטנציאל לגוליאדה ספרדית טיפוסית. הזדמנות לראות את צ'אבי ואינייסטה מתעללים בשוויצרים המגעילים ואת וייה וטורס מחוררים להם את הרשת. המשחק מול צ'ילה נראה קלאסי לתוצאות כמו 4-2, 4-3, 5-2..