דרוגבה משתיק את קאמפ נואו בתוספת הזמן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏31/10/06.

1. SeRgInHo Member

בית א.

שום דבר עדיין לא סגור. ברסה תנצח את לבסקי, המשחק השני לא מקבל שום משמעות. גם במידה שברמן תפסיד לצ'לסי, ניצחון על ברסה יעלה אותה לשלב הבא. גם אם ברמן תנצח, היא תצטרך לנצח את ברסה. כך שכל העיניים הם לעבר המחזור האחרון.

בית ב.

באיירן למעשה כבר עלתה, ווכל הנראה מהמקום הראשון. בניגוד לבית א', פה הכל להיות מוכרע כבר במחזור הבא. אינטר מנצחת, היא עולה, ניצחון של ספורטינג כמעט בוודאות מעלה אותה לשלב הבא, תיקו, וכל העיניים למחזור האחרון, אינטר תצטרך לנצח במינכן.

בית ג'

אין מהלפרט. הכל גמור. הקרב היחידי הוא על המקום הראשון.

בית ד'

פה כמעט הכל גמור באופן מעשי. ולנסיה עלתה שלב, מהמקום הראשון כנראה. רומא עם רגל וחצי בשלב הבא. הקרב היחיד הוא בין שחטיור ואולימפיאקס על מקום בגביע אופ"א.

יהיה מענייןhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגול של טוטי הביא לי דה ז'ה וו לגול של ברקאמפ מול ארגנטינה במונדיאל 98

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

תודה לכם צ'לסי, תודה, ושוב תודה. על באלאק אף פעם אי אפשר לסמוך במעמדים הגדולים, והוא שוב לא הגיע למשחק, אך מזל שצ'לסי יודעים להשיג את התוצאה שהם צריכים, והפעם אפילו בסטייל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

4. אפנברג Member

בניגוד לקרטועים בליגה, באירופה באיירן עם פתיחת עונה מצויינת, למרות התיקו הביתי המאופס היום. הבאווארים הנם היחידים בליגת האלופות שאחרי המחזור הרביעי עדיין לא ספגו גול (גם מילאן, ליון וצסק"א לא ספגו אך שיחקו 3 משחקים). חשוב מאוד לייצב ההגנה לקראת שלבי הנוק-אאוט. לגבי ברמן, אני מאוד מקווה שהיא תעלה על חשבון בארסה, גם כי הקטאלונים לא נראים משהו באירופה השנה וגם כי לקבוצה כמו ברמן מגיע להיות בשלבים הבאים-פשוט קבוצה תענוג. המון תלוי בביקור הקרוב של צ'לסי ב"ווסר שטדיון": תוצאה טובה שם וברמן תגיע במצב טוב למשחק המכריע בקאמפ נואו למשחק האחרון של שלב הבתים.

5. SeRgInHo Member

לא רוצה להספיד את וורדר, אבל...

כל כך כואב הלב שככל הנראה הקבוצה הנהדרת והאתרקטיבית הזאת לא תהיה בשלב הבא, ובמקומה נתטרך לסבול את ליל/פסוו, ליברפול/סלטיק/רומא...
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

(בתקווה שהנאחס יעבוד)

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

סלע - באלאק נתן היום משחק גדול. שתוק, ושתוק.

אני מאוד מעריך את הכסאח של צ'לסי על ברצלונה, אם כבר השופט שורק לטובתם, עדיף שתיהיה גם סיבה לכך. אפסים כאלה.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

וואלק אתה, תביא לי גם שאכטה..

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

סלע, מסבירים לך ומסבירים לך ואתה לא מבין, באלאק חלק מאד חשוב בצ'לסי העונה, זה שאתה לא רואה את העבודה שלו, לא עושה אותך מבין גדול. ודיי עם הספאם הזה קייזר.

לגבי ברמן, מה נגיד ומה נאמר, הקרב בעוד שלוש שבועות נגד צ'לסי הופך למכריע, אם ברמן תמשיך לשחק כמו שהיא שיחקה בחודש האחרון לבארסה הולך להיות חיים קשים, מאד קשים.

9. SkiMan Member

כאב הלב בשער של דרוגבה, יותר מידי כאבי לב כאלה בשבועיים האחרונים.

מה שצ'לסי עשו היום הוא בושה וחרפה. הקבוצה הזו לא באה לשחק כדורגל, פסטיבל כיסוחים זה שם מתאים יותר. באיזשהו שלב פשוט קיוויתי שאף שחקן של בארסה לא יפצע (תקוותי נגוזו) ושהכסחנים של מוריניו כבר יעופו מהמגרש. מוריניו הדריך את השחקנים המלוכלכים שלו לפי ספר הכסחנים: מכות מלוכלכות אחרי שהכדורים הולכים, הרמות רגליים, כניסות מכוערות. בושה שצ'לסי לא ירדו עם לפחות 2 אדומים מהמגרש הזה. וזה עוד בלי לדבר על משיכות הזמן והגילגולים התיאטרליים של דרוגבה ושאר הלהקה של ז'וזה שבא לשחק על תיקו. אז קיבלת את התיקו שלך, עכשיו תעזוב אותנו כבר.
    תתבייש מוריניו.

נערך לאחרונה ב: ‏1/11/06
  10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תפסיק לזיין את המח בחייאת רבאק בכיין.

ברצלונה שיחקו בדיוק באותה קשיחות כמו צ'לסי. אם צ'לסי באו לשחק מלוכלך בדיו' ככה בארסה באו. מוטה היה צריך לקבל אדום עוד לפני שהזיע בכלל.
    וזה לא חדש שרונאלדיניו ומסי עסוקים הרבה גם בתיאטרון המסכנים. עזוב אותך.

11. FelaKaT Member

לירן, לא התרגלת שאוהדי בארסה רואים רק מה שהם רוצים לראות?

מתי איברהימוביץ' ילמד כבר לנגוח כמו שצריך? איך הוא הרשה לעצמו להחמיץ מהמצב הזה? הוא מחמיצן כרוני, אבל לא ידעתי שהמצב שלו עד כדי כך גרוע, לפחות הוא מסר לקרוז ולא ניסה להבקיע משם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/11/06
  12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

עשית לי ת'יום.

http://www.chelseafc.com/images/-MATCHES0607/barcelona_a1.Xxx

CAREFREE

נערך לאחרונה ב: ‏1/11/06
  13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק של ברצלונה היה טוב בחלקו ורע בחלקו. יותר מדי עליות וירידות במשחק ואי אפשר ממש להסביר למה. מה שמצחיק כאן זה שדווקא ברגעים יותר טובים שלה, ברצלונה ספגה את השערים.
    רונאלדיניו היום חזר להיות השחקן שכולם מכירים. לא כפה את עצמו על המשחק ולא ניסה לעשות דברים גדולים. מבחינתו הוא בן קטן ומבחינתי הוא יצא גדול. ברצלונה הייתה יותר טובה מצ'לסי, אבל לא הגיע לה לנצח, כיוון שהיא לא שמרה על היתרון שלה. היו מלא דקות שראיתי שחקנים שהולכים על המגרש וזאת הסיבה הכי עיקרית ליכולת של ברצלונה בזמן האחרון, שחקנים לא נלחמים וכח ההרתעה שיורד בעקבות כך.
    ההגנה היום הייתה בינונית, זו לא אותה הגנה משנה שעברה. פויול הוא לא אותו בלם שנחשב לקיר שאי אפשר לעבור. גם ג'ינולוקה זאמברוטה הוא לא תוספת כח משמעותית כל כך כמו שציפיתי ממנו להיות.
    לסיכום, התיקו בהחלט משקף, אפשר להיות מעודדים מהיכולת.

ורדר ברמן לא עוצרת לרגע ולא מרחמת על אף יריבה, אפילו לא על יריבה שכבר מתחרטת שהיא הגיעה למפעל הזה. היא אמנם הבקיעה שני שערים שהיו מתנות של השוער הצעיר של לבסקי סופיה, אבל היא הייתה מנצחת גם בלי זה.

אינטר ניצחה את ספרטק מוסקבה והצליחה למחוק את חרפת שני המחזורים הראשונים. מעכשיו היא מסתכלת רק כלפי מעלה והיא צריכה להבטיח את העלייה, לפחות מהמקום השני.

באיירן מינכם לא מצליחה לנצח בביתה את ספורטינג ליסבון וזה למרות המון החמצות של רוי מקאיי המצוין. זה לא ישפיע הרבה על באיירן מינכן, כיוון שהיא כבר הבטיחה את מקומה בשלב הבא. עכשיו נשאר לבאריין מינכן להילחם על המקום הראשון.

ליברפול רמסה בביתה את בורדו וכל אנשי התקשורת שואלים את עצמם האם זה קשור בכך שרפאל בניטז לא שינה את ההרכב ומנע את חגיגות ה-100 משחקים ללא שמירה על ההרכב. ליברפול תלחם מעתה רק על המקום הראשון בבית, כי את הכרטיס לשלב הבא יש לה בכיס.

פ.ס.וו איינדהובן ניצחה את גלטאסריי וגם היא מעתה תחשוב רק על איך היא כובשת את ראשות הבית. את מקומה בשלב הבא היא כבר הבטיחה.

שחטיאר דונייצק שמטה פעמיים פיגור מול ולנסיה והיא יכולה בהחלט לראות את זה כפספוס גדול מאוד שלה, כיוון שנצחון היה שומר אותה חזק בתמונת העלייה לשלב הבא. ולנסיה מצידה הבטיחה את מקומה בשלב הבא.

רומא חזרה מפיגור וניצלה מהפסד מביך מאוד, שהיה יכול לסבך אותה ולאיים על העלייה שלה לשב הבא. אולימפיאקוס מצידה שמטה יתרון יקר בשלומיאליות.

עד עתה היו לנו בחצי מחזור הזה 19 שערים.

14. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא כלכך מתייחס לתגובות של אוהדי בארסה לגבי המשחק. אני מחכה לחוות הדעת של בוריס.

אגב, למה רייקארד רץ שוב לבכות לשופט ביחד עם פויול? אפילו התלתלים שלו התנדנדו.

אדר, גם אתה מתחיל ממש לאהוב את הקניבל? הוא אשכרה אכל את רונאלדיניו. תרתי משמע.

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הראו הילוך חוזר של תחילת המהלך, אבל אם זה מה שאני חושב שזה, אז לדעתי ג'ון טרי היה בנבדל שהוא הוריד את הכדור לדידייה דרוגבה. אבל שוב, אני לא בטוח, זאת רק השערה.

היום הם לא עשו אפילו לא הצגה אחת, אז איזה ביסוס הגיוני יש לתגובה שלך?
    אני ראיתי את קראבליו מכניס לדקו בעיטה בביצים ודואג שהוא לא יתפקד במיטה במשך חודש. אני ראיתי את בולארוז מרים רגל גבוהה על רונאלדיניו, ורק תרגיל יפהפה של הברזילאי ובישול השער, השכיחו את המשחק המסוכן של ההולנדי. אני גם ראיתי עוד עברה של קראבליו לקראת סיום המשחק שעצרה את ליונל מסי בדרך לשער. אני גם חושב שעל הצגה מקבלים כרטיס צהוב ולדידייה דרוגבה היו 3 כאלה רק ב-5 דקות הראשונות.

ברצלונה היום לא ניצחה ולא בגלל השופט, אבל באיזו זכות שונאי ברצלונה מתלוננים כאן?